Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Жrмъц]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано27.10.05 13:42



По-добре хапни пилешка пържола, а ако (като) озверееш хапни салата и то по-добре от краставици и маруля. Внимавай с морковите - много въглехидрати! По добре яж салати от зелени зеленчуци. За разнообразие можеш да приготвяш пилето с гъби, спанак, пресен лук, зелен боб с малко доматен сок....



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Doris]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 13:59



Момичета,
започнах от 55кг. За петнадесет дни постигнах 52кг и се заковах на тях. Една седмица вече отвратителната стрелка на кантара не мърда. Тренирам един път в седмицата на фитнес, а всяка вечер правя гимнастика.
Въпроса ми е: не може ли НВД да се комбинира с някоя хранителна добавка от аптеките. Все пак малко да помогне, та пак да тръгнат нещата.
Има разни неща: Хитозан, Сил, Фет бърнъри, Л-karnitin и т.н.
Ако някой комбинира нещата и има ефект нека сподели, моля Ви!



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: мoни]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано27.10.05 18:57



Аз преди пиех ел карнитин ( течен ) и фет бърнери !
Бърнерите се пият две таблетки три пъти на ден заедно с храната , ел карнитина 30 мин преди тренировка - кардио 60 минути на ден .
Ефекта при мен е около 30 % по - бързо сваляне - доказано поне три пъти пробвам с и без добавкси дали ще има разлика .
Взимам ги от магазина на Дженезис на ул . Пиротска - в безистена номер 3 !
Бърнерите са 26 лв 100 таблетки опаковка стигат за около 25 дена , ел карнитина е 36 лв за 16 дни - тоест ако спортуваш през ден ти е за месец !
Аз сега съм си взела бърнерите и ел карнитина .
От първи ги почвам - заедно с тренировки тае бо и фитнес !

Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано28.10.05 00:42



Днес си изчислих белтъчините, мазнините, въглехидратите и калориите и май установих къде бъркам - в белтъчините! Ето и самите неща, които съм изяла днес и техните стойности общо за целия ден:

300 гр. пилешка пържола
100 гр. домат
300 гр. краствица
10-ина ролца от раци

Белтъчини - 72.2 гр.
Мазнини - 12.7 гр.
Въглехидрати 14.3 гр.
Калории - 459 кал.

Ролцата не съм ги описала, защото трябва да си препиша стойностите от опаковката им, а тя е в хладилника!:)))))
Май въглехидратите ми са добре, но трябва да намаля белтъчините и да увелича мазнините...КАК???




Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Жrмъц]  
Автор Coнaтa (Arctica)
Публикувано28.10.05 10:44



Ако си изяла само тези калории, много сериозно бъркаш в количествата храна.
Много сериозно!

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!

Редактирано от Coнaтa на 28.10.05 10:45.



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Coнaтa]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано28.10.05 10:58



Знам, че изглеждат много малко, но не мога да изям повече...всъщност през миналата седмица си позволявах и сметана, която е по-високо калорична, и не знам в резултат на какво, но свалих и грам! Сега като се замисля, освен, че не съм включила и рачетата, съм пропуснала и зехтина в салатата...така че калориите отиват към около 700, надали повече!



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: Жrмъц]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано28.10.05 11:03



Прекалено малко са ти калориите.
Така само предизвикваш застой .
Менюто си го изготвяй сутрин или предния ден , като се стремиш да не падаш под 1200 калории и спазваш съотношението П - М - В !
След като не ти се ядат големи количества наблегни на по - калорични храни - от там и калориите ще се вдигнат без да е нужно да ядеш много !
Сиренце към салатката , зехтин , сметана към пилето , ленено семе към млякото - все неща които вдигат доста калориите без да се налага да ядеш кой знае колко от тях !


Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
Автор Жrмъц (непознат)
Публикувано28.10.05 11:19



Добре, днес ще си направя бъркани яйца и салатка...след това ще посмятам-не само за днес, но и за уикенда...и се надявам следващата ми среща с кантара да ме накара да скачам от радост!


Успешен ден!




Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: fenixx]  
Авторt_manolova (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 15:00



Момичета при мен стрелката спря да мърда на долу.
Но аз не се отказвам.
Имам две въпросчета:
1. Кога и по колко рибено масло пиете? (преди или след ядене)
2. Кога е добре да се пие водата: преди или след ядене? По колко литра вода на ден е добре да се пие?
Понеже правя всичко уж както трябва: смятам калориите (около 1500 на ден), въглехидратите ги държа под 50, спортувам, а стрелката не мърда.....и не мърда..
Та си викам да не е проблема във водата или в рибеното масло...



Тема Re: НВД (ниско въглехидратна диета )нови [re: t_manolova]  
Авторt_manolova (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 15:05



И с риск да стана досадна имам още едно питане:
1. Могат ли да се ползват в НВД бульоните на Маги? Аз много ги обичам и всичко подправям с тях. Също така харесва и една подправка Пикантина. Много вкусно се готви с нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.