Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: t_manolova]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано28.10.05 15:15



Водата пийваш и преди ядене и малко след това, минимум по 2 литра на ден, а калориите ако искаш да почнеш да сваляш трябва да ги намалиш на 1300 максимум, защото 1500- са за да поддържат сегашното ти тегло 50 кг.- на 150 см., мисля че някъде във форума ги беше споменала. Водата изключително помага ще забележиш промяната, ти даже може и 3 л. , защото спортуваш, т.е. отделяш доста вода. За рибеното масло не мога да ти кажа, не ползвам масла.

time takes time :)


Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Dragonesss]  
Авторt_manolova (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 15:40



10x
Ще намаля калорииките.
А за бульончетата имате ли някаква идея?



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: t_manolova]  
Авторt_manolova (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 20:06



Май само аз си пиша днес в тази тема. Но какво да направя като много неща ме вълнуват. Имам усещането, че нещо греша. Мисля си дали не е в сметките на калориите и въглехидратите. Кой калкулатор е по-добър за смятане. Разгледах доста и за някой неща има различни стойности.
Колко са, например калориите и въглехидратите в едно яйце?
Феникс, преди пускаше менюта. Пусни някое пак, плииз!



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: t_manolova]  
Автор ambiciranata (havana)
Публикувано28.10.05 20:34



Аз използвам тази таблица
http://calories.ru/



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: ambiciranata]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано28.10.05 22:04



Днес бая увеличих хапването, съответно и калорийките...но досега смятах и се оказа, че и стойностите на Белт., Въгл., Мазн.!

Ето какво съм яла за целия ден, естествено не наведнъж...
- Салати (краставица- 1 бр., доматчета- 2 бр., зеле- 300 гр.)
- Ролца от раци - 150 гр.
- 2 бр. бъркани яйца, без мазнина, на тефлонов тиган
- 150 гр. тиквички + изцедено кисело мляко
- 200 гр. маслини (изядох ги основно заради ниското съдържание на белт. и високото на мазнини)

Белтъчини - 89.8 гр.
Мазнини - 54.3 гр.
Въглехидрати - 76.9 гр.
Калории - 1250

Както става ясно май само калориите са си на мястото, най съм шокирана от въглехидратите! Май си провалих цялата диетка...а утре почвах 3 седмица, но не се отчайвам, а продължавам.........още сега ще си съставя меню, както ме посъветва Феникс! Уж днес внимавах...ама резултатът е налице! Ужасена съм от себе си...хем се ограничавам, хем бъркам...поне да си бях изяла един шоколад, че как ми се ядеее само - не е истина!

И аз се присъединявам към публикуваната по-горе молба за примерни менюта...




Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: t_manolova]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано28.10.05 23:42



Водата нужна на килограм собствено тегло е 35 мл .
Рибено масло не пия , защото го компенсирам с лененото семе , но ако си решила да пиеш мисля , че е към един грам на ден .
На фитофарма рибеното масло е на малки перлички - 20 от тях са ти нужни за деня .
Бульоните не са добър избор заради многото сол в тях , но няма да ти навредят съществено ако не прекаляваш - както казват важна е дозата !
Менютата ще си пускам от първи когато ще подновя НВД - то , че тези дни съм доста заета и от липса на време се храня доста нездравословно с каквото ми е най - близко и лесно.
Успех момичета !

Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано28.10.05 23:44



fenix, мини през студиото ни да се видим и да си получиш хонорара:
- 74 кг. опушена сланина
- 200 л. каца кисело зеле
- 1 крава млекодайна
- 23 кокошки носачки


Не се шегувам, мини да се запознаем





Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Spidercho]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано29.10.05 06:35



Ok , разбрахме се !
Към 10 строй пред залата кокошките начело с кравата , зелето - за зелето не съм сигурна , но докато реша какво да го правя го претакайте редовно , а сланината я приспадам от хонорара - оцелихте промоция !
За кравата да не й забравите акта за раждане ( по възможност да е швейцарска ) и на пилетата имунизационият картон ( съображения за сигурност ) !


Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано30.10.05 12:17



Момичета, продължаваме, нали? С нетърпение чакам Феникс да се включи от първи и да започна да действам почти 1:1 като нея...голям ми е пример-питайте всички познати и вкъщи-на всички съм разказала!



Тема Какво ми става?нови [re: Жrмъц]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано01.11.05 10:42



То май ще се окаже, че в тази тема почти сама си пиша...с нетърпение очаквам и Феникс да се включи, нали днес е 1.11:)!

Та, пиша, защото съм шокирана и леко отчаяна...вчера сутринта кантарчето ми показа 1.5 по-малко и бях на седмото небе, след едноседмичния застой! Но тази сутрин си показва пак същите стойности (тоест този 1.5 кг. не е свален), че даже и малко грамчета отгоре!
На какво се дължи това чудо?
Тренирам всеки ден, храня се с около 1200 калории (броя си ги), въглехидратите ми идват от зеленчуците... Не знам къде бъркам!
Вчера си позволих 125 гр. сирене "Крема" + 100 гр. кисело мляко! Възможно ли е в това да е било проблемът? Около 20 дни ям само месо и зеленчуци и исках да разнообразя малко...
Другото, което се сещам сега, е че скоро ще ми идва, ако това има някакво значение!

Дайте съвет!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.