Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Промяна в начина на мислененови  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 10:41



Здравейте
След много лутане от диета на диета и качени много килограми, реших за себе си, че от временни диети полза никаква. Решила съм веднъж завинаги да променя начина си на мислене относно храната. Пътят сигурно ще е много труден и се надявам да не се откажа.
Като начало съм решила да редуцирам до минимим сладките неща, хляба, пиците, пържените храни. Ще няблягам на плодове и зеленчуци, пълнозърнести изделия, млечни продукти, месо /не мазно/, риба.
В общи линии не смятам да изключвам нищо от менюто си, но ще се старя порциите ми да са по-малки и да не ям между другото разни ядки, вафлички, солети и т.н.
Подновявам физическите упражнение, а като се стопли ще бягам и ще карам колело.
В момента съм 173 см / 82 кг

Затова смятам да предприема радикални мерки!
Дано съм на прав път
Как мислите дали с подобен режим ще успея да се отърва от излишните килограми? Горе долу след колко време започват да се виждат резултатите?
Ще съм благодарна на всеки, който ми даде съвет и ме подкрепи!



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: Haнa]  
Автор Haнa_ (непознат )
Публикувано20.02.06 11:37



Вече съм регистрирана



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: Haнa_]  
Авторliana (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 23:01



sled dve sedmici ste zapochnesh da vizdash razlika v tegloto si i kak se chuvstash sasto - uspeh



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: liana]  
Автор secret_19 (непознат)
Публикувано20.02.06 23:38



мила пожелавам ти успех. бих искала да ти кажа че си избрала най-добрия начин да отслабнеш. в крайна сметка ако искаш да отслабнеш здравословно и да задържиш теглото си трябва да промениш начина си на хранене и на мислене и начина си на живот. миналата седмица реших да отслабна и го направих само че аз спазвах строга диета-само на зеленчуци и плодове и отслабнах и то видимо. така че и ти ще успееш, но не мога да кажа след колко точно време, защото зависи от много неща. зависи на колко години си. аз съм на 19 и отслабвам лесно, лошото е че качвам лесно също както и свалям, но смятам отново да започна да се храня по-малко. и всички знаем какво ни пречи -сладките храни, хляб, сандвичи , пици и така нататък и застоялия живот. така че нека се научим да живеем здравословно и вярвам че ще имаме успех.

lesno se predavam


Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: secret_19]  
Автор Haнa_ (непознат )
Публикувано21.02.06 08:44



Благодаря и на двете ви за подкрепата!
Наистина е трудно човек да се бори с дългогодишни навици. Спрях цигарите преди повече от година и липсата им започнах да замествам с храна /голяма грешка/ и колограмите са налице.
По-важното е за мен, че съм осъзнала че имам проблем и търся решение Знам, че няма да е бързо и лесно, но ще е трайно
Затова ще пиша тук, за да намирам хора, които да ме подкрепят и разбират, да обменяме опит
Регулярно ще пиша как се справям и колко показва кантара

П.п. На 27 години съм



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: Haнa]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:20



Спазвай всичко,което си написала и съм убедена ,че резултати ще има!Успех!!!



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: zzz]  
Автор Haнa_ (непознат)
Публикувано22.02.06 09:08



Благодаря!
Този път няма отказване, всичко това ще ми стане начин на живот, а не временно явление



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: Haнa_]  
Автор hotice (непознат )
Публикувано22.02.06 11:27



колко се радвам, ако знаеш! това се опитвам да убедя хората, че с диетки не става, не е трайно! виж ако имаш време, моя начин на хранене! темата е "не е диета, а начин на хранене" надявам се да не писна на повечето хора да я пробутвам, но съм доволна и споделям... а относно ограниченията, аз намалих количествата, а не се ограничих...
Каквото и да решиш действай сериозно! не се отказвай, ако ти се прииска... драсни няколко реда ще се подкрепяме!!!
Успех



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: hotice]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:16



Успях от собствен опит да се убедя, че диетите помагат да се редуцира теглото, но още по-важно е да се задържи резултата. Това при мен се получи като се храня по начин, към който си се ориентирала и ти. Освен това при мен отслабването и задържането на тегло е резултат от начина на хранене и по възможност ежедневни физически упражнения / в къщи, вида на упражненията ще подбереш в зависимост от това над коя част от тялото имаш да работиш/. Възможно е даже желателно от време на време да си позволяваш неща, които обичаш /сладко, тестяно, алкохол/. Инай-важното да правиш всичко, защото ти го искаш.
Пожелавам ти успех!!!



Тема Re: Промяна в начина на мислененови [re: Haнa]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано22.02.06 16:55



Това е начинът!
По този начин за около година свалих 19 килограма и успешно ги задържам теглото си вече втора година. Много движения и намалено количество храна.
Успех!

"Постоянството винаги е в полза на човека."
И-Дзин



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.