Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Срам и резилнови  
Автор Haдeтo (аз мога)
Публикувано28.07.05 11:04



Много ми е гадно и се срамувам от себе си до толкова, че не мога да работя, а само си мисля, как за 4 дни се изпуснах. Трудно свалените ми 5 кг. за 4 дни се върнаха наполовина.
Вярно е, че човек отишъл на почивка (та макар и кратка) няма как да се "диетосва" и си позволява - я 1 сладоледче, я 1 малка мастичка със салатка, я печена царевичка... и "ползата" от това е възстановени килограми.
С много труд и глад свалих заветните 5 кг. и не само това, но успях и да ги задържа около 2 месеца и сега ... . Дайте ми съвет как да преодолея срама и яда си, защото не мога да работя и да се занимавам с нещо по-съществено от това да се тюхкам.



Тема Re: Срам и резилнови [re: Haдeтo]  
Авторминa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 11:12



Щом само за седмица си качила 2-3 килограма, това означава че много лесно можеш да ги свалиш пак за около седмица. Аз лично бих минала на диня за три-четири дни и от качените килограми няма да има и следа.



Тема Re: Срам и резилнови [re: минa]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано28.07.05 11:42



Не се паникьосвай!Първо се успокой,че току виж от нерви и яд си качила още 1 кило.Ходи малко повечко пеша,ограничи малко храната и само за седмица ще си върнеш формата,за 1 седмица мазнинките бързо ще си отидат,щом са качени за същото време!Успех и без паника!



Тема Re: Срам и резилнови [re: Haдeтo]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано28.07.05 11:57



Да ти кажа, на мен не ми е много ясно даже дали е възможно да качиш за 4 дни 2-3 кг мазнини. Т.е. струва ми се, че поне част (и то не малка) от разликата е друга - примерно вода, не знам каква ти е била диетата, но доколкото схващам през тия дни си се хранила с доста различни неща, нали? В смисъл различни от предишните - та не е чудно организмът ти да реагира различно. Така де, карай си както преди, успокой се малко и след още 3-4 дни виж какво е положението - на мен ми се струва, че пак те чака изненада, но този път в обратната посока :)



Тема Re: Срам и резилнови [re: rodopis]  
Автор Haдeтo (аз мога)
Публикувано28.07.05 16:50



Благодаря ти за подкрепата. Да ти кажа, права си, защото от яд днес цял ден ме гони зверски глад и даже се поддадох на него и се натъпках с какво ли не, но глада не ми минава.
Затова наистина трябва да успокоя топката и съм решила от 1-ви август да попийна малко чайчета и плодове, но до тогава нищо друго не мога да направя.
А за ходенето пеша - много ми е лесно, защото на ден минавам около 7 (седем) километра бързо ходене и то не за спортуване, а по принуда и за друго не ми остава време.



Тема Re: Срам и резил [re: _anonymous_]  
Автор Haдeтo (аз мога)
Публикувано28.07.05 16:59



Много благодаря и на теб за подкрепата и най-вече за съветите. Чета много често във форума твои мнения и ми се струва, че разбираш тези неща малко повече от мене. Затова приемам съветите ти като експертно мнение и съм много доволна - звучат ми ободряващо и успокоително. Обнадеждена съм...

А за резултатите ще напиша после




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.