Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 23.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Copy\Paste от заключената тема...нови [re: Doris]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано23.10.05 00:00



Аз уж си го знам това за царевицата...преди няколко дни с твърда воля домашно сварена царевичка, а как ми се ядеше...! Но пък все си мислех, че от време на време мога да кривна...и ако го направя с царевица, ще е по-малката беля от хляба!



Тема Re: Copy\Paste от заключената тема...нови [re: Жrмъц]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано24.10.05 09:16



Разбирам те много добре!
Разбира се, че от време на време може. Лошото при мен е, че трудно спирам после и затова предпочитам просто да не държа такива изкушения в къщи



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Lora]  
Автор slunchice ()
Публикувано24.10.05 10:53



Моля пуснете някоя таблица с точки или с калории, но копирана защото не мога да отварям много сайтове от работата.
Вече близо 2 седмици съм на НДВ и въобще не свалям. Явно нещо не правя както трябва.
Храня се предимно с пилешко и риба. Не ям никакви млечни продукти. Само месо и салатки и НИЩО. Е, не е съвсем нищо. Чувствам се доста по - енергична и жизнена, но не забелязвам промяна в теглото си.



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: slunchice]  
Автор sisi_7O (непознат )
Публикувано24.10.05 12:39



Здравейте, и аз съм на Вашия режим. Започнах на 18.10. имам да свалям много килограми. Сега съм 96 кг. при ръст 169 см. Към днешна дата т.е. за 7 дни съм свалила 2 кг. и аз незнам как. Всъщност знам, но ми е чудно при положение, че хапвам доста. Сега се храня само със салати и месо. Никакви млечни и прочие. Месо ям всякакво. Ако Ви интересува по-точно в клуб диети има една наречена безвъглехидратна диета- на Алена. Тя изобщо не е без въглехидратна ако човек се вгледа в нея имайки предвид, че салатите съдършат много въглехидрати- е не чак толкова колкото вредните банички и прочие вкусни неща, но все пак. Опитвам се да се ръководя от нея, надявам се резултатите ми да са очакваните за тази диета и най-вече трайни.



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: sisi_7O]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано25.10.05 22:21



На мен днес ми е 11 ден! В момента се залъгвам с някакъв разтворим малинов сок, на който изрично пише БЕЗ ЗАХАР! А ми е едно мързеливооооо, хич не ми се тренира! Ще видим какво ще стане утре...ден за кантар ми е! Дано не се разочаровам, защото съвсем ще намаля храната, а това май не е много препоръчително!



Тема ...нови [re: Жrмъц]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано26.10.05 12:35



От днес се присъединявам към вас !
Минавам на НВД , че след плодовете , само как си похапвах тези дни - незнам колко съм качила и дали съм качила , не ми се мери !
За първи път почвам диета без да знам точно колко кила съм - но в момента не ми е до мерене !
Да се похваля - взех си държавния изпит ( заради него беше и цялото тъпчене от нерви ) и вече официално съм бакалавър !
Вчера си купих фет бърнери и от днес ще ги пия и едновременно започвам сериозни тренировки .
Да видим какъв ще ефекта .
Няма да се меря поне докато не осетя , че съм свалила каченото от последните дни хапване !


Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: ...нови [re: fenixx]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 13:29



Хора помощ, как се вместват кебапчетата в НВД-то ? а когато са 4 кебапчета?
Ужасна съм изяждам огромни количества направо от както съм на НВД няколко дена не мога да вляза в релси
например за днес
закуска топено сирене президент половин кутия, Лютеница домашна без захар
обяд Кебапчета ама 4 броя май общо 200 гр
сл закуска топено сирене (останалото),Лютеница
а вечерята още не е дошла ......
Как да си огранича калориите до 1200 като нон стоп съм гладна



Тема Re: ...нови [re: fenixx]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 13:42



Б Р А В О!!!
Поздравления за бакалавъра!
Хем Убава, хем Умна!~!!!
Да не отслабнеш много ей!
Успех и в живота ти желая, не само в учението!
Бъди щастлива!



Тема Re: ...нови [re: Lora]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано26.10.05 14:01



Добави повечко салата към обяда, овкуси я по твое желание, запълваш стомаха с треволяк и няма да хапва по 4кебапчета, а и пушеното сирене е доста калорично, може да го заместиш с обикновено саламурено, върви с лютеничката

time takes time :)


Тема Re: ...нови [re: Keти]  
Автор sisi_7O (непознат )
Публикувано26.10.05 14:09



Здравейте отново. Уж се бях зарекла да не се меря, докато не мине седмицата, но днес не издържах на любопитството и се качих на кантара-гадост, не съм свалила нищо, дори бях 500 гр.повече.
Много лесно се обезкуражавам. Сигурно прекалявам с мазничките пържолки. Ама много ми се яде, понякога особено вечер се чувствам ужасно от глад. При вас случвало ли се е?
Правех си планове,ако за месеца сваля 8 кг. да започна да вкарвам и помалко млечни в режима си, но вече се страхувам, че ще стане по-лошо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.