Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема стига временни диетинови  
Автор secret_19 (непознат)
Публикувано05.02.06 18:21



момичета не мислите ли че от временни диети трайни резултати няма? аз предварително се извинявам за дългото писание , което следва. вкъщи имам книга с диети и всеки път като реша започвам да я разглеждам , харесвам си някоя и какво от това , като я спра пак започвам по стария начин да се храня. и какъв е смисъла? еми не виждам. разглеждах форума, отскоро знам за него и виждам че всяка от нас преди време е успяла да свали килограми, но след това си ги е възстановила. и така за това мисля че е време да поговорим за здравословното хранене. и това нека не бъде поредната диета, а да се превърне в начин на живот! аз съм на 19 години, храня се безраборно, искам да сваля 7 кила. някой ще каже е това не са много. да но стомаха ми изобщо не е в ред, постоянно съм изморена и отпаднала, постоянно ми се спи, дори не мога да спортувам , а би трябвало да съм жизнен млад човек. да ама не. не е така. затова ви предлагам нека всеки от нас осъзнае за какво иска да отслабне. за естетическото излъчване. не в това е въпроса. никоя от нас няма на представа всеки ден колко вреди на стомаха и организма си. знам че малко късно съм се сетила(вече съм на 19 години и половина), но не искам пак да не мога да се движа от болки в стомаха. така че нека не забравяме че ние и нашето здраве е от първо значение(и разбира се и на децата за тези , които имат)!и така нека всеки от нас сподели какво е научил в борбата си с килограмите . мисля че това ще е полезно за всички. надявам се че не съм била банална и скучна!



Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
АвторJeny (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 19:35



Много си права, радвам се че разсъждаваш така на твоите 19 години ! Наистина здравето е най-важно, но много често злоупотребяваме с него. Аз съм на 34 години, след раждането на сина си преди 9 години бях напълняла много. Свалих 40 кг по не много здравословен начин тогава, не спазвах никаква диета, просто не ядях нищо. Слава богу не си навредих много на здравето, но и сега имам проблеми със стомаха и бъбреците. Така че съветвам вас, младите момичета(имам и дъщеря на 14 години) да внимавате с диетите и да се грижите за здравето си. УСПЕХ!!!

П.П. Сега трябва да сваля 5-6 килограма и се чудя как ще успея



Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
Авторrumi pumi (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 19:38



здравей миличка напълно си права.макар да имам да свалям 20кг съм много съгласна с теб защото ми омръзна от тези диети за 5,10,15 дни и резултата е все един и същ а именно 2-3кг надолу после 3-4 нагоре...аз също днес си разглеждах една книга която е на тема здравословен начин на живот и там има една страница озаглавена "храни приятели на отслабването"мисля всички сме наясно кои са тези храни но все пак:плодове зеленчуци риба пиле кис.мляко извара яйца...всички знаем че е необходимо повече движение балансирано хранене позитивно мислене...но нещо май все не ни достига.но проблема е май точно в думичката "диета".та нали всички казваме-от утре съм на диета и това утре или не идва или пък ентосиазма ни държи точно "два дни" и се връщаме пак към стария начин на хранене.може би наистина трябва да мислим в посока здравословен начин на живот да се стремим всеки ден да правим нещо за себе си за здравето си за това да живеем и да се 4увстваме по добре в тялото си.и да приемаме всеки ден като едно предизвикателство да направим още една кра4ка в правилната посока.аз наистина съм убедена че всичко е начин на мислене и на навици които трябва да променим.пожелавам успех на себе си и на всички!!!



Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
Автор secret_19 (непознат)
Публикувано05.02.06 19:46



радвам се че не мислите темата ми за банална. иначе аз наистина мисля че трябва да започнем малко повече да мислим за себе си. аз лично в момента съм в сесия и мисля да не започвам веднага . засега само малко ще се поогранича и така после ще започна. успех на всички. в момента нямам време да чета , иначе имам доста полезна книга за здравословно хранене. така че когато почна ще си запизвам и ще пиша и тук какви са правилата на здаравословното хранене.

lesno se predavam


Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
Авторpyми пyми (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 20:18



наисина мисля 4е темата е много полезна!а ина4е аз също съм в сесия и те разбирам но мисля 4е дори и сега можем да положим някакви усилия.аз ли4но от скоро ве4е месец напълно изклю4их всякакви сладкиши не 4е не ми се яде сладко но когато това се слу4и си взимам някакви сушени плодове от на4алото на годината не съм яла и хляб.не е лесно като се има предвид 4е само до преди 2 месеца изяждах по 3-4 филии на едно хранене като не броим сандви4и и др. подобни.и сега съм се заинатила и 4есно казано не го правя толкова за отслабване колкото защото знам 4е мога и без всякакви вафли шоколади пасти торти и про4ие вредни храни които са като наркотик.и според мен дори това отказването или намаляването на всякакви нездравословни храни е кра4ка в правилната посока!поздрави на вси4ки а на теб успех на изпитите!!!



Тема Re: стига временни диетинови [re: pyми пyми]  
Автор secret_19 (непознат)
Публикувано05.02.06 22:11



мерси , успех и на теб. аз честно казано изненадващо успях да се заяпазя през празниците, ядях малко , без хляб и даже отслабнах. но сега по време на сесията направо се тъпча. но от другата седмица започвам(изпита ми е в петък) сериозно и даже ще пиша тук това , което смятам че ще е полезно на всички. иначе бих искала да започна да ходя и на фитнес, защото водя доста заседнал живот и това ми пречи, но не съм си намерила , някой, с който да ходя, а пък сама не ми се ходи,но може пък и да отида. иначе тази вечер ядох почти здравословно- 3 моркова, салата от 2 домата и това, което не е съвсем добро-малко мариновани гъбо от буркан. и така пожелавам успех на всички, които са на моето мнение относно диетите.

lesno se predavam


Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
Автор secret_19 (непознат)
Публикувано06.02.06 18:26



междодругото бих искала да попитам тези, които са се интерсували, знаят ли къде в софия мога да намеря сурови ядки. защото съм чела че са полезни , но на масовия пазар има само печени, което не е особено полезно. ако някой знае ще съм му благодарна да ми каже. наистина понякога е доста трудно да се спазват диети. аз например съм на общежитие с други две момичета и когато те си направят нещо калорично и на мен ми се дояжда. ако съм вкъщи няма проблем(отивам в другата стая), ама тук няма къде. от около седмица си казвам от утре диета и все някак си не се получав и всичко си остава само намерение и мечта, а не реалност. предполагам и на вас понякога ви се случва. кажете ми как се справяте вие с това!

lesno se predavam


Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
АвторCИCИ (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 18:32



има на графа на пазара и можеш да си ги купиш на гламаж най различни



Тема Re: стига временни диетинови [re: CИCИ]  
Автор secret_19 (непознат)
Публикувано06.02.06 18:36



мерси за помощта !

lesno se predavam


Тема Re: стига временни диетинови [re: secret_19]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано06.02.06 18:56



На всеки открит пазар могат да бъдат открити сурови ядки, още повече ако са от някоя баба ще са и по евтини. Има и в големите супермаркети и Халите пакетирани сурови ядки. Наистина са много полезни, но са и калорични. Друг недостатък е, че са мн.вкусни/особено лешниците и бадемите/, а са и скъпички. Незнам как ще се отразят на студентския ти бюджет.
И аз съм живяла със съквартирантки но не съм се изкушавала. Междудругото под леглото ми имаше ябълкова градина. Наблягах на ябълките и млечните продукти, не съм ходила на стол. Нека мине изпита ти и покрай новия семестър нещата ще се получат от само себе си. Но не забравяй да си вземаш по някой плод, а не единственото ти хранене да е вечер, когато не изразходваш калориите.

time takes time :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.