Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хапчетанови  
Автор Alegra_Baby (хитруша)
Публикувано21.12.05 17:09



Здравейте скъпи клубарчета,
Искам да Ви попитам за едни хапчета пиех ги преди 2г. но изведнъж спряха да ги продават.С тях отслабнах за 2седмици с 5килограма без диети и спорт ядях и си пиех каквото искам.Та значи след като предопредиха за спирана защото били много силни ги направиха само с лекарско предписание...после изобщо ги нямаше.Въпроса ми е някой сеща ли се как се казват излезнало ми е от главата а ми се иска пак да си ги вземя ако са ги пуснали....български са
Благодаря много на всички които ще ми отговорят



Тема Re: Хапчета [re: Alegra_Baby]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано21.12.05 19:50



Спомням си, че забраниха Мазиндол, сега може единствено да се купи с рецепта. Кофти е да ядеш и пиеш каквото си искаш (вклЮчително и чудновати хапченца) и да отслабваш. Здравето ти е преди всичко, така че качествена храна и движение му е майката. Поздрави.

Fortune favours the brave


Тема Re: Хапчетанови [re: Polito]  
Автор Alegra_Baby (хитруша)
Публикувано21.12.05 21:05



да точно така се казваше,значи с рецепта...за яденето знам че не е здравословно но това си е мой проблем аз не съм дебела и нямам проблеми просто зимно време имам липса на движения и имам нужда да слабея...



Тема Re: Хапчетанови [re: Alegra_Baby]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано22.12.05 01:25



Радвам се, че съм уцелила името на хапчето:-) И да, права си- проблемът си е твой, но понеже знам, че на въпросното хапче основната функция е да подтиска апетита, защо не вземеш да пиеш зелен чай (не чай 'Сание', а истински зелен чай) или да приложиш някакви магически техники за премахване на апетита?Само съвет. Лек ден ти желая.

Fortune favours the brave


Тема Re: Хапчетанови [re: Alegra_Baby]  
Автор white_cat (never say never)
Публикувано22.12.05 09:01



Да и аз пих преди няколко години тези хапчета /полски са/ и имаше голям ефект.
Лошото е, че сега и рецепта да имаш - няма откъде да ги намериш не се внасят в БГ



Тема Re: Хапчетанови [re: white_cat]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано22.12.05 20:44



Може и да се отслабва с тях,но случайно не сте ли чували,че страшно много вредят на черния дроб?



Тема Re: Хапчетанови [re: ambiciranata]  
Автор Alegra_Baby (хитруша)
Публикувано24.12.05 00:28



Редактирано от Alegra_Baby на 24.12.05 02:25.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.