Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Спешно - хапчета!нови  
Авторбъpзaм (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 21:37



Моля ви отслабващи, кажете ми някакви ефикасни и не много скъпи хапчета с които да сваля малко килца за около 2 месеца - спешно ми е, а не ми се занимава с диети, пък и времето е малко.
Спестете ми лекции за вредата от хапчетата - знам я но мисля да рискувам. Също така не ми пука дали ефекта ще е траен. Важно ми е много, моля ви!
Благодаря



Тема Re: Спешно - хапчета!нови [re: бъpзaм]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано02.10.05 23:27



Няма такива хапчета - хем да ядеш хем да слабееш...
Сори

Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.


Тема Re: Спешно - хапчета!нови [re: бъpзaм]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано02.10.05 23:43



Идеята не е да пазиш конкретна диета, а да внесеш полезни промени отностно хранителните си навици. Замисли се как се храниш, кога, с какво?
Второ- без капка пот не става. Че не е и сладко даже. Хвани се да тренираш нещо.
Трето- какво означава 'не ми пука дали ефекта ще е траен'? Е, как така няма да ти пука? По тази логика какво ти пука дали искаш да изглеждаш добре и защо?
В заключение- не си и помисляй да си даваш парите за неща, които изглеждат обещаващо, а на практика са безрезултатни. За 2 месеца с правилно хранене и спорт ще изглеждаш и чувстваш като нова!! Успех.

Fortune favours the brave


Тема Re: Спешно - хапчета!нови [re: Polito]  
Авторбъpзaм (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 09:16



Трето- какво означава 'не ми пука дали ефекта ще е траен'?

Това означава, че не гоня траен ефект. Аз и сега си изглеждам добре, просто след около два месеца трябва да съм много слаба за няколко дни - ще спестя подробности, но е много важно за мен. После може и да си върна сегашните форми.

Това, което ти предлагаш е хубаво, но ефект ще има след доста повече от 2 месеца - аз търся бърз резултат и нямам претенции за трайност на постигнатото.
Не очаквам да ме разберете добре, но това не е причина да не споделите някои хапченца, които топят мазнинки и убиват апетита сравнително бързо.

Мога ли да разчитам на вас? Моля ви!



Тема Re: Спешно - хапчета!нови [re: бъpзaм]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано03.10.05 11:10



Няма такива скъпа, мислиш ли че ако имаше нямаше да ги споделим с теб?
При това дори тези които има някъкъв ефект при теб няма да подействат, защото нямаш излишни кг., а изкаш да изглеждаш слаба. Можеш да опиташ масажи, целутрони, стягащи гелове и някакъв ограничен режим. Не си хаби парите за лекарства ще останеш разочарована.

time takes time :)


Тема Re: Спешно - хапчета!нови [re: бъpзaм]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.10.05 12:55



Ако искаш да се споминеш на 40, давай с хапчета. Лошото е, че тези които наистина ти преобръщат метаболизма с краката на горе, или ще ти подарят и мустаци (DHEA) или ще те дарят с мускули, висока температура и сърцебиене (Кленбутерол).

По твой избор. Влез в някой фитнес клуб (например www.bb-team.org) и виж препарати за отслабване.

Препоръката ми обаче е стриктна кетодиета (бяло пилешко месо и чаша бяло сухо вино) и за*баваш всичките простотии и химии.



Тема Re: Спешно - хапчета! [re: бъpзaм]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано03.10.05 22:36



няма смисъл..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.