Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Kak запо4нахте Новата Година?нови  
Автор gorska borovinka (sladka)
Публикувано02.01.06 11:27



Празниците свършиха /горе-долу де/,и как запо4вате Новата година?Аз запо4вам с 69 кг...Ка4ила съм,но това е положението,затова пък съм се амбицирала много,и стартирам с много инат и силно желание да оправя нещата .Диета,спорт,и вси4ко,което мога да си позволя,и се сетя.Целта ми е 53-55,срокове не си поставям,за да не се разо4аровам.А при вас как е?Как запо4вате,и какви цели сте си поставили?На каква диета ще запо4нете годината?Аз запо4вам с НВД.......



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: gorska borovinka]  
Авторgagul (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 11:47



Lele blase ti,as sapo4vam sas 109kg i imam za zel da postigna pone 60kg, tova ste mi e se 3-ti pat stavam 100-105 i padam na 65-70 .



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: gorska borovinka]  
Автор AmidoPHeN (samo s recepta!)
Публикувано02.01.06 12:35



Нова Година - Нов Късмет! ;)

Подозирам че голяма част от вас са направили като мен - новогодишно обещание "е този път наистина". Надявам се, че няма да се провалим ;)

Мечтата ми е да имам хармонично и здраво тяло, килограмите после ще ги гледаме, но засега те са ми ориентир.Страх ме беше да се кача на кантара, но за да започна наново и да следя прогреса си трябваше. И така:

02.01.2006 - ж, 20г, 168см, 62кг
--------------

Чувставам се добре в кожата си някъде на 56кг, но идеалното тегло вероятно е към 53, че видим как ще се чувствам като наближа.

Планувам 3-4 кг по-малко през първите две седмици, после по 1 на седмица и така, за около месец и половина трябва да съм си решила проблема.

Желая успех на всички в този клуб. И най-вече, съветвам ви новата година да ви донесе Здравословен живот с балансирана диета (аз считам НВД за такава), а не мъка за организма с някоя диета "на хляб и вода, без хляб".

Поздрави :)

"Carpe diem, seize the day"


Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: AmidoPHeN]  
Авторwhy_me (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 09:39



Честита Нова година на всички и успех в борбата с килограмите!
Аз съм 167см,57 кг,остават ми още 3-4 да сваля и мисля да пробвам с Японско чудо или Скарсдейл..
Весела Нова година



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: why_me]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано03.01.06 10:01



Честита нова година и от мен!
Такааа..този път сериозно.Днес съм 73 кг. при ръст 166 см.Най-добре са чувствам около 56-57 кг.
Миналата 2005-та беше голям провал за мен по отношение на килограмите.Качих почти 10 кг. след раждане!
Чувствам се много зле.
Мисля да започна НВД.
Ще успеем, нали?



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: gorska borovinka]  
Авторzgoldy (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 11:09



Ч.Н.Г.!Как започвам Н.Г.,като всички във форума,с някой и друг кг. отгоре и голямо желание за отслабване.Мисля да започна Н.В.Д.,но ми трябва повече информация!Благодаря!



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: gorska borovinka]  
Автор Иp€тo (абе Ирето бе!)
Публикувано03.01.06 11:40



Ами мисля да я започна с една разходка до "Спартак" да проверя как са условията за плуване . Тази година ще се постарая да се движа повече, макар че условията в София не са много добри нито за бягане, нито за колоездене, ното за ролери...абе хора само във фитнес залите ли спортувате????, как се справяте, дайте да обменим опит!

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: Иp€тo]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано03.01.06 13:36



аз съм пробвала с колело, но не е много удобно, а като тичам в квартала ме лаят кучетата и ме хваща страх. живея в района на Дървеница. просто няма много други варианти освен фитнес и домашна тренировка...



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: Cornflake]  
Автор Иp€тo (абе Ирето бе!)
Публикувано03.01.06 14:18



мда.......а така не обичам да дишам на хората подта и прахта по фитнес залите!...
Ти поне имаш стадион наблизо в Студ. град, там едно време ходехме да тичаме, сега не може ли?

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: Иp€тo]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано03.01.06 14:56



мисля че може, но пак трябва да хващам автобус... предпочитам да ходя на планина
иначе понякога правя част от тази тренировка:

, но липсва кардио




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.