Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема За хитовия продукт "Viva Gold"???нови  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано28.02.06 17:12



Здравейте, скъпи и изтерзани от диетите, дами!
Предполагам, че вече доста от вас са чували за него. Моята информация е доста оскъдна ... , че доста холивудски звезди го ползват, че навлиза и в българската аптечна мрежа (даже една от чалгаджийките му е рекламно лице) и че на вкус и на вид е като кафе (в пакетчета).

Ако някоя се е добрала до повече инфо (или пък вече е имала щастието да го види или да го ползва), нека да не се свени, а да сподели .

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: Kypaбийka]  
Авторliliteo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 20:58



От познати разбрах, че са доволни. Аз го пия втори ден и се чувствам тонизирана, но дали ще отслабна е друг въпрос. Поне мога да опитам. Иначе състажа е абсолютно безвреден.



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: liliteo]  
Автор safe (непознат)
Публикувано01.03.06 13:53



колко струва едно пакетче и по колко се пият на ден



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: liliteo]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано01.03.06 14:02



Браво! Ами това, което пишеш, е чудесно. Най-важното е да се чувстваме добре, нали така? Хайде сега, отдели мъничко от ценното си време и ни драсни повечко подробности около финансовата част на питанката ми, за брой на пакетчетата и брой на приемите, приятно ли е на вкус и т.н. И намира ли се лесно по аптеките?

Моля те, пиши!

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: Kypaбийka]  
Автор mam4e_mia (член)
Публикувано01.03.06 15:11



http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=76294.0 тук е доста подробно разисквана темата!



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: mam4e_mia]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано01.03.06 16:00



mam4e_mia, благодаря ти много. Изчетох всички мнения много внимателно. Стигнах до извода, че кафето наистина заслужава внимание, за разлика от другите подобни продукти. Сега остава да уредя и въпроса с бурния секс и през лятото ще съм като фиданка !

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: Kypaбийka]  
Авторliliteo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:34



На вкус е като обикновено нес кафе. Не знам колко струва и дали се намира лесно, защото майка ми ми го даде, но утре обещавам да ти отговоря и на този въпрос. Вече трети ден го пия и имам чувството, че малко съм смъкнала, но и спортувам и от три дена съм на диетата на Аткинс. Като килограми незнам дали съм смъкнала, но не искам да се тегля преди понеделник, за да не се отчайвам.
Иначе се чувствам супер!



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: liliteo]  
Авторeти (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 08:24



никак не се намира лесно.Произведени са малко количесва,несъответсващи на търсенето.С много питане и обикаляне го намерих в една квартална люлинска аптека в блок 706,на гърба на блока.12 пликчета в опаковка-9.20лв.



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: eти]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано02.03.06 20:07



Намерих го (за мой късмет в първата аптека, в която влезнах) и си го закупих - 12 пакетчета за 9.12 лв. Аптекарката каза, че се харчел като топъл хляб. В листовката към него пише доста обнадеждаващи неща.
Хайде, ще се прежаля да опитам и това "чудо" , пък ще видим...

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: За хитовия продукт "Vita Gold" [re: Kypaбийka]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано02.03.06 20:19



Голяма съм ПАТКА. Продуктът се казва "Vita Gold", а не "Viva Gold". Дано не съм заблудила някого .

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.