Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано31.07.05 18:06



Вчера по телевизия ББТ гледах един от филмите на д-р Л.Емилова за рака. Направи ми потресаващо впечатление! Почти изцяло се базираше на книгата на финланския лекар Пааво Айрола "Ракът" от 1993г. Споменаваше се и една негова друга книга - "Артрита".
Търся тези две книги. Който знае откъде мога да ги намеря - нека ми пише тук или ICQ364448 , alexrangelov@mail.bg. Благодаря. Алекс



Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айрола [re: alexrangelov]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано31.07.05 23:23



Интересно защо си се впечатлил толкова, при положение, че Айрола е известен гладолечител, а и Ковачева и Емилова доста честичо са го споменавали. Пробвай на Славейков (акоси от София) да потърсиш книгите му или да си ги поръчаш директно през някое книжно издателство.

Fortune favours the brave


Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови [re: Polito]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 13:46



Здравейте! Аз също от доста време я търся тази книга, но не съм софиянка......тааааа намерихте ли я на "Славейков" или не. Кой е издателят???



Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови [re: SUNY]  
Авторrr (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 15:58



мисля че е издавана 1 и трудно ще я намерите. Иначе книгата наистина е потресаваща, но напълно вярна



Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови [re: SUNY]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано27.05.06 09:35



Намерих книгата "Ракът" на П.Айрола ! Ако някой иска мога да му я изпратя сканирана. Все още търся книгата "Артритът"... Някой знае ли на кое издателство е ?

Алекс alexrangelov-mail.bg



Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови [re: alexrangelov]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 10:01



prati mi q, ako ne te zatrudnqwa.
blagodarq ti predwaritelno.
mvd@mail.com



Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови [re: alexrangelov]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.05.06 11:14



Какво пише в тази книга? В най-общи линии?
Аз много пъти съм чувала от Емилова, че рак (на каквото и да е) не може да се лекува с гладолечение, за това питам.



Тема Re: книгата "Ракът" на д-р П.Айроланови [re: alexrangelov]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано27.05.06 14:10



Ще ти оставя лична бележка, благодаря.

Fortune favours the brave


Тема "Ракът" на д-р П.Айрола" ОКнови [re: Polito]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано27.05.06 15:48



ОК - в рамките на ден-два ще я кача някъде в нета ... който иска да си я изтегли. И ще пусна линка тук. Алекс



Тема "Ракът" на д-р П.Айрола" - линкнови [re: alexrangelov]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано28.05.06 10:43



По-надолу давам линк от който може да се изтегли книгата. Искам само да уточня , че авторът не дава рецепти за лечение на рака , а набляга на причините за тези новообразувания. Има и глава посветена на лечението...

В момента чета една книга посветена на техниките на самовнушението. Ако има интерес - бих могъл и нея да сканирам и публикувам...




Линка за книгата -



а ако имате други книги от същия автор ще помоля да ми пратите копие. Благодаря.


Алекс




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.