Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Плодова диета  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 23:28



Здравейте, ефикасна ли е плодовата диета на д-р Людмилова, редуване на билков чай и плод през 3часа, аз съм с малко детенце и в този студ стоим у дома и хапваме,така добавих около 7кг



Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор Luminosa. ()
Публикувано11.01.06 00:57



Фани, д-р Людмилова, казваш?
Ако и за диетата си чувала толкова, колкото за името ... по-добре не се захващай! Обсъждано е многократно! Прегледай по-назад...дори на първа страница има няколко теми по този въпрос!

Аз също скоро ще напрвя подобен курс от няколко дни, но с цел жлъчни кризи! Преди ми бяха по веднъж в годината, но през отминалата 2005 г. ми се случиха 2...



Тема Re: Плодова диетанови [re: Luminosa.]  
Автор пpинцecaтa (Любопитна)
Публикувано11.01.06 20:23



Най-вероятно става въпрос за д-р Емилова и това е една от най-дъфканите теми в тоя форум.



Тема Re: Плодова диетанови [re: пpинцecaтa]  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 23:01



ок, не съм ви преглеждала всички теми,от къде да знам,че е най дъвканата тема,аз просто попитах.....



Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано12.01.06 00:17



Фани, никой не е искал да те обиди, но е по-приятно ако преди да попиташ се поразтърсиш из форума. Така ще си по-наясно и ще получиш най-много информация, момичетата тук им омръзва да пишат едно нещо по 200 пъти. Все пак е логично да поразгледаж и попрочетеш малко преди да попиташ. Поздрави.

Fortune favours the brave


Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
АвторlVETO (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 10:27



Фани, не ги слушай тия, които хал-хабер си нямат от света!Ако наистина става въпрос за д-р Людмила Емилова, аз съм нейна пациентка и съм прекалено доволна от методите и за лечение, както за отслабване, така и за ефекта на диетата върху заболяванията!.Общо взето за да започнеш едно такова лечение най-добре е човек да се консултира с д-р Емилова.Аз например отидох при нея за консултация и си проведох лечението сама, вкъщи, като на десет дена ходех на прегледи при нея и всичко беше наред, дори в края на лечението лекуващия ме лекар беше много доволен от резултатите.Наистина има ефект от диетата, която е 20 дена на плодове и чай през два часа, а не през три, както ти мислиш, а след това имаше захранване от 10 дена.Но общо взето съм за диетите от този тип, защото НЕ СА ВРЕДНИ, както повечето хора мислят, а са си даже много полезни и чрез тях се лекуват редица заболявания! Ако искаш да получиш повече информация по случая пиши ми на адрес ivence_i@abv.bg или си отвори страницата на д-р Емилова www.emilova.org!



Тема Re: Плодова диетанови [re: Polito]  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 12:10



няма никакъв проблем, просто съм с малко дете както казах, и времето ми е ограничено



Тема Re: Плодова диетанови [re: lVETO]  
АвторФaни (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 12:13



Благодаря ти



Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано13.01.06 16:12



Моля те, ако решиш да спаваш гладолечение да прочееш първо книжката на Ковачева, може също и Брег. Ако имаш малко килограми за сваляне е по-добре с детенце да си пускате музика в къщи и да поскачате:-)

Fortune favours the brave


Тема Re: Плодова диетанови [re: Фaни]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано13.01.06 19:39



ne ti li stava losho ot taq plodova dieta Fani? Az napravo ne moga da hodq. TOlkova otpadnala se 4ustvam? Ti kak izdurjaj? Nqkakvi preporuki?



Тема Re: Плодова диетанови [re: jennifer_]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано15.01.06 10:54



Отново за плодовата диета.
Тя не е на д-р Емилова, а като начало е въведена от Лидия Ковачева, многократно усъвършенствувана и допълвана от нея самата. Има нов вариант на книгата, издаден посмъртно от последователки. Просто д-р Емилова прилага този метод в практиката си. Не знам да го е обогатила по някакъв начин.

За диетата - понеже нямаш време да се ровиш с няколко думи: СУПЕР Е! Добре е да има човек, който да те ръководи и да си говори с тебе в критични моменти - целта е да не се паникьосаш и да си в час с протичащите процеси. Може да е д-р Емилова, може да е човек минал по пътя.

Аз лично съм ходила при Ковачева, след това продължих с нейни ученички. Проблема беше здравословен. Въпреки това отслабнах малко и когато стигнах моите си килограми застопорих. Вече 10 години съм почти на едно и също тегло, с много малки отклонения, без са се съобразявам и да пазя специални диети.

Но да те предупредя - В началото е доста трудно. Да гледаш другите как си хапват, а ти да дъвчеш едно плодче .... Голяма воля се иска!

И успех!!! Ако това ти допада дай някакво мейлче да ти прикача малко файлове за системата.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Плодова диетанови [re: Dino]  
Автор Garnier (отслабваща)
Публикувано16.01.06 00:17



Здравейте!
И аз съм на плодове от днес (като гледам часовника от вчера). Пише ли в тази тема, някой, който също я спазва. Възнамерявам да се храня основно с кивита. Препоръчаха ми ги...семките им действали разхлабващо, благоприятни са за кръвта и не знам какво още беше!

Ще се радвам да си пиша с някой от "мойта порода".

Аз искам, значи мога!


Тема Re: Плодова диетанови [re: Dino]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано16.01.06 11:33



Здравей Dino!
Да, ще се радвам ако ми дадеш повече инфо за тази диета. Аз не мисля че мога да я правя дълго време защото нямам възможност. Като излезна сутрин от къщи и привечер се прибирам. Няма как да ям на 2 часа.
Но ако опитам не мисля че ще имам проблеми с волята. Но като пробвах онзи ден ми стана лошо. Пада ми кръвното и ми се вие свят. Накрая вечерта ядох че щях да припадна иначе. Би ли ме посъветвала какво мога да направя по този въпрос хем диетата да правя, хем да не ми е лошо.
A имам и още един въпрос относно гладуването от Лидия Ковачева. Става дума за захарта и сладкото. Чувала съм че трябва да се яде сладко защото мозъка и сърцето не могат без това. Вярно ли е?



Тема Re: Плодова диетанови [re: Dino]  
Авторkapy (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 11:47



дино , моля те сподели какво си лекувала, ако не те затруднява?



Тема Re: Плодова диетанови [re: jennifer_]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано16.01.06 14:13



Не е нужно да ядеш плод през 2 часа, това го препоръчва д-р Емилова, в оригинал от Ковачева, няма такова нещо. Незнам такова нещо за сладкото, още повече, че го свързваш с режима на Ковачева. Ако ти прималее хапни чаена лъжичка чист мед.

Fortune favours the brave


Тема Re: Плодова диетанови [re: Polito]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано16.01.06 20:22



oх незнам дали само една лъжичка ще ми свърши работа, че аз като бях на вода за лунната диета изядох много. Но мерси за съветите все пак! Вече ще знам и ще опитам.



Тема Re: Плодова диетанови [re: jennifer_]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано17.01.06 00:09



Яде се мед, а не сладко или захар.

Да няма проблеми да ти кажа диетата. Дай някакво мейлче да ти прикача файлове, че не ми се пише пак.

Ако не искаш тук, пусни ми го с бележка. Дори предпочитам да е така, за щото може да пропусна постинга.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Плодова диетанови [re: kapy]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано17.01.06 00:16



О, разбира се. Лекувах стерилитет или по-точно запушени тръби. Ако отидете на Проблемно забременяване из архивите може и да попаднете на излиянията ми.

С две думи за 10*-11 месеца, ама без прекъсване, по схемата гладолечение - захранване - вегетарианска храна, чертичката се оцвети в червено. Това по препоръката на Л.Ковачева. Имах нагласата да продължи около 1,5 до 2 години време, но се получи по-рано. Емилова има малко по-друг подход и не мога да дам мнение.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Плодова диетанови [re: Dino]  
Авторkapy (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 09:07



а чувала ли си поликистоза как се влияе от подобно лечение. до колкото разбирам си правила къси курсове на гладуване? така ли? отговорът ти ще е много ценен за мен:)



Тема Re: Плодова диетанови [re: kapy]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано17.01.06 11:52



Ако 11 месеца е къс курс, здраве му кажи!

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Плодова диетанови [re: Dino]  
Авторkapy (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 12:06



имах предвид чистото гладуване. редуване на къси курсове. а за поликистозата чувла ли си ?



Тема Re: Плодова диетанови [re: kapy]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано17.01.06 21:58



Първоначалния курс беше 21 дни плодова диета и след това непрекъснато 14 дни с редувания на захранване и вегетарианска храна.
Това не е къс курс.

За поликистозата - да чувала съм много. сестра ми е с такава диагноза и има операция. сдега е добре и се поддържа с хормонален крем.
Ти какво по-точно искаш да знаеш?

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Плодова диетанови [re: Dino]  
Авторkapy (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 13:29



ами дали имаш информация лечебното гладуване да е подпомагало при такава диагноза.Все пак с този въпрос започнах. мога ли да ти пиша на бележка за хормоналния крем?Мерси



Тема Re: Плодова диетанови [re: kapy]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано18.01.06 22:56



Да чувала съм. Положителни отзиви.
Няма проблеми да ми пишеш бележка.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.