Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 26.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема много напълнях  
Авторниkoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 20:31



хора,помогнете!току що открих че съм напълняла с 10 кг.за 2 месеца!висока съм 65см.и тежа 88кг.моля предложете ми някаква диета да отслабна с 20 кг за възможно най-кратко време!благодаря ви



Тема Re: много напълняхнови [re: ниkoлeтa]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 21:03



И аз също напълнях,почвам нвд ако искаш,изпробвай това е най ефикасната диета,но ако искаш да ги свалиш за 10дена няма да стане



Тема Re: много напълняхнови [re: cъни]  
Авторниkoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 21:11



ами какво е това нвд,Съни?ще ми обясниш ли?мерси!



Тема Re: много напълняхнови [re: ниkoлeтa]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано21.02.06 02:20



Няма как да стане бързо за съжаление , ако искаш да е здравословно .
Максималната скорост е около две кила на седмица и това става с сериозно намаляване на калориите и спорт .

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: много напълняхнови [re: fenixx]  
Автор onagra (прелитаща)
Публикувано21.02.06 09:10



Аз даже смятам, че е по-добре по килограм на седмица с известни периоди на "почивка" - примерно 2 месеца някакъв режим, да речем НВД (през което време да се отслабне с 8-9кг), след това един месец опит да се храниш нормално и да си задържиш килограмите, за да се научиш как трябва да се храниш след като всичко приключи и отслабнеш напълно.... След това още 2 месеца на режима за отслабване и месец на запазване.... Ако има нужда трети път на режим за отславане и задържане... и така, докато преминеш само на режима за задържане за много дълго време (по възможност за цял живот).



Тема Re: много напълняхнови [re: ниkoлeтa]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано21.02.06 13:39



Не разбирам само как си разбрала по междудругото, че си качила 10 кг, а искаш да отслабнеш 20 кг ?! Много сте ми интересни... на първо време изключи всякаква боклучава храна, наблегни на месо, риба, мляко и сирене, ядки, зехтин, плодове и зеленчуци, хляб Бонус. Храни се редовно, може по няколко пъти на ден, но порциите трябва да са малки и контролирани. Пий много вода и се движи през деня. Първите няколко килограма ще ги свалиш и от моите съвети, после като спреш може да минеш на лека калорийна рестрикция. Успех.

Fortune favours the brave


Тема Re: много напълняхнови [re: ниkoлeтa]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано22.02.06 10:33



много са 10кг за 2 месеца, каква е причината за бързото напълняване?



Тема Re: много напълняхнови [re: ohlalaa]  
Автор hotice (непознат )
Публикувано22.02.06 11:12



Хората около мен с подобни проблеми не могат да осъзнаят, че не може да преяждаш, като качиш да си на истезателна диета, после пак като свалиш да се оспокоиш и пак наново....диета, почивка, диета.... така се скапва организма според мен, поправете ме ако греша! вече осми месец сам на система за хранене, която ме поддържа във форма, ям нормално и знам, къде е границата за моя организъм... процеса на сваляне не ми се случвало да напалнявам... в момента си държа кг. описла сам го в темата "не е диета, а начин на хранене"



Тема Re: много напълняхнови [re: ohlalaa]  
Авторниkoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 12:35



ами предполагам че просто включих доста допълнителни странични продукти в храненето!високо калорични са явно!но тъй като не съм била роб на килограмите и просто не съм обърнала сериозно внимание на това какво ям и кога го ям!и явно затова съм 10 килца отгоре!аз си знаех че напълнявам,но не знаех колко!старая се да ги смъквам и засега успешно!минавам от днес на безвъглехидратна диета!ще я спазвам 3 седмици!Стискайте палци да успея!



Тема Re: много напълняхнови [re: ниkoлeтa]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 13:42



и аз ти стискам палци.Давай смело и не се отказвай




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.