Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: въпрос към Курабийканови [re: Kypaбийka]  
Автор DietFAN (непознат)
Публикувано12.03.06 16:59



тук стана на въпроса за приема на хром и че намалявал желанието за сладко, а някой пробвал ли го е и има ли ефект, а също така по колко трябва да се пие?



Тема Re: Има резултат!нови [re: Kypaбийka]  
Автор DietFAN (непознат)
Публикувано12.03.06 17:04



Едно наистина голямо БРАВО, как мислиш дали има нещо общо с кафето или пък е на психична основа. На мене това ми предстои утре и направо ме е страх да си помисля, неискам да идва тоя момент, защото ако няма резултат ще съм страшно разочарована, но няма да се откажа, напротив ще се амбицирам още повече

А ако не е тайна какви ти бяха мерките(тегло/височина) преди да започнеш кафето??

Утре наобяд ще пиша резултатите



Тема Re: Има резултат!нови [re: DietFAN]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано12.03.06 22:27



Здравей и горещо ти благодаря за подкрепата!

Сега, като ти отговоря на въпроса, ще уплаша и теб, и клубарите . Висока съм 164 см, килограмите ми стигнаха 89. УЖАС, нали? Но от вчера са 87. Искрено се надявам да ги понамаля - не си поставям недостижими цели. Колкото успея..., от полза ще са! За пет години качих 20 кг, по здравословни причини.
Замислих се дали отслабването е на психична основа... не вярвам. Ако е така, защо досега не си въобразявах или внушавах, че нямам апетит. Цели 5 години се боря с тези излишни килограми, а ставах от лакома по-лакома. Сега не е така. Наистина се задоволявам с много малко храна, което за мен е огромно постижение.

От сърце ти пожелавам УСПЕХ и с нетърпение ще очаквам резултатите ти утре
.

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Re: Има резултат!нови [re: Kypaбийka]  
Автор DietFAN (непознат)
Публикувано13.03.06 06:48



Значи наистина кафето действа колкото и всички да го оплюват. Не си ме уплашила, но сигурно организма ти не се чувства добре с такъв товар.

Моите резултати са -1кг за една седмица което на моите 44.5 сега 43.5 е много добре, още съвсем малко и ще стигна заветната цел.

А какво друго кафе мога да пия освен Вита Голд, защото четох, че кафето повишавало обмяната на веществата??



Тема Re: Има резултат!нови [re: DietFAN]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано13.03.06 10:13



Чудесно! Ето, че и при теб има добър ефект. А ти се притесняваше... Мисля, че определено можем да му се доверим, поне докато дава очакваните резултати. А това, че всички го оплюват, тук не съм съгласна много с теб . Просто двама-трима изказаха някакви съмнения, но нали знаеш, опозиция винаги ще има...

А за другите кафета, съжалявам, но не мога да съм ти полезна. Нямам никакъв опит с тези, за които пишат във форума.

Надявам се да продължиш да споделяш тук постигнатите успехи, защото твоите са съвсем близо.
Пожелавам ти успешна седмица !!!

Няма по-искрена любов от любовта към храната!!! Дж.Б.Шоу


Тема Няма резултат!нови [re: Kypaбийka]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 11:01



За съжаление при мен определено няма резултат!
За една седмица от как минах на зелевата супа не съм убедена че и 1 кг съм свалила!!! Бягане, фитнес, каране на колело и Вита голд 2 пъти дневно!!! Антицелулитни масажи през ден и огъване с фолио /знам, че е глупост ама .../
И на всичко отгоре - няма резултат!!! Вярно е, че не я спазвах стриктно диетата със зелева супа, но рязко ограничих храната! Нали разбирате при равни други условия само ограничаването на храната трябваше да даде НЯКАКЪВ ефект! Но - не! Как можах този път и аз да се заблудя и да се изръся 20 и кусур лева за КАФЕ!?! Пък ми се свидят толкова за ел-карнитин!



Тема Re: Няма резултат!нови [re: Mимa]  
Автор DietFAN (непознат)
Публикувано13.03.06 13:03



със зелевата супа и аз нямах никакъв успех, но други ми казаха че почва да действа едва след седмица и половина след започването й.

А Курабийка благодаря за подкрепата, надявам се да имаш и ти желания успех. Аз всичко съм постигнала благодарение на волята. Преи бях 158/50 та дори по едно време достигнах 51, не се чувствах добре и вътрешно и външно, пък и ми беше писнало от подигравки заради теглото ми, тъй като имам много лека костна структура и всяко килце си личи, та се хванах здраво в ръце и свалих около 8кг за 3месеца, това бе най-голямия подарък който си бях правила. Вярвай ми всяко лишение после бе оправдано и никога за нищо на света не бих се върнала към предишния си вид



Тема Re: Недостатъците, които видях:нови [re: martyr]  
Автор VCG (:))
Публикувано13.03.06 13:37



"Chrome picolinate - 60 таблетки, по 2 на ден - 8.90 на месец"
На коя фирма и по колко мг са таблетките на тази цена.
Благодаря.



Тема Re: Недостатъците, които видях:нови [re: VCG]  
Авторtartarianeyes (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 16:25



Видях на Walmart, но са по 30 таблетки от по 200 микрограма (изписва се сгръцката буква "мю"). Четох, че максималният дневен прием на хром пиколинат не трябва да надвишава 200 микрограма, т. е. една таблетка. Прочетох също и това:

"високи дози хром пиколинат могат да причинят рак и се отделят някои витамини и минерали, чиято продължителна употреба е опасна".

Така че умната



Тема Re: ВАЛМАРК, не ВАЛМАРТ [re: tartarianeyes]  
Авторtartarianeyes (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 16:27



е фирмата. Чешка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.