Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: Niq]  
Автор3yзи (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 11:24



Има странични ефекти - главоболие, подут корем, БЕЗСЪНИЕ!!! Но поне имаш време да мислиш върху екзистенциални проблеми в 3 часа през нощта.



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: Kypaбийka]  
АвторBAЖHO!!! (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 11:35



Кафето има странични ефекти - не се залъгвайте. Първо, на вкус е затваряш си очите и пиеш - т.е. гадно, макар че му слагах мед и мляко. Второ, няколко дни подред се събуждам в 3 часа през нощта - това не е тонизиращият ефект, който ви трябва, повярвайте ми. Никой няма полза от това да се зверите в тъмното и да мислите за екзистенциални проблеми. Коремът ми се поду и даже се опита да ме боли глава. Може и да има ефект след време, но аз спрях да го пия и сега спя нормално - да не кажете, че причината за безсънието може да не е кафето. Ако искате пробвайте - но според мен, това е просто още един продукт, който тъй като се радва на голяма медийна популярност, значи е пълен боклук. А и въобще не е евтин - 9.90 лв. за 12 пакетчета. Т.е. отново сме си дебели и ограбени... А що се отнася до Камелия - тя е рекламно лице - тя ходи на фитнес 4 или 5 пъти седмично и от 8 години не е хапвала нищо сладко - подслушвах я, докато седеше до нас в пицария Виктория в Арена. Яде само зелени салати, киви и череши - в едно списание го пишеше. Ако и вие направите това, не ще свалите килограми, ами и вас ще ви викат за рекламно лице. Поздрави!!!



Тема Re: За хитовия продукт "Viva Gold"???нови [re: BAЖHO!!!]  
Автор rumipumi (шматка)
Публикувано02.04.06 12:32



"ВАЖНО"
напълно подкрепям мнението ти собено относно Камелия глупаво е да се вярва че човек който винаги е бил слаб и полага усилия за това е постигнал фигурата си благодарение на нещо подобно!!!навярно на всички ни се иска да е толкова просто но истината си е в хранителния режим и голяма двигателна активност всичко останало е просто малко допълнение към цялостния режим!!!желая успех на всички ..

да мечтаеш значи да искаш да искаш значи да можеш....


Тема а бе наистина прутъпява апетитанови [re: rumipumi]  
АвторKapмeн (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 12:40



съвсем сериозно го казвам



Тема Re: а бе наистина прутъпява апетитанови [re: Kapмeн]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:03



Абе да Ви кажа днес ми е седми ден и нито грам не съм отслабнала. Не съм забелязала и да не ме влече сладкото/не, че преди много ме е влечало - по една вафличка на ден, но си я изядам и сега/. И още нещо - предин не закусвах и не изпитвах глад, а откакто го пия също не закусвам но стомаха ми "стърже" постоянно.



Тема ама то трябва и малко волянови [re: Bиkи]  
АвторKapмeн (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:17



ама то трябва и малко воля, иначе няма как да стане...не може ей така да си ядеш всичко и да викаш, че няма ефект... поне така мисля



Тема Re: ама то трябва и малко волянови [re: Kapмeн]  
АвторПpимa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 10:53



Здравейте и от мен,
аз също започнах да пия кафето Вита Голд от два дена. Мисля, че има намаление на апетита, но пък на мен ми действа страшно разхлабващо и леко корема ме наболява. Ходя и на фитнес чат-пат и пчнах да се замислям дали да не пия Л-карнитин. Съвети???



Тема Re: ама то трябва и малко волянови [re: Пpимa]  
АвторAlina (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 12:01



Maika mi go pie ot 20 dni i rezultatat e -5 kg,no spria da iade testeni izdeliia,ina4e si pohapva or vsi4ko i ne sportuva.......jivotat izob6to ne e spravedliv.....



Тема Re: ама то трябва и малко волянови [re: Alina]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 08:45



oshte li dava pri vas efekt tova kafe?



Тема Re: ама то трябва и малко воля [re: ina]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 22:14



Защо никои не пише вече за деиствието на кафето.Аз мисля да започна да го пия от утре.моля ви кажете още нещо за него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.