Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Да се включа и аз!нови [re: Eddy]  
АвторZlati (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 10:14



Здравейте.мацета!Кажете ми откаде да си купя DVD с пилатес.Благодаря.



Тема Re: Да се включа и аз!нови [re: Zlati]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано10.01.06 11:09



Идея от мен- свали си от data.bg, като се регистрираш преди това.

Примерно тук

Редактирано от Eddy на 10.01.06 11:14.



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: gorska borovinka]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано10.01.06 11:34



Така започнах новата година , че ако продължавам в същият дух ще я завърша сто кила !
Супер си се ядосвам сама на себе си - виждам , че продължавам да пълнея , а всеки следващт ден отлагам за по - следващият началото на диета и спорт ...
Днес наште имат годишнина - 25 години брак - реших да е последният ден в които си хапвам каквото ми падне ...
Да видим от утре какво ще направя - дали ще продължа да се плъзгам към провала на цялата ми диета и т.н. ентусиазъм .
Все още си закопчавам панталоните , но така съм ги опънала на талията , че не ми се говори - сигурно съм поне 10 кг повече !

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства
Паулу Коелю


Тема Re: Да се включа и аз!нови [re: виo]  
Автор gorska borovinka (sladka)
Публикувано10.01.06 11:49



Аз не съм в БГ,и тук има всякакви такива ДВД та ,или касети,с гимнастики,каквито са ти на сърцето,ама да ти кажа,фатката е,не да си ги вземеш,а да ги ползваш,като си ги купиш.Тия сега съм ги скрила,защото ме е срам,от домашните...щом и детето ми жика,онзи ден..."Ама ти само купуваш такива неща,а не ги ползваш....",леле умрях от срам.....и сега тия съм си ги скрила,и като из4езнат по4вам.в4ера играх по тях,така съм се вдървила с времето....като Буратино бях...Но няма да се отказвам този път...може да е по 20 мин, на ден,но ще си наложа да го правя..4е то този пусти мързел.....
Хей Феникс,моля ти се яхай колелото,никакво отказване..по4вай,от на4ало ще ти е много 4оглаво,но след 1 седмица ще си пак доволна...Лятото идва,трябва до тогава ве4е да сме само на поддаржащи диети.....знаещ ли колко готини дрешки 4акат в магазините????



Тема Re: Да се включа и аз!нови [re: gorska borovinka]  
Автор Hot_stepper (inat)
Публикувано10.01.06 12:12



Като сме започнали да си признаваме за прегрешенията и аз да кажа качих 4 от 7-те килограма, които бях свалила преди празниците, уж по-малко щях да ям, ама то все по маси се седеше ... освен това си бях далече от колелото 5 дни и като се качих на шестия се схванах . Май чак сега взе да ми просветва и днес съм примерна - засега на чай щото заприличвам на бременна вече в корема, покарах и 20-ина минути велоергометъра и се разхождах 1 час, та се чувствам малко по-добре. Но пак имам да свалям 30-ина килограма за да заприличам на човек.



Тема Re: Kak запо4нахте Новата Година?нови [re: fenixx]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано10.01.06 17:45



Аз пък съм качила само едно кило




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.