Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 29.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема МОТИВАЦИЯнови  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано29.07.05 22:46



Момичета , седя си аз след всичките тези диети и чуствам как мотивацията ми за пазене на диети и отслабване все повече и повече намалява.
Знам , че всеки има такива периоди , но не е ли по - добре да ги преодолеем по някакъв начин!
От както спрях диетата и минах ужким в задържане тези дни доста се отпуснах .Позволих си храни , които избягвам от месеци !
И не , не е проблема , че не знам как се слабее , нито как се храни човек правилно , нито как да спортувам - не нямам нужда от такива съвети - от толкова съвети , които съм получавала досега можех да направя милиони , ако ми бяха давали по левче за всеки.
Това от което имам нужда е мотивация , а когато сам изгубиш мотивацията си - понякога е добре да видиш какво мотивира другите.
И затърсих аз с google вдъхновение - намерих някои приятни филмчета , като това например

въпреки , че е по - скоро комерсиално и авторката има за цел освен излишните кила да олекоти и джоба на отчаяни американци , ми даде някакъв стимул.Виждайки всички тези отслабнали хора!
Така , че ако ви попаднат хубави статии и филмчета пуснете ги тук.
Нека почетем за вдъхновение!


Редактирано от fenixx на 29.07.05 22:52.



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: fenixx]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано29.07.05 22:52




Редактирано от fenixx на 29.07.05 23:03.



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: fenixx]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 08:22



Не знам дали си гледала по Reality TV `да ти олекне` се казва предаването и е през седмицата в 11:30 и в 17:00 часа. На мен ми дава страшен стимул. Дори като се преместих бях решила да не си слагам кабел но заради това предаване си сложих. исках да те питам, ти си наясно с повечето от нещата като изпаднеш в депресия - работа, училище, диети,че за нищо не ставаш(говоря за себе си) как успяваш да излезеш от нея(ако разбира се ти се е случвало). между другото искам да ви питам всички искате ли да се видим да си поговорим на живо на кафе без захар. аз съм в софия примерно ако искате аз съм с двете ръце за.... според мен живия контакт може страшно много да ни помогне. на мен на вас и всички с подобни проблеми може да се събираме един ден в месеца. много ще съм ви благодарна ако се съгласите. поне имаме общи проблеми и срещата може да стане едно развлечение за нас.
с много уважение теди!!!



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: tedi]  
Автор oбнaдeждeнa ( олекотена даже)
Публикувано30.07.05 10:52



Идеята със срещите е страхотна, но за тези, които са от София, онези, които не сме, само ще се надяваме поне да и разказвате тук в клуба Аз лично нямам нито филмче, нито линк към нещо, което може да ни мотивира, но бих ви споделила кое мотивира мен.Истината е че за всяко нещо си има своето време и когато то дойде, нищо не е в състояние да те размотивира и все пак...има нещо в живота ми, нещо към което се стремя и това нещо до голяма степен обуславя решителността ми да стигна желаните килограми.Това е един човек.Мисля си, че ако никога не съм била 60 килограма и не съм била една красива жена, вероятно сега не бих се чувствала така ужасно в новата си кожа на дебела жена.Отскоро тръгнах отново на масажи, само ако знаете как боли там, където са уплътненията но, но всяка болчица ме кара да се озъбвам още повече на килограмите и да искам да бъде като преди.Мисля си Феникс, ти си премилана през много, нормално е в един миг да се обзвериш, но застани пред огледалото, съблечи дрехите си и виж това нова тяло, което имаш, после си отговори как ес чувстваш в него и си спомни старата кожа....приказката за "Магарешката кожа" не е вярна момичета, на собствен гръб съм я проблаваНе зная какво да кажа още, може би, че любовта е най-голямата мотивация човек да работи върху себе си и то не само въху външен вид, така че пожелавам на всички една любов, топла и нежна..търпелива...ех, че се разнежих сега, готова съм всички ви да прегърна!И никаква сметана в кафето, като се срещнете, а за сладолед дори и не си помисляйте!



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: tedi]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано30.07.05 11:03



Ама то за депресията много си зависи от какво е породена и колко е продължителна. Те даже са няколко диагнози, при които се появява, обаче преди много време спрях да чета за тия неща и съм забравила кое кое е, примерно това дето нямаш желание дори да ставаш от леглото и в един прекрасен ден се оказва, че от две седмици не си си мила косата, пък не е ясно още колко ще продължи, и т.н. - в такива случаи май имаш избор между това да чакаш да ти мине (ако мине) или да търсиш помощ във вид на терапия и лекарства. Пък ако става въпрос за тия случайните моменти, в които... абе, общо взето изведнъж ти рухва целия свят и не е ясно как и защо, и си знаеш, че ще мине, но въпросът е какво да правиш СЕГА - поне за мен открих, че номерът е да правя каквото и да било. Което се оказва трудно, защото аз честичко се занимавам с нищоправене, обаче ако успея да се накарам да изляза навън... пак е гадно и не знам какво да правя, но ми е още по-тъпо да стоя на едно място, затова тръгвам да вървя нанякъде и мисля и ми е гадно и мисля и ми е гадно и така до някакъв момент час-два по-късно, когато се оказва, че пак мисля, ама май вече не ми е гадно, и някаква хилеща се истерия минава за десетина минутки, след което всичко е пак в рамките на нормалното, плюс изтощени мускули на краката, но си струва. Та така :)



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано30.07.05 11:13



Хмм, ти да знаеш каква напитка приготвям аз, мляко с кафе и какао и захар и останалото е професионална тайна Глезотия, вярно, обаче няма нищо лошо в такива глезотии, когато се отнасяш разумно към тях. Те и малките деца ги учат да не ядат твърде много сладко, примерно. Обаче все пак им дават. И аз така, понякога имам чувството, че сякаш като към дете се отнасям със себе си и се опитвам да се възпитавам



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: _anonymous_]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 11:24



решението да се срещаме е много готино. примерно не сме едни от най-богатите но едно пътуване до някой град не е за изпускане. може да си определим един ден в седмицата съобразен с всички които искат да се видим и палим гуменките и ето отиваме в пловдив примерно и така нататък.
за това че съм в депресия не е тази за която си мислите просто полека лека започнах да изгубвам амбиициите си желанието да се доказвам, а аз съм борбен човек на когото смисъла на живота му е в доказване гонене на цели разширяване параметъра на познанията си, а сега съм като дроб който става сутрин отива на работа или на училище или на училище после на работа и така всеки божи ден. отекчението ми е пълно няма с какво да се амбицирам да гоня някого(като изключим килограмите). усещането е `пълна` празнота.
и искам да избягам от това си състояние, но как? това е основният въпрос който стои пред мен.



Тема Re: МОТИВАЦИЯ [re: tedi]  
Авторpifi (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 12:00



аз съм съгласна,смятам че така ще си помогнем и щесе мотивираме взаймно,как ще го направим?



Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: pifi]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано30.07.05 12:46



Идеята за срещите и на мен ми е хрумвала , ако нещо организирате ще е страхотно .За съжаление поне първата среща , ако я направите сега нямам възможност да дойда. Сега се готвя за държавен изпит и няма да ви обеснявам какво ми е - явно от тук ми идва и депресията ! Много е кофти да си седиш вкъщи през лятото - даже и да е за 10 дена само.А след това на 10 заминавам за 20 дена на морето.Като се върна , ако имате все още желание може да организираме една среща !
А ако вие се видите - да разправяте!




Тема Re: МОТИВАЦИЯнови [re: fenixx]  
Автор klemy (mama na Nikol)
Публикувано30.07.05 17:47



Аз пък ужасно се мотивирам от жени,които изгеждат като манекенки,ама ужасно!Ама пък нищо на света не може да ме накара да не си сложа сметана в кафето!Мне,тц,благодаря!Все пак една лъжичка сметана не може да ти обърка диетата.Е,виж,сладоледа може вее,ама там количеството мазнини е доооста повече.Мотивира ме гледането на fashion TV,като ги пуснат по едни бански или бельо да се мотаят из подиумите...стягам се не,ами,стой та гледай!И като че ли най-много ме мотивира качването на кантара-й,като видя,че килограмите ми са били по-малко,колкото са сега-веднага мога да почна диетка.И така.Ии пък някоя дреха,дето не мога да се нацедя в нея.Макар че то вече май не останаха такива от моя гардероб,ама ако си харесам някоя нова дрешка и видя,че не мога да я я закопчея до край,или пък не стои добре,а много я искам...
Това ме мотивира мен!
Аз също съм за среща,но мога само в София,че няма на кого да оставя малката и ще се мъкнем двечките!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.