Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аура Слимнови [re: Nightgale]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:15



Свалих ги за около 2 месеца, но сътрин и вечер карах колело по около 7км + сравнително вегетарианска диета, ако мога да се изразя така. Резълтата не е много бърз,а и не се дължи само на крема. Реакцията на козата е само в началото, не бива да се плашите, след това козата свиква!!!

Аз ща или не ща съм от по-чувствителните хора -на медикаменти, алергии и т.н., никакви отрицателни ефекти...

Вече съм доста предпазлива, като се вземе пред вид гърча, който получих от Редъктил/със съващане на всички крайници и мускули, и лицевите дори, да не говоря че едва дишах.../+на косъм от загъба на съзнание и аритмияа на сърцето, която едва овладях за повече от половин година вече/пак предизвикана от Ред./.
...Така че никога няма да ви излъжа, ако ми е навредило на здравето.

Друг е въпросът, че отделните хора се повлияват различно от еднакви вещества и медикаменти...

Въпрос на време е да намериш "своята диета" - от която хем да отслабваш, хем да не усещаш, че си на диета; и да откриеш онова ниво на физическо натоварване, което хем да сучетаваш лесно с ежедневието, хем да не е тежест, а удоволствие за теб!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:52.



Тема Re: Аура Слимнови [re: ina]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:44



Извинявай, не че оспорвам мнението ти, но за мен не е така.
Не можем да отречем факта,че има компании, които от самото начало на съществъването си са специализирани в производството на медицинска козметика, в това число и продъкти с цел отслабване, антицелълитни и др. подобни. Със сигърност в това отношение те са по-напред от такива компании като Авон, които са започнали с декоративна козметика, след това са диверсифицирали дейността си разработвайки и бяла козметика, а по късно и продъкти за отслабване...
Винаги има и шанс, обаче, компании като Авон и Орифламе да намерят най-успешната комбинация от съставки за отслабващ/антицелълитен крем, която утвърдени в тази сфера компании все-още не са...И дано! По-добре и за нас!!!Така де...
Аз търсех Отслабващ и Антицелълитен крем в 1, и го открих в Аураслим.
Казват,че Авон има ефект, но той е повече антицелълитен, отколкото отслабващ.
Сега очаквам отзиви от новия продъкт - Лифт and Tuck, за който се твърди, че е 2 в 1
Скоро мисля и аз да го пробвам.

P.С. МОЛЯ ВИ НЕ ПРИЕМАЙТЕ ПО-ГОРЕ КАЗАНОТО КАТО PRO- ИЛИ АНТИ- АВОН,
а като разсъждения от по-друга гледна точка!!!
ПРОСТО ОТКРИХ В АЙРАСЛИМ ТОВА, КОЕТО ТЪРСЕХ.
НАДЯВАМ СЕ НОВИЯТ ПРОДЪКТ НА АВОН ДА Е СЪщО ТОЛКОВА ЕФИКАСЕН - НАИСТИНА СЕ НАДЯВАМ, ЗАщОТО АЗ СЪМ ДИСТРИБЪТОРКА НА АВОН, И МНОГО БИХ СЕ РАДВАЛА ХОРАТА ДА ОТКРИЯТ ТОВА КОЕТО ТЪРСЯТ В ПРОДЪКТА, КОЙТО /и/ АЗ ИМ ПРЕДЛАГАМ!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:54.



Тема Re: Аура Слимнови [re: zzz]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:48



Успех!!!
Сигурна съм, че ще има ефект!!!
Успех и много упоритост и постоянство!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:55.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Cилвaнa]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:59



Е няма как :
- хем да ядем от всичко по много, хем да сме слаби...
- хем да спортъваме, хем да не се изморяваме...
- хем да отслабваме от даден крем, хем да ни харесва как мирише...
борба без никакви жертви и компромиси - НЯМА !!!

xi,xi,xi.....
ами това ЗА АРОМАТА...зависи от преобладаващата съставка или от ароматизатора...
ОБЪРНИ СЕ КЪМ КОМПАНИЯТА - ПРОИЗВОДИТЕЛ!!!
МАЙТАП - НЕ СЕ ОБИЖДАЙ

P.С. ВСЕ- ПАК НЕ МИРИшЕ НА ГРАДСКИ ТОАЛЕТНИ
СЛЕДВАщИЯ ПЪТ КАТО РЕшИш ДА ГО ИЗХВУРЛИш, ПО-ДОБРЕ ГО ДАЙ НАСАМ
ТОВА СИ Е ТВОЙ ИЗБОР, А САНТИМЕТЪРА И КАНТАРА МИ щЕ ТИ ПРАТЯТ МНОГО ПОЗДРАВИ СЛЕД 1 МЕСЕЦ, КОГАТО ЗАСЕКА ПОРЕДНИТЕ /+/ РЕЗЪЛТАТИ ПРИ МЕН!!!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:56.



Тема Re: Аура Слимнови [re: пpинцecaтa]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:03



Ха-така!!!
Кажи им го в прав текст!!!
Абсолйътно съм ЗА!!!
С превземки до никъде не се стига!!!

P.С. Мислите ли че ЛИПОСЪКЦИЯТА е по-приятна или по-безвредна от някакъв си крем, пък макар и с не толкова приятен аромат?!?!?


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:58.



Тема Re: Аура Слимнови [re: фeвpyapckи лyдocвин]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:10



НЯМАШ ПРАВО ДА ОТРИчАш ЕФЕКТА MY ПРИ ДРУГИ ХОРА!!!

КАКТО ВЕчЕ КАЗАХ, ТО С ТЪПчЕНЕ НА МАЗНИ ИЗЛАДКИ НЕщА И БЕЗ СПОРТ НЯМА ДА СТАНЕ!

КАКВО щЕ РЕчЕ "ПО ИНСТРЪКЦИИ" - 2 СЕДМИЦИ? ИЛИ КАКВО....

НЕ СИ ПРАВА

ПРИ ТЕБ МОЖЕ ДА НЕ Е ПОДЕЙСТВАЛ, НО ПРИ ДРУГИ ХОРА Е!!!
УСПЕХ!


Редактирано от fenixx на 22.03.06 22:59.



Тема Re: Аура Слимнови [re: фeвpyapckи лyдocвин]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:16



А и както вече казах, различните хора се влияят по различен начин!!

Нямаш право да обезкуражаваш хората, преди да са го ползвали дори!!!

Имам 1 приятелка,която също каза ,че не се е повлияла много от него, но други 5 са доста доволни !!!

Ти ако искаш за 2 седмици да свалиш 10 сантиметра само с крем /какъвто и да е той/,хем да е здравословен, и без да спортъваш,консъмиражки безразборно всякаква храна -
Е....НЯМА КАК ДА СТАНЕ, МИЛА...

Или като една друга моя приятелка, която е слаба, но вманиячена,че не е ...
пробва всичко, ама тя просто няма накъде да слабее повече, и няма как да и го обясниш, защото не се гледа реално в огледалото...


Редактирано от fenixx на 22.03.06 23:00.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Lilian]  
Авторdafney (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:20



Абсолйътно си права,
той се и препоръчва след дъш!!!
Тогава порите са все-още отворени, кръвообръщението е по-добро и съответно усвояването на крема е максимално. Не е просто измишлйотина или прищевка...


Редактирано от fenixx на 22.03.06 23:02.



Тема Re: Аура Слимнови [re: dafney]  
АвторPoзи (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 13:28



Аз съм малко марзелива и не ми се спортува, дали ще има ефект кремчето ако се мажа след въртене на обръч. То там са ми проблемните зони.



Тема Re: Аура Слимнови [re: Poзи]  
Автор DietFAN (новак)
Публикувано23.03.06 13:33



сигурно, но по-бавен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.