Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Велоергометърнови [re: няkoя]  
Автор Hot_stepper (inat)
Публикувано22.12.05 08:24



Здравей Някоя и много ти благодаря за споделеното, подейства ми страшно мотивиращо! Аз точно на това се надявах тайничко, да разбера, че ще има полза макар и да не я виждам в голяма степен все още и не винаги да ми се кара с ентусиазъм. Миналото лято си купих степер и честно казано бях разочарована (той е и от по-евтините де, няма някакви особени опции), коленете така зверски ме боляха след 10 мин. упражнения и прасците ми така страшно се надуваха, че се чудех дали въобще е за мен с тази моя структура и дали не затруднявам повече кръвообращението на краката и не натоварвам ставите вместо да си помагам. Сега, преди да купя велото много се чудех между него и кростренажор, но тъй заради ценовата разлика и затова, че вторият заема повече място, а също и не бях сигурна дали ще бъда достатъчно сериозна, за да оправдя разхода, се реших на велоаргометър, макар притесненията за въздействието върху коленете и прасеца да останаха. Струва ми се, че глезените ми изтъняват, а прасеците не се надуват, а само оформят, което много окуражаващо. Коленете въобще не ме болят. Само дето имах онази ужасна мускулна треска, но и това отмина .... Благодаря за окуражителните думи, аз продължавам, ако съм упорита и ако съм доволна от резултата ще споделя



Тема Re: Велоергометърнови [re: Hot_stepper]  
АвторБoянa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 12:14



Тъй, като си купих велоергометър преди 2 дена и още не съм се захванала, искам да ви питам, понеже имам нужда да ми отслабнат дупето и бедрата, дали трябва да въртя повече време на по-ниски обороти или по-малко като време, но с по-високо натоварване? Благодаря предварително1



Тема Re: Велоергометърнови [re: Бoянa]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 22:51



Със сигурност е нужно постоянство, регулярност в заниманията с колелото....но също е и сигурно, че дупето страхотно се променя, казвам го убедено, защото след 4 месеца въртене виждам резултатите, в бедрата е по-трудно /но то е индивидуално, защото аз по принцип имам яки спортни бедра/..успех, бъди постоянна и резултатите не ще закъснеят!!!!



Тема Re: Велоергометърнови [re: няkoя]  
АвторБoянa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 11:10



Благодаря ти, че поне ти си ми обърнала внимание. Искам да те попитам още нещо. Кажими моля те, по колко еме трябва да въртя и дали всеки ден, за да имам ефект?



Тема Re: Велоергометърнови [re: Бoянa]  
Авторюли (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 17:26



Можете ли да ми помогнете в избор на велоергометър? Чудя се какъв да си купя- в Метро е 238 лева, а в Технополис 289, но и като модели са различни. Благодаря!



Тема Re: Велоергометърнови [re: Hot_stepper]  
Авторuso (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 18:18



Дайте инфо кои модели велоергометри са най ефективни-визирам цената и възможностите на велото и какви цени са-мерси



Тема Re: Велоергометърнови [re: Hot_stepper]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 09:56



Ако искаш траен ефект и приятно прекарване с велоергометъра, започни с 5 мин. три пъти дневно. Ще ти се стори малко, но така трябва. Карай така една седмицва.

На втората седмица започни с 15 минути два пъти дневно - сутрин преди закуска и вече, след вечеря. Вечерта карай бавно. Продължи така една седмица.
На третата седмица премини на 20 минути, пак сутрин и вечер.

Така, постепенно уве;личи натоварването. Задължително пий вода, когато стигнеш до половин час.



Тема Re: Велоергометърнови [re: 123]  
Автор 7karina ()
Публикувано15.10.06 16:19



в едно от мненията имаше следния въпрос: "за да ми отслабнат дупето и краката, дали трябва да въртя повече време на по-ниски обороти или по-малко като време, но с по-високо натоварване?"
моля ви да отговорите, това интересува и мен



Не се обръщай назад, може би нещо те настига!

Тема Re: Велоергометърнови [re: 7karina]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано15.10.06 21:10



30 до 40 мин на първа до втора степен е най - добрия вариант, да не кажа единствения, ако искаш да сваляш. Не прави кардио повече от 45 мин, защото почваш да гориш не мазнини, а мускули.



Тема Re: Велоергометърнови [re: Sony^-]  
Автор 7karina ()
Публикувано19.10.06 19:58



30-40 минути всеки ден или през ден-два? Каква схема да приложа, за да има ефект? Досега карах всеки ден по 15 минути и за това време изгарям 100 калории

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.