Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стриинови  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано19.08.05 17:49



Стриите толкова омразни на всички ни , но за съжаление почти всяко второ момиче или жена на плажа по мои наблюдения ги има , коя повече коя по - малко!
След толкова свалени кила досега щастливо си мислех , че са ми са се разминали , но уви - просто не съм забелязала , че са ме издебнали подло отзад - хаха така да се каже!
Стоя си аз пред едно огледало и си се любувам на тена и съвсем случайно се обръщам и ооооо изненада - стрии и то на много кофти място - точно отзад на сгъвката на краката зад коляното - отначалото се успокоих , защото са малко , но после като се поогледах забелязах , че има признаци да ми излезнат и горе на бедрата при сгъвката - чудя се да рева ли да се смея ли - какво да правя - не стига , че са ми на главата излишни кила , не стига и това , че близо 4 -5 месеца се наливам с вода по 3 -4 литра , спортувам , мажа се с крем цялото тяло и това всичкото против стрии и накрая пак стрии!
Появили се стрии зная , че няма шанс да се махнат , но все пак някоя от вас ако има някакъв опит с гадните стрии да сподели !
Направо се чудя , докато отслабна докрай сигурно ще заприличам на зебра !
А по мойта логика стриите би трябвало да се образуват когато дебелееш , а не когато слабееш , нали тогава кожата се свива а не се разпъва!
В момента ми е много кофти , досега не носех къси поли защото бях дебела , а сега като отслабна няма да нося защото съм със стрии!




Тема Re: Стриинови [re: fenixx]  
АвторMим4e (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 18:01



аз имам на гърдите,на ханша,от вътрешната страна на бедрата и даже няколко нови на коляното,макар,4е и аз се мажа постоянно с какво ли не,спортувам,пия вода и хапвам само зеленчуци....но при мен се появиха миналата година като напълнях с 15 кила Заличават се с лазер освен оперативно,но незнам каква е точно процедурата Като отслабна достатъчно ще мисля и за това.А да - целулит също имам да махамАбе изобщо съм ебаси чудовището,пък и със 70 кила на гърба си



Тема Re: Стриинови [re: fenixx]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано19.08.05 18:11



Имам позната, която използва контратубекс и е доволна. В аптеката са и казали, че действа само при съвсем пресни стрии.



Тема Re: Стриинови [re: Doris]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано19.08.05 20:07



Досега си говорих с майка ми и тя малко ме поуспокои , слава богу , че е тя , че страшно се бях отчаяла!
Все пак е права , че стриите са по- малкото зло отколкото това да тежа сумати кила и да не мога да се понасям!По добре слаба и със стрии , които евентуално се надявам малко да позалича , даже обмислям вариант за операция - проверих махат се оперативно , но е доста скъпо!
А за лазер - знам , че само леко се заличават - някъде на 50 % !
Аз все пак ще продължа да си пия водата и да се мажа въпреки , че вече си мисля , че е напразно - веднъж разпъната кожа просто няма как да се оправи.

А и кремовете действат само на горния слой на кожата , а стриите се образуват няколко слоя по надолу - тоест мажи се , ако си нямаш друга работа - четох статия от лекар по въпроса!
Всичко зависи от това дали по принцип си с еластична кожа!
Но няма да се отчайваме , колко мъже мислите , че седят по форумите и се тръшкат , че имат стрии - николко!
А и те не са застраховани , доста съм виждала със стрии!




Тема Re: Стриинови [re: fenixx]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано19.08.05 20:16



Да, стриите не могат да се премахнат (освен оперативно или с лазер), но може да се ограничи 'растежът йм'. Лошо става, когато станат много широки и червени на цвят ('пресните' са тънки и сиво-бели). Обикновено се получават при рязко отславане или рязно напълняване.

феникс, какви кинти е оперативното премахване на стриите? Чувала съм, че със лазер се махат само 'пресните' стрии.

Fortune favours the brave


Тема Re: НЕ на Стриинови [re: fenixx]  
Автор list4e (минаващ)
Публикувано19.08.05 21:31



момичета,
аз от това лято за първи път видях стрии на краката си въпреки че досега съм смъквала и качвала килца и не ми се е отразявало! Вярно, че сега се получиха наистина драстични разлики поради моите болести... и негативните резултати не закъсняха, въпреки че и ден не съм пропунала без да я подхраня с някое лосион!
Но започнах много да се интересувам как да подпомогна моята кожа и открих, че невероятно добре влияе масло от пшеничен зародиш, а аз от мен си добавих и бадемово масло....вярно, че не излиза много евтино.. и отгоре на всичко всяка вечер ми идва да скоча в тиган и да се изпържа обаче смея да твърдя, че този тормоз не е без резултат!

просто виждам как кожата ми празнува!



Тема Re: Стриинови [re: Polito]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано19.08.05 21:33



Оперативно засега съм открила на едно место , че е към три бона!
Но ще видя до края на отслабването , като стигна теглото което искам какви са пораженията и ще реша как да ги оправям .Все пак смятам да продължа с превантивните мерки .
А иначе моите стрии са много тънки и са бели , явно са излезли отпреди но сега съм ги видяла защото съм с тен и то доста силен!
По начало съм със светла кожа и едва ли ще личат много , като изсветлея.




Тема Re: НЕ на Стриинови [re: list4e]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано19.08.05 21:37



И аз се мажа с пшеничен зародиш и бадемово масло на Икаров , все едно сме се наговорили.Излиза около 15 - 20 кинта на месец , защото едно шишенце е 50 мл , но са доста мазни и стигат за няколко мазания!




Тема Re: Стриинови [re: fenixx]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано20.08.05 03:24



наистина когато почернее кожата страшно много лъсват стриите... вероятно затова си се уплашила. като поизбелееш няма да е толкова зле положението, направо ще се скрият



Тема Re: НЕ на Стриинови [re: fenixx]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано20.08.05 09:45



момичета внимавайте с бадемовото масло по тялото,да не се сдобиете със солидна космена покривка.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.