Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 29.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Диетата със зелевата супанови  
Автор BiTch^ (NoWay)
Публикувано07.09.05 22:24



Някой пробвал ли я е?Аз днес я почнах-прави се една седмица и уж имала страшен ефект
Ако някой я е пробвал-нека сподели
Става въпрос за супичката състояща се от зеле,домати,чушки и още някакви работи като 1вия ден + супата се ядат плодове,2рия-зеленчуци , 3тия - смесено и т.н....



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
Автор LoVe_RuLeS ()
Публикувано08.09.05 08:55



И без да си я правиш супата, т.е. ако ядеш само зеленчуци, пак ще отслабнеш....Но ако след края на диетата се нахвърлиш на вафлички, бонбони и т.н., ще си върнеш свалените килограми.



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 11:05



Аз лично тази супа не мога да я ям и затова спазвах само другата част на диетата-отслабнах 3 кг за една седмица,но след това хубаво се наядох и си качих всичко
Иначе за диетата знам от една приятелка,която си дойде от САЩ отслабнала 15 кг с тази диета.Беше я пазила 1седмица-2 дни почивка-1 седмица,след което след 2 седмица още веднъж така.Каза,че по време на почивките е внимавала какво яде-хранила се е с плодове,зеленчуци,пиле, риба,обезмаслено мляко-такива неща
Сподели резултатите ти като приключиш седмицата,аз сериозно се замислям дали пак да не се опитам-много е разнообразна и се пази лесно



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Eмa]  
Автор BiTch^ (NoWay)
Публикувано08.09.05 15:40



Мислиш ли че аз мога да я ям? Отвратителна е!!!
Ама какво да се прави..Чувала съм доста добри отзиви от диетата и главният ефект бил в супата.Топяла мазнини уж.Иначе пише че за тия 7 дни се свалят до 7-8 кг
доста добре звучи но ме съмнява
Ще видим като я свърша



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано08.09.05 16:41



Аз съм я правила 2 пъти за по 4 дни(толкоз издържах) и свалих и двата пъти по 2 кг.,без после да си ги върна.Предполагам,че ако имаш повече кг. за сваляне,ще свалиш и повече,защото аз ако сваля 8 ще заприличам на нищо.




Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей - ARR)
Публикувано08.09.05 16:58



На мен много ми се иска да опитам, но ме смущава нещо: гледам, един ден се ядат 6 банана и се пие мляко на поразия, има и телешко месо, последния ден и ориз - аз ако го спазвам това нещо, ще кача за една седмица поне 2 кила....
Не зная, някой ако е пробвал, да каже.



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: tartarianeyes]  
Автор Chriss (непознат)
Публикувано08.09.05 18:43



ако мислиш, че ще качиш .. махни това, което не ти харесва. Важна е супата ..
преди пиех едни хапчета от "Калифорния Фитнес" и те бяха на зелева основа и свалих, така че си мисля, че и със супата ще има резултат.
Една приятелка наистина свали 7кг за седмица.
Аз я почвам от утре.
Но знам, че първият ден е глад - само чай и след това се почва.



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
Автор Aнreлчe (дяволче)
Публикувано08.09.05 19:00



Ухаааа! Не прочетох какво пише по-горе и другите какво мислят по въпроса, но аз веднъж се опитах и се чувствах у-ж-а-с-н-о!Може и само на мен така да е подействала, но се чувствах ужасно уморена, коремът ме болеше , а за настроението да не говорим! "Остъргваща" диета- това си мисля аз!
Но ако успееш да издържиш- БРАВО, ТИ СИ СУПЕР!!!



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Aнreлчe]  
Автор Chriss (непознат)
Публикувано10.09.05 15:38



оле много е гадна ... един - два дни сигурно ще издържа, ако ям по малко ... ама след тва сигурно няма да мога .. чак ми се драйфа от нея



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
Авторsteff (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 14:28



kavi sa resultatite vi do momenta? Spodelete de..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.