Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема степернови  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 16:25



Здравейте момичета, искам да сваля малко от дупето - доколкото разбрах най-добрия вариант за движение е степер, но не знам откъде да го купя и колко ще струва. Помогнете моля. Колелото май е по-скъпо и по-неудачно за случая.



Тема Re: степернови [re: suny]  
Автор Hot_stepper (inat)
Публикувано25.10.05 09:24



Аз като един Hot_Stepper (не степер де, ами трепач) да се обадя първа - не знам откъде си, но аки си от някой по-голям град, препдолагам че имате магазина на TCM (общо взето китайски стоки), там степерите са по 65 лв., това е най-евтиното което съм виждала досега, а степерчето е супер здраво (щом ме издържа вече няколко месеца). Успех в търсенето :)



Тема Re: степернови [re: suny]  
Автор Hot_stepper (inat)
Публикувано25.10.05 09:24



Аз като един Hot_Stepper (не степер де, ами трепач) да се обадя първа - не знам откъде си, но ако си от някой по-голям град, предполагам че имате магазин на TCM (общо взето китайски стоки), там степерите са по 65 лв., това е най-евтиното което съм виждала досега, а степерчето е супер здраво (щом ме издържа вече няколко месеца). Успех в търсенето :)



Тема Re: степер [re: Hot_stepper]  
Авторtwety (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 10:15



Какъв ефект има степера?По колко време на ден го ползваш?



Тема Re: степернови [re: twety]  
Автор Hot_stepper (inat)
Публикувано25.10.05 14:25



Аз едва си съм спортен модел за подръжание, ползвах го по-сериозно, когато поотлсабвах лятото за море , сега съм го поизоставила. Това което обаче е добре да знаете, че наистина натоварва доста и коленете и затова не трябва да се прекалява.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.