Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 01.07.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: tartarianeyes]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 14:44



Здравей,
аз също я харесвам, и когато си я приготвям с малко продукти все става вкусна, незнам как го правя, но са я опитвали хора, които не са на диета и не обичат диетични храни и са ме молели да им приготвям допълнително. Понеже се страхувам, че в картофите и морковите има много въглехидрати , слагам малко зеле, обелвам един домат и го прибавям на края като в настъргания домат добавям една суп. л. зехтин , слагам черен пипер , дори лук и каквото ми хрумне, неща като магданоз и босилек, понякога и малко диетична сол, може би заради подправките става вкусна ,въпреки, че със съдържанието което съм написала звучи гадно, наистина ставаше доста вкусно



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: BiTch^]  
Автор poly77 (непознат)
Публикувано16.09.05 16:01



зелевата супа е най-успешната диета която някога съм правила, и изобщто не е трудно да издържиш на нея! А в супата за да не е гадна , слагам пове4е подправки и я ям студена. Тук се продава зелева супа на таблетки за тази диета, но не съм ги пробвала, все пак по-полезно си е супа отколкото таблетки пък било то и уж "зелен4укови"

Life is too short!


Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: poly77]  
Автор koя ли ()
Публикувано19.09.05 12:44



Втори ден - първия при пълнолуние на детоксикация със сокове , от днес със супата - досега минус 1,5 кг.
Има ли и други продължаващи? Аз смятам да направя 7 дни до събота, в неделя и понеделник почивка и от вторник отново още 7 дни.



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: koя ли]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 16:11



Аз съм решила да я започна от утре,така че ще казвам как върви



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: koя ли]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 14:52



дали е необходимо след втория курс да се прави захранване



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Chriss]  
Автордиeтoлoжk (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 21:23



момичета, много е ефикасна! Правих я преди 4 год. За 7 дни отслабнах 7 кг! половината ми съзнателен живот е минал в диети, но по ефикасна диета от тази не съм срещала. Вярно, супата не е от най-апетитните, но създава чувство за ситост и топи сланинки.За да се преработи супата се разходват повече калории, отколкото тя внася и в това се състои ефекта. Наяма човек, на който да съм я дала и да не е останал доволен от резултата.
Искам да ви питам дали сте чували нещо за диета с кленов сироп/мада бал/ или нещо подобно?



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Chriss]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 23:00



Опитайте да сложите домати в супата - да стане малко киселичка и тогава не става гадна.



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Eмa]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 09:57



Ема, нищо не писа - как върви диетата. А и другите които са на нея да пишат. Аз см я спазвала и не знам като килограми колко беше резултата, но като сантиметри имаше и то в ханша и бедрата.
Хайде и вие пишете за резултатите :)



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Mapия]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 12:07



Диетата ми се отрази добре:)
Не се мерих цяла седмица,оказа се,че съм отслабнала само 1,5 кг,но честно казано аз си мислех,че са повече-поне така ми изглеждаше,а и дънките ми се поотпуснаха:))



Тема Re: Диетата със зелевата супанови [re: Eмa]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 13:48



Да, и при мен беше така. Мисля от утре да я почвам пак, точно си накупих продуктите; но мисля да пропусна морковите, някъде четох че варени запичали...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.