Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Плодова диетанови  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 23:28



Здравейте, ефикасна ли е плодовата диета на д-р Людмилова, редуване на билков чай и плод през 3часа, аз съм с малко детенце и в този студ стоим у дома и хапваме,така добавих около 7кг



Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор Luminosa. ()
Публикувано11.01.06 00:57



Фани, д-р Людмилова, казваш?
Ако и за диетата си чувала толкова, колкото за името ... по-добре не се захващай! Обсъждано е многократно! Прегледай по-назад...дори на първа страница има няколко теми по този въпрос!

Аз също скоро ще напрвя подобен курс от няколко дни, но с цел жлъчни кризи! Преди ми бяха по веднъж в годината, но през отминалата 2005 г. ми се случиха 2...



Тема Re: Плодова диетанови [re: Luminosa.]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано11.01.06 20:23



Най-вероятно става въпрос за д-р Емилова и това е една от най-дъфканите теми в тоя форум.



Тема Re: Плодова диетанови [re: пpинцecaтa]  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 23:01



ок, не съм ви преглеждала всички теми,от къде да знам,че е най дъвканата тема,аз просто попитах.....



Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано12.01.06 00:17



Фани, никой не е искал да те обиди, но е по-приятно ако преди да попиташ се поразтърсиш из форума. Така ще си по-наясно и ще получиш най-много информация, момичетата тук им омръзва да пишат едно нещо по 200 пъти. Все пак е логично да поразгледаж и попрочетеш малко преди да попиташ. Поздрави.

Fortune favours the brave


Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
АвторlVETO (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 10:27



Фани, не ги слушай тия, които хал-хабер си нямат от света!Ако наистина става въпрос за д-р Людмила Емилова, аз съм нейна пациентка и съм прекалено доволна от методите и за лечение, както за отслабване, така и за ефекта на диетата върху заболяванията!.Общо взето за да започнеш едно такова лечение най-добре е човек да се консултира с д-р Емилова.Аз например отидох при нея за консултация и си проведох лечението сама, вкъщи, като на десет дена ходех на прегледи при нея и всичко беше наред, дори в края на лечението лекуващия ме лекар беше много доволен от резултатите.Наистина има ефект от диетата, която е 20 дена на плодове и чай през два часа, а не през три, както ти мислиш, а след това имаше захранване от 10 дена.Но общо взето съм за диетите от този тип, защото НЕ СА ВРЕДНИ, както повечето хора мислят, а са си даже много полезни и чрез тях се лекуват редица заболявания! Ако искаш да получиш повече информация по случая пиши ми на адрес ivence_i@abv.bg или си отвори страницата на д-р Емилова www.emilova.org!



Тема Re: Плодова диетанови [re: Polito]  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 12:10



няма никакъв проблем, просто съм с малко дете както казах, и времето ми е ограничено



Тема Re: Плодова диетанови [re: lVETO]  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 12:13



Благодаря ти



Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано13.01.06 16:12



Моля те, ако решиш да спаваш гладолечение да прочееш първо книжката на Ковачева, може също и Брег. Ако имаш малко килограми за сваляне е по-добре с детенце да си пускате музика в къщи и да поскачате:-)

Fortune favours the brave


Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано13.01.06 19:39



ne ti li stava losho ot taq plodova dieta Fani? Az napravo ne moga da hodq. TOlkova otpadnala se 4ustvam? Ti kak izdurjaj? Nqkakvi preporuki?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.