Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чета темите тук и си мисля.......нови  
АвторFx (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 14:10



че света не отива на добре... ама съвсем определено не отива на добре... дори бих казал че света съвсем се е побъркал и е станал едно лудо място за живеене.... Във времето когато по света милиони хора редовно не си дояждат или направо си стоят гладни защото няма какво да ядат, то тук има хора които пък се чудят обратното - как да не ядат при цялото изобилие от храна около тях.... ебаси и иронията на живота....
Не, този свят наистина върви към гибел....



Тема Re: Чета темите тук и си мисля.......нови [re: Fx]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано11.07.05 14:20



Мдааа, върви към гибел, не за това че се чудят хората как да свалят някое кило, а заради консуматорския подход към живота на днешните хора...Я си помисли как са живели хората стотици и хиляди години и по колко пъти на ден са се хранили. Дали са познавали захарта. Ами белия хляб? Дали са имали още от детската градина първо, второ и трето? И дали са висяли по цял ден пред компютъра/телевизора/книгата или не са превивали крак за да си изкарат прехраната.
Та съгласна съм с теб - този свят направо върви към привършване!

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема и друго си мисля.......нови [re: Fx]  
АвторFx (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 14:44



че с парите, които са за храна, която вие не ядете, можете да купите на някое сираче от някой дом за изоставени деца една голяма торта например. И съм сто процента сигурен че детето няма да започне да си мисли "Абе тая торта да я ям ли или не... колко ли калории има в нея.... ако я изям дали ще кача някой килограм повече.... ами по-добре да не я ям защото ще ми развали диетата и т.н..." а направо ще я изяде и за още ще пита. Защото то няма пари да си купи торта и най-големите му мечти за щастие са свързани с една голяма хубава торта, която торта в същото време е най-големия кошмар за голяма част от вас...яде ви се, имате пари да си я купите, обаче не можело защото имала много калории. Ей на това аз му викам пълна ирония на живота... Това още веднъж подкрепя тезата ми че света отива на лошо да не кажем че на много лошо.......



Тема Re: Чета темите тук и си мисля.......нови [re: Иpeтo]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано11.07.05 14:58



мен пък ме изкефи коментара на някъв пич относно диетите,просто се спуках да се смея,затова цитирам :
"stiga ste se izlagali, mislete malko ot intelektualna gledna to4ka. Stiga ste si mislili za sabli4ane i seks....Tolko ste ograni4eni, ako za vremeto, prez koeto si mislite za dieti i nevazmojni neshta bqhte 4eli knigi, sq nqmashe da e tolkova zatapqlo 4ove4estvoto...Naprao ste smeshni ve4e!!!!!!!!"

как да не му станеш фен на тоя човек
ние тука сме явно сексманиаци щом правим диети

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Чета темите тук и си мисля.......нови [re: Fx]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано11.07.05 15:50



ами всеки с проблемите си

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Чета темите тук и си мисля.......нови [re: Fx]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано11.07.05 15:51



съгласна съм (без последното изречение може би) ама такова ни е обществото - консуматорско. и диетите също са голяма индустрия, глей кво става с разни книги и програми за хранене, с low-fat и low-carb индустрията

обаче ти определено си голям идеалист

когато няма плюс няма плюс/в твоите кабели/няма фокус/в моите камери/няма пулс


Тема Re: и друго си мисля.......нови [re: Fx]  
Автор KamBam ()
Публикувано11.07.05 15:53



Искаш ли да направим някоя диета тогава и спестените пари да ги дарим на някой дом, ти направи сметка а току виж още хора се включили ?



Тема Re: и друго си мисля.......нови [re: Fx]  
Автор Aни Илиeвa ()
Публикувано11.07.05 16:03



Ей, с цялото ми уважение към социалната Ви позиция, Fx , най мразя някой да ме категоризира и така небрежарски да разсъждава над евентуалните ми цели, мотиви и убеждения, които той ей така си ги предполага и си глаголствува над тях... Откъде знаете Вие поради каква точно причина аз лично не ям торта? И защо ей така с лека ръка сложихте всички дами тук, които се опитват да подобрят физическото си и психическо ЗДРАВЕ, с каква цел им навирате бедните изоставени дечица, много ми се иска да знам... Ей че се ядосах, значи.
Ами вървете да купите една торта на сирачетата, а? И пържоли им купете, и луканка също. И пъпеши, много пъпеши...

За авлии може да прочетете само в творчеството на Йоан Владимир.
Ойген фон Майерщайн


Тема Re: и друго си мисля....... [re: Aни Илиeвa]  
АвторFx (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 16:40



Скъпа Ани. Радвам се че сте се ядосала защото силните емоции водят до изгаряне на много калории така че може да сте отслабнала с някое и друго кило . А торти на дечицата не купувам понеже когато купя торта си я ям сам с голям кеф . За разлика от многоуважаемите дами тук които не ядат торта и нищо не им пречи да я дадат на ближния си. Но това са несъществени неща....
Мисълта ми и разсъжденията бяха насочени единствено и само върху иронията на живота и това как той се подиграва с хората - тези които искат да ядат торти и си мечтаят за една торта нямат пари да си я купят а в същото време тези които имат пари да си я купят не желаят защото броят калориите... и това ако не е несправедливост здраве му кажи.... светът не отива на добре....



Тема Re: Чета темите тук и си мисля.......нови [re: Fx]  
Автор ledena luna (тъжна)
Публикувано11.07.05 17:18



И сигурно тези гладуващите са малко по-здрави от преяждащите. Целта е не просто да се отслабне а да се храним здравословно въпреки "удобствата" на полуготовите храни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.