Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема имам да свалям 4-5 кг,но как?нови  
АвторAлekcaндpa*** (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 12:55



здр.имам да свалям 4-5 кг,но незнам точно с коя диета.знам че тук има мн диети,но нямам време да ги прочета всичките.искам някоя диета която да не изисквам мн голяма подготовка на ястията.нещо съвсем простичко.и ако може да е изпитано.мн ви благодаря предварително



Тема Re: имам да свалям 4-5 кг,но как?нови [re: Aлekcaндpa***]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 13:14



i az sum taka imam da svalqm 5 kila ot dnes sum na nvd otnovo zashto q provalix.po4vai s men eto tuk moje mnogo da pro4etesh za tozi rejim http://spidersport.com/calories.php



Тема Re: имам да свалям 4-5 кг,но как?нови [re: ina]  
АвторDundi (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 15:06



Sutrin na gladno piesh edna 4asha topla voda s qbulkov ocet,posle zakuskata trqbva da se zaraboti.T.z pravish nqkakvi uprajneniq predi da hapnesh plodove-po dobre ot edin vid.Sled 2 4asa mojesh da hapnesh kiselo mlqko ovkuseno s psheni4en zarodish,koito pomaga za peristaltikata na 4ervata.V mlqkoto mojesh da slojish zaharin ili med.Na obqd salata s riba ton ili pilesko.Sledobedna zakuska oveseni qdki.Na ve4era salata s pe4eno meso.Za 3 sed trqbva da svalish 4-5 kl.Bez da hapvash mn. testeni i sladki izdeliq.Mnogo e vajno da piesh 4ai i voda
Uspeh



Тема Re: имам да свалям 4-5 кг,но как?нови [re: Aлekcaндpa***]  
Авторинa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 18:19



всичко днес отиде подяволите настроих се уж за нвд но изядох 1 сникърс и сега за вечеря порция спагети.ужасно прасе съм не мога да се понасям а в понеделник имам рожден ден и ми се искаше отново да се пъхна в хубавата си поличка но увилтия 5 кила ще ме съсипят



Тема Re: имам да свалям 4-5 кг,но как? [re: инa]  
АвторDundi (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 18:30



Tui kato snoshti v 22:20 po4na pulnolunieto ,az sum samo na 4ai i voda ama ve4e neizdurjam.Offff oshte 4 4asa umiram ot glad



Тема Re: имам да свалям 4-5 кг,но как?нови [re: Dundi]  
Автор mhumm (непознат)
Публикувано07.03.06 18:40



аз пък още вчера към 22.30 не остисках и се натъпках с пуешки бут

иначе... аз по време на лунните или се застоявам пред комп-а, чета книга/списание, решавам кръстословици или пък излез на нощно кафе и си поръчай само минерална вода.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.