Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 24.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ден 3нови [re: t_manolova]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано04.11.05 12:19



здарсти,

уви въпросът с обяда в работата не е толкова лесно разрешим една сметанка не е оптималния обяд, колкото и да е вкусна (и аз я обожавам). за обяд, ако ти е едно от основните яденета, е добре да има белтъчини и зеленчуци. сметаната е много мазнини и калории наведнъж. по-добре по една лъжица към нещо друго или до 100 гр. ако се води междинна закуска някаква, така ми се струва.
аз в работата си нося яйца, сурову ядки, измити зеленчуци, а днес си нося и цяла салата с риба и пиле (остатъци от вчера) в кутия. от обикновен магазин единственото, което става да си купиш за офиса е кисело мляко и сметана... на мен най-удобно ми е да ходя в Тропс да обядвам.

за марките сметани: най-готина е на Добрич (в Халите я продават), на Елби и Фибела също става, ако няма от тези ям на Данон, но не ми е така вкусна като другите.



Тема Re: Ден 3нови [re: fenixx]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано04.11.05 17:16



спокойно, на мен подобни неща ми се случват откак се помня
или поне откакто се опитвам да се храня уж здравословно...
така е защото съм свръх несериозна, неамбициозна, немотивирана и без особено воля... та така сега си тренирам и дисциплината освен всичко друго.
аз съм сигурна, че ти си по-силна от мен, така че не мисли за стари "грехове", а продължавай нататък без да ти мигне окото



Тема Re: Ден 3нови [re: Cornflake]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано04.11.05 23:39



Да трябва да си тренираме волята и да се научим , че храната не трябва да ни е средство към което да посягаме , за да си оправяме настроенито !
Мерси за добрите думи ...

Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.

Редактирано от fenixx на 05.11.05 00:14.



Тема Re: Ден 3нови [re: fenixx]  
Автор Жrмъц (новак)
Публикувано04.11.05 23:56



Егати, днес се премерих и катарчето не е мръднало с ни един грам, от 2 седмици...но пък ми и дойде привечер, така че се надявам наистина да задържам течности! Вчера и днес си дадох малка почивка...хапвах освен обикновеното и мляко и мюсли...а днес само мляко с мюсли! И уж с цел да увелича калорииките, ама пак си седят там-около 1200! Всъщност днес съм на 2 бурканчета кисело мляко с мюсли!
Това ми беше почивката...
Вкъщи всички съм хвърлила в джаза...дала съм си свободен ден за ядене и не омитам всички! Освен това ставам сутрин по-рано, за да карам велоергометър, което ще рече преди 5 часа! Не знам защо така го реших!
Феникс, от утре ще спазвам стриктно твоето меню...ще си взимам произволен ден от твоите приключили вече!
Така мисля, че е най-сигурно, че никъде не бъркам!
Сега след тези "свободни дни", при които не хапвах ниско-въглехидратно...дните от диетата на ново ли да ги броя? Или да си продължавам с 22 ден? Те, мюслите не са никак ниско калорични, но май не е кой знае какво, нали? Друго щеше да е една голяма торта...

Не се притеснявай за тия бонбонки...толкова килограми си свалила до сега, че мисля че няма лошо да си почерпиш волята от време на време!


Поздрави и успех на всички!



Тема Re: Ден 3нови [re: fenixx]  
Автор Жrмъц (новак)
Публикувано04.11.05 23:59



И аз това си мисля, чудно ще е, ако и занапред съм толкова въздържана към храната и нахъсана към спорта и себе си!

Нали знаете..."Храним се, за да живеем, а не живеем, за да се храним!"




Тема fat burnerнови [re: fenixx]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 18:40



hi fenixs
kakav barner si si vzela?az se 4uda kakav da si vzema



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
АвторLlLlT (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 12:50



Privet momi4eta!
Savsem naskoro otkrih tezi klubove i se izumih kolko mnogo hora imat moq problem s kilogramite i s dietite:)))
I taka re6ih da probvam NVD no az q imam vav variant v koito ne se konsumirat i mle4ni produkti, ta iskam da pitam koe 6te e po efikasno. Moje li da ne si iz4islqvame kaloriite 4e e mnogo dosadno a samo da si qdem po pravilata.
Dnes mi e parviq den i sam qla samo za obed 2qica na o4i i edin golqm domat- dali e pravilno?
Kak stoi vaprosa s alkohola ,za6toto v moq variant pi6e 4e sled 6den moga da piq po 1/2L. bqlo vino na den.




Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
Автор didi_sladurana (непознат )
Публикувано05.05.07 17:27



можете ли да ми кажете някаква НВД и как се спазва нещо повече за нея защото за 1 път мисля да я спазвам ама не знам каква в само чух че била мн ефикасна



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: didi_sladurana]  
АвторBorowinka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 07:06



Диди,ти не реши ли да си на една от диетите на Байкова? Пусни търсачката и ще намериш каквото ти трябва,или иди при спайдърите,и изчети форума,там се говори само за нисковъглехидр.диета...Инфото е много и едва ли някой ще седне да ти разказва на дълго и широко...



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Borowinka]  
Авторdidi_sladka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 11:59



еми ето вижте сега аз изготвих една диетка вие ще ми кажете дали е добре иначе си прочетох необходимото info ;) ето какво ми е менюто за 1 ден а вие ще кажете дали е добре :)
6 h - закуска : 400 калории - 100 гр кашкавал и 1 яйце (30 М,27 Б и 0 В)
10 h - 200 kalorii - 1 кисело мляко 300 грама (10.8 М,9.6 Б и 5 В)
14 h - обед : 520 калории - краставица 200 грама, 25 грама зехтин, пилешко 100 грама, орехи 25 грама (43 М,25 Б и 6.5 В)
18 h вечеря - 300 калории : 2 яйца по панагюрски , 25 грама орехи (28 М,17.7 Б и 3.5 В )
общо 55% мазнини, 40% белтъци и 8 % въглехидрати




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.