Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 28.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови  
Авторпиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 15:04



Та. Да ви занимая и със себе си. 172 см съм висока и април месец бях 91 кг но минах на разделно и поседях доста на морето и поплувах, та сега съм 86 кг, но вече не съм на разделно. Хората ми казват, че съм отслабнала, но си виждам че съм далече от желаните резултати. Проблема ми е, че много обичам да смесвам храните - сирене с месо и хляб и зеленчуци заедно.
Изчетох сума ти неща тук и реших да си направя нещо като моя диета от наученото, щото много трудна работа да смяташ калории да изчисляваш мазнини и т.н. Просто нямам време.
И смятам да правя следното:
1. Сутрин - кафе без захар и никаква закуска, щото и без това не ми се яде. И чаша сок грейпфрут.
2. На обяд - пилешко или риба без хляб със салата домати и краставици (мразя марули и т.н. зелени гадости).
3. Вечер - сирене, яйца, млеко със зеленчуци.
Така уж ще имам от всички необходими вещества. Въпроса ми е да ям ли плодове и пълнозърнест хляб понякога? Намирате ли грешка в тая диетка?
Плюс това си купих Калорекс. Някой да сподели резултати от него или друго подобно лекарство? Изключваме разни фат бърнери с ефедрин и кофеин - от тях не се чувствам добре, получавам сърцебиене и депресии. Само добавки които нямат странични ефекти.
И трето - серизно се замислям за липосукция. Ако доктора поизвади малко мазнини, това дали няма до улесни процеса на отслабване? Малко ме е шубе да си призная..... И сигурно доста боли.... Някой да сподели опит?

Мамка му.... Искам да сваля 8-10 кг за 1 месец. После се връщам в чужбина и много искам да си сваля един, дето отдавна съм го набелязала, обаче не смея да се пробвам, щото се чувствам ужасно дебела.........



Тема Забравих...нови [re: пиcнa ми]  
Авторпиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 15:07



Четох за някакви протеини в кутийки дето се продавали по аптеките. Какви са тия неща, заместители на хранене ли са, някакво заглавие да ми кажете? Или са някакви добавки?



Тема Re: Забравих...нови [re: пиcнa ми]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 15:44



стига се тъпкахте с глупости
движение му е майката и емоции и секс :)



Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови [re: пиcнa ми]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано31.12.05 01:31



Аз имам някои забележки. 1-во, кафе и чаша сок от грейпфрут не е качествена закуска. Няма значение дали си гладна, и аз цял живот съм пренебрегвала закуската, но от месец-два вкарвам по нещо малко за закуска. Аз започнах с кис. мляко 100гр и 1-2 лъжици пшенички трици, сега съм на 30гр овесена каша с канела. Други варианти са филийка Бонус със сирене и домат, кисело мляко с ленено семе и ябълка и т.н. Незнам как ядеш салатите, но е добре да ги овкусяваш поне с малко зехтин. Плодове и черен хляб яж на закуска, не яж въглехидрати вечер. Нямаш нужда от Калорекс и други подобни, те действат само на психологическа основа:-)Вместо това си размърдай д-то и прави упражнения. Липосусцията е ужасно неестетична и опасна процедура, по-добре инвестирай парите си за фитнес тренъор. Най-красивита фигура се постига с диета и спорт, а не с липосукция и странни хапчета за отслабване (уж). Бъди търпелива и си постави реалистични цели. Успех.

Fortune favours the brave


Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови [re: Polito]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано31.12.05 11:39



Липосусцията е ужасно неестетична и опасна процедура, по-добре инвестирай парите си за фитнес тренъор. Най-красивита фигура се постига с диета и спорт, а не с липосукция и странни хапчета за отслабване (уж).

тук малко ще поспоря с теб - не е неестетична процедура ( такива са тези направени от лекари некадърници ) , но виж за опасна съм съгласна , но само до някъде ( пак си зависи от уменията на лекаря ) !
Доста съм се интересувала от естетични процедури - и да ти кажа това , което може да се постигне при хирург на теб ще ти трябват понякога до около 2 - 3 години и много , ама найстина много усилия да го постигнеш естествено , а може и никога да не го постигнеш .
Имам позната цял живот страдаше заради кофти форма на дупето , страхотна мацка като цяло , много хубаво тяло , много спортува и се хранеше с години здравословно , но мазнинките от дупето - нц , не искат и неискат да се махнат , а формата една такава с подплънки отдолу - много грозно !
Накрая й писна и отиде и какво дупе и направиха - по - скоро махнаха излишното - уау е сега вече е перфектна отвсякъде .
И ако знаеш как му се оправи самочуствието на момичето - просто досега заради нещо толкова елементарно не се чустваше добре , въпреки , че като цяло е много харесвана от мъжете и изглеждаше страхотно .
Та ето при такива случай намесата си е просто неизбежна - или трябва да се примириш ...
Не съм съгласна да си правят липосукция хора без воля - в смисъл - без да са се помъчили и малко да си оправят положението сами да тичат при хирург !
Защото е безсмислено , така или иначе ще си върнат старото полрожение.
Аз твърдо съм решила , че ще си направя една корекция след като сваля всичко излишно и видя , че повече немога сама да постигна ...
А може и две да са , като се замисля !
По - принцип ми е такава конструкцията , че съм с по - слаба долна част на тялото - малко дупе , слаби крака ,тесен ханш - горна част доста едра - бюст , коремче - бляк !
Ходих при пластичен лекар и ми каза , че въпреки , че краката са ми слаби в горната част има мастна възглавничка ( горе вътрешната част на бедрата ) която ми каза , че каквото и да правя ( спорт , диета ) не може да се махне изцяло поради някаква особеност в конструкцията на тялото !
Другото е , че след такава драстична загуба на кила коремната ми преса просто не е хубава - кожата се е отпуснала малко и има един слой мазнинки ниско под пъпа , които ги изчаквам да видя дали ще се повлиаят от нещо или ще ми ги махнат !


Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови [re: fenixx]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано02.01.06 00:49



Здравей, не е нужно да ме цитираш :-)
Липосукция и пластична хирургия са 'различни' неща- едното маха конкретно мазнини, а другото е по-комплексно като понятие. Твоята приятелка, ако питаш мен, е имала по-скоро козметичен комплекс, а не дефект, който не е могла да преодолее. Би ми било интересно, ако преди това беше решила да иде на психотерапевт дали щеше да се реши да и цепват дупето, пфу.

Пластична хирургия е нещо, което и мен ме интересува, конкретно премахване на белези и отпусната кожа (отделна тема). Липосукцията е неестетична, защото махнат ли ти мазните клетки от корема веднъж (примерно) и след време качиш излишни мазнини поради една или друга причина, този излишък се складира по необичайни местенца като колене и гуша. Сама каза,че се интересуваш, дано си наясно с последиците. Ммм, много естетично нали?

За 2-3 години ако си изработя тяло, каквото желая, ще бъда най-щастливата мадама на света!!! За мен е щастие, че се уча да живея в хармония с тялото си и да имам възможността да го променям натурално. Усилия полагам всекидневни, защото търся здраве в един дългосрочен план, а не странни усложнения и маса кинти от липосукция. Поздрави.

Fortune favours the brave


Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво.... [re: Polito]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано02.01.06 20:31



Не съм съгласна , но ме мързи да споря !
А цитирам , за да стане ясно с кое не съм съгласна и към кое се отнася поста ми .

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови [re: Polito]  
Авторпиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 13:50



Мерси за забележките за диетата, ще се съобразя с тях. А тука чета тема за редуктил и никой не казва, че няма ефект, малък или голям, ама все пак действа.... Ще взема да си го купя. Като не става пък ще го хвърля. Тва със спорта го знам, ама много го мразя.... Повдига ми се при мисълта за фитнеси, гимнастики и треньори.... Лятото е лесно - морета, походи, планини, ама зимата... Ако нищо не стане до 10 дена заминавам на липосукция и тва е. Не може повече така!



Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови [re: пиcнa ми]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 14:25



Целта на липосукцията не е отслабване, въпреки, че повече хора си мислят, че като им изрежат сланините и ще станат фиданки до живот.
Ако все пак се решиш на процедурата, стискам палци, защото това е най-рисковата операция от сферата на пластичната хирургия.



Тема Re: Диета, липосукция или дявол знае вече какво....нови [re: Янa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано03.01.06 20:49



Я да попитам и аз нещо.Съгласна съм с това,което казваш.Ефекта според мен е много добър за момента ,но какво се прави после?Доколкото знам броя на мастните клетки в едно тяло нараства до тригодишна възраст на детето,колкото повече се тъпче насила сладура да яде,толкова ще има да пати после.Значи след като се наброят за този период през останалото време се пълнят или празнят,но броя остава същия.Та доколкото знам целта на липосукцията е да ограничи броя на мастните клетки,които могат да се пълнят докато не почнеш да излизаш от рамките на огледалото,което е супер гадно.Но тук някой се изказа по темата,че след подобна агресия мазнините почват да се трупат на други места и тогава става ужас, аз лично като качвам е много равномерно разпределено,така и свалям.
В тоя ред на мисли като се прави липосукция трябва да се прави едновременно на всички застрашени места,което е доста скъпо и болезнено.
Е, как не влезе тук някой след подобна интервенция да каже как е,баси

[image]http://gsm-3221.yoosms.com/[/image]



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.