Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Менюнови [re: ellina]  
Автортoчka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 15:05



Дано този път да успея, защото имам доста за сваляне- при ръст 1,66 съм стигнала до 73 кг, от които 17 кг са натрупани за 6-7 години.Ако успея да стигна до 60 кг. поне, ще бъда щастлива.. Надявам се, при "скорост" 5 кг на месец, да постигна желаните килограми за 3 месеца.Смятате ли,че ще е възможно?



Тема кремче-брюле!!!нови [re: cъни]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 15:09



2 яйца със 100гр прясно мляко и 1л подсладител или мед -разбърква се със миксер и се пече на восна баня.СТАВА СУПЕР!!!!!



Тема Re: Точкова системанови [re: ambiciranata]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано07.03.06 15:15



Аз като я гледам лелка ви Алена колко е "заслабнала", направо ме хваща страх от диетата й!
Всичко си е индивидуално, хора - в това вече съм убедена, но материалчето с точките все пак буди интерес - ориентировъчно...

"Постоянството винаги е в полза на човека."
И-Дзин


Тема Re: Точкова системанови [re: ellina]  
Автортoчka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 15:31



Хоп, тук се натъкнах на трети вариант на броене на точки.Вече съм доста объркана.Ето, вижте за какво говоря
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=dietes&Number=1943569376&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Точкова системанови [re: ellina]  
Автортoчka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 16:06



Още един въпрос: с колко точки да отчитаме 100 гр шоколад?



Тема Re: Точкова системанови [re: ellina]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 16:08



пишеш че може Марсчета да се хапват,че колко точки ще е.Ето моето меню-обяд 1 кремвири със малка филийка черен хляб.Слетобед 200гр пр.мляко .Вечеря спанак със извара и 1 яйце.Може и 100гр червено винце.



Тема Re: Менюнови [re: ellina]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано07.03.06 16:11



Помогни на един математечески инвалид да си изчисли горе-дулу точките!
Закуска - чай или топла вода с чаена лъжичка мед и супена лъжица ябълков оцет; чаша /250 г./ кафе или какао + 3 лъжички разстителна сметана + лъжичка фруктоза/или обикновена захар/; 1 ябълка и 3 блокчета черен шоколад или 2 бонбона млечен шоколад.
Обяд - 1 ябълка /портокал или банан/ около 100 гр. мюсли, накиснати в топла вода и лъжичка разстителна сметана/или прясно мляко/.
Следобедна закуска /около 16.00/ - 1 ябълка.
Вечеря - чай или топла вода с чаена лъжичка мед и супена лъжица ябълков оцет; 300 гр. салата от зеле и моркови с риба тон /консерва/ и соева майонеза или синьо сирене и кашкавал /понякога на растителна основа/. За десерт мед - 2, 3 лъжички или някакво сладко за диабетици. Понякога вместо зелева салата ям риба с гарнитура от картофено пюре /без масло или мляко/ или си готвя ориз със зеленчуци, гречка или соеви хапки/шницели/ със зеленчуци /гъби, моркови, броколи, лук/.
Горе-долу това е основният ми режим на хранене, с малки изключения понякога.
Не консумирам никаво друго месо, освен риба. Мазнини и сол хапвам в много малки количества. Пия много вода /2-3 литра дневно/, както и сокове - предимно ананас и портокал на Капи.

"Постоянството винаги е в полза на човека."
И-Дзин


Тема Въпросче към илинанови [re: ellina]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 16:12



от кога спазваш тази диета.Че то менюто е доста разнообразно.Кажи си менюто моляте.



Тема Re: Точкова системанови [re: cъни]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано07.03.06 16:35



Звучи много калорично! Аз по принцип си смятам храните в калории и гледам да не надхвърлям 1000 дневно. Но и точковата система е интересна.
Единственото, което ме смущава в тази система е, че има доста вариации, а това е объркващо...

"Постоянството винаги е в полза на човека."
И-Дзин

Редактирано от N-Angel на 07.03.06 16:44.



Тема Re: Точкова системанови [re: cъни]  
Автор ellina (legal alien)
Публикувано07.03.06 16:37



то всичко може да се хапва, въпросът е дали си струва. Сам си решава човек

Млечен шоколад ( Dairy Milk Chocolate Bar Cadbury's ) 100 гр - 11 т.
Марс, един голям ( 1 large bar ) 91g - 8 т.
Марс, тези които са като бонбони ( funsize) 20гр - 1.5 т.
Snickers, 1 large bar, 91g - 10 т.
Kit Kat ( Nestle) 2 fingers, 24g - 2.5 т.
Kit Kat Chunky( Nestle) 1 bar, 55g - 6.5 т.
Шоколадови стафиди, 50гр - 4.5 т.

ох, ще си разваля режима. Аз страничките с лакомства и сладкиши гледам дори да не ги разгръщам, че много обичам сладко. Аз затова съм и скарана с НВД. И аз хапвам по някое блокче шоколад, но като си помисля, че ми се полагат 18 т. а 100гр. шоколад е 11. Старая се да ям плодове.
А менюто ти изглежда супер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.