Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Синди  
Автор Megan (драка)
Публикувано14.12.05 00:32



Имам втория диск с упражнения, и ми беше интересно, дава ли резултати според вас, как се чувствате?



Тема Re: Синдинови [re: Megan]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 10:11



Преди 6-7 години се бях захванала с това...
Божке, толкова ли минаха?!
Та... аз май съм единствената, според която има ефект.
Поне сред хората с които съм говорила.
Но имаше и една подробност - Бях на зеленчукова диета тогава
Свалих 12-13 кг за един месец, ти си избери от Синди или от глад.
Но едно е сигурно - в края на месеца следвах Синди с лекота, което си е добре. Ако не се отслабва от нея, поне се раздвижда човек
Пожелавам ти моето доволство след Синди



Тема Re: Синдинови [re: Питaщa]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано14.12.05 10:23



[За кой диск говориш - The next chalenge ?
Ako става дума за него , аз си го играя близо половин година и съм много доволна - но временно съм преустановила тренировките , защото ми се скапа видеото , а го нямам на диск !
Моя приятелка само с този комплекс на Синди и правилно хранене ( имам предвид здравословно и т .н. ) изглежда страхотно !/blue]

Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: Синдинови [re: fenixx]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 13:30



Не помня, съжалявам
Спомням си, че се водеше "втори" или нещо такова.
Аз така и не продължих с него.
След като свалих нужните ми килограми и се почувствах добре, прекратих всичко. После започнах да си ям всичко, ограничих само количеството.
Повече от година запазих килограмите си.
Но след това.... заминах за чужбина иии... знаеш как се пълнее там



Тема Re: Синдинови [re: fenixx]  
Автор Megan (драка)
Публикувано14.12.05 22:11



Да, за втория The next challenge. Мисля, че е добър за всички групи. Въпросът ми е дали, ако огранича храната и ям според НВД, и правя тези упражнения, ще има ефект, и за колко време. Опитвам се да сваля 2-3 килограма и да вляза във форма.



Тема Re: Синдинови [re: Megan]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано15.12.05 08:45



Естествено , че ще има ефект - каквото и да е натоварване пред това да не спортуваш е за предпочитане , а намалиш ли храната и включиш ли гимнастика просто няма начин да не свалиш излишното.
Ако правиш ІІ част на Синди The next chalenge там е наблегнато твърде много на крака и ръце , а на корем доста малко има според мен - аз правех допълнително коремни преси , но от тези в каланетиката , за да не натоварвам кръста .


Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.