Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 19.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ТЕЖА 11КГ.ПО-МАЛКО!!!!нови  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано28.06.05 17:21



Здравейте,много ми е приятно да се похваля със свалянето на 11 кг за 20 дни:-)Спомняте ли си ,аз бях отчаяна и не знаех от къде да започна...мотаех се ,като петел в калчищаСлед преминаване на хранене с по 2 домата и една краставица дневно ,упражнения и ходене пеша от 111 кг съм точно 100Моят въпрос е -знае ли някоя дама къде в София има салон,в който се предлагат комплексни упражнения за сваляне на теглото,разработени от рехабилитатори?Нямам информация за съществуването на такава място-МОЛЯ,ако ВИ е известна такава информация да я споделите с мен/ясно е,че не става въпрос за фитнес,каланетика и т.н./Искам да продължа с разделното хранене,приемам съвети и идеи всякакви-БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО:-)



Тема Re: ТЕЖА 11КГ.ПО-МАЛКО!!!!нови [re: пиrифeя]  
Автор gorska borovinka (sladka)
Публикувано28.06.05 18:47



леле,4е ти се радвам! Спомням си,като ни пишеше! Браво,супер,си ,видя ли,4е нямя място за от4аяние!Аз на твоя въпрос не мога да отговоря,защото не знам,не съм си в Бг,но исках да ти кажа само,4е много се радвам за тебе,продължавай само така,плодове,зелен4уци,хапвай и от другите неща,за да вкарваш от вси4ко по-малко в организма ти,за да няма липси.Аз пак запо4нах да спортувам,/За последно ми е било преди около 16 год, от тогава не съм спортувала..правя гимнастика в къщи на пода,а преди това ти4ам в парка...всяка сутрин!Ставам в 5,30 и ти4ам,после се мажа след душ4ето с всякакви мазила ,за стягане,за целулита..и пазя много сериозна диета без нито 1 изданка.Пиша си на един тефтер,какво съм яля,пила,добавките,и колко вода за деня,защото ина4е съм като камила,и трябва да контролирам и водата си.Да ти кажа има ефект,ве4е го забелязвам,и съм мнгого горда от себе си,също.Спорта е голямя работа,не се отказвай за нищо на света!Вси4ко става разли4но-и настроението ти,и вида ти,и желанията напират за какво ли не,променяш се от един 4овек в друг.Много е хубаво,яд,ме е,4е ме е мързяло до сега,и все съм отлагала...Много успех ти желая,и не забравяй да ни пишеш,как вървят нещата..Поздрави от мен!



Тема Re: ТЕЖА 11КГ.ПО-МАЛКО!!!!нови [re: gorska borovinka]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано28.06.05 19:12



Скъпа моя сладка боровинке,искам теб лично да те питам нещо-влизаш ли ти в някой чат ,имаш ли скайп,много бих искала да се чуем с теб или да си пишем онлайн...Благодаря за писмото ти,имам какво да ти разказвам в подробности,но ми се ще друг ...по-истински контакт:-)Чакам с нетърпение отговорът ти:-)



Тема Re: ТЕЖА 11КГ.ПО-МАЛКО!!!!нови [re: пиrифeя]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано29.06.05 01:44



Искам най-сърдечно да те поздравя за постигнатото. Браво!! Уважавай всеки резултат, който си постигнала, защото все пак той си в твой! Желая ти да продължаваш все в същия дух! И никога не се предавай...

Fortune favours the brave


Тема Re: ТЕЖА 11КГ.ПО-МАЛКО!!!!нови [re: пиrифeя]  
Автор gorska borovinka (sladka)
Публикувано29.06.05 03:40



Разбира се,много ще се радвам да ми пишеш.
gorskaborovinka@abv.bg



Тема Re: ТЕЖА 11КГ.ПО-МАЛКО!!!!нови [re: пиrифeя]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано29.06.05 10:37



и да продължаваш в същия дух .
Само недей да прекаляваш с изтощителните диети , намери нещо по умерено , защото за 20 дена 11 кг - доста си гладувала !Но все пак човек трябва да почне от някъде - това мотивира.




Тема Браво на теб!нови [re: пиrифeя]  
АвторElia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 11:49




Браво на теб!!!
Гордей се с всеки грам по- малко! 11 кг е внушителна победа /и то за 10 дни/.
Споделям обаче написаното от другите момечета, че трябва да посмекчиш диетата, защото само домати и краставици е прекалено драконовско!
И една препоръка от мен- вземи си нещо хубаво/ дори и дребничко да е/- пръстен, или някаква дрънкулка, която отдавна харесваш, за да отбележиш победата. Ти го заслужаваш!!!



Тема Re: Браво на теб!нови [re: Elia]  
АвторAcтpeя (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:16



Браво,наистина!Това си е голямо постижение.Искам да ти кажа,че винаги след такава битка трябва задължително да си направиш подарък!Това е впечатляващ резултат.Продължавай,но не забравяй да приемаш вода,тя отмива токсините.Желая ти да достигнеш желаните килограми.Успехи



Тема Поздравления!!!нови [re: пиrифeя]  
Автор @ksi (bittersweet)
Публикувано29.06.05 15:40



не мога да ти опиша колко се радвам на успеха тиискрено ти желая това да се окаже едно добро начало за по-нататъшния желан прогрес..миличка,бъди много много силна,имай волята,или по-точно - ината да се справиш с гадните кг-ми..победиш ли психиката си,значи си спечелила и войната с тях..стискам палци да продължиш по не-лекия път,който си си избрала,да го извървиш с високо вдигната глава и да се похвалиш,когато преминеш и последната дистанция

where there is a will,there is a way...
the truth is over there...


Тема Re: Поздравления!!!нови [re: @ksi]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано29.06.05 22:24



БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ,СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ:-)ПОДКРЕПАТА ВИ Е ОСЕЗАЕМА И АЗ СЕ ЧУВСТВАМ НЕСАМА В БИТКАТА:-)СТАРАЯ СЕ МОМИЧЕТА,ИСКА МИ СЕ МЕСЕЦ ДА ИСКАРАМ ТАКА,НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ГЛАДНА,НАПРОТИВ....СИЛНО АРГУМЕНТИРАНА СЪМ И С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН СЪМ В ПО-ДОБРА ФОРМА:-)СЯКАШ ЛЕТЯ,СТРАХУВАХ СЕ ОТ СЕБЕ СИ,НЕ БЯХ УВЕРЕНА В СИЛИТЕ СИ,НО ЕТО ЧЕ ЧУДОТО СЕ СЛУЧВА:-)ЩОМ МОГА АЗ МОЖЕ И ВСЯКА ОТ ВАС,ТАКА СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ТОЛКОВА ДЪЛГО ВРЕМЕ СЪМ НОСИЛА ТЕЗИ КИЛОГРАМИ И СЪМ СЕ ПРИМИРЯВАЛА С ТЯХ....ПОДТИСКАЛА СЪМ СЕ И ВИНАГИ С КОМПРОМИС СЪМ СЕ ПОГЛЕЖДАЛА В ОГЛЕДАЛОТО....ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СЕ ПОДГОТВИ ПСИХИЧЕСКИ И ДА ЗАПОЧНЕ,НЕ БИВА ДА ОТЛАГА....ВСЕКИ ДЕН НА СТАРИЯТ ХРАНИТЕЛЕН ВРЕДЕН РЕЖИМ Е ГРЕШКА(((ДИЕТИТЕ СА ПО-СКОРО ПСИХОЛОГИЯ И МИСЛЕНЕ,КОГАТО ЧОВЕК Е АРГУМЕНТИРАН И УБЕДЕН ,НЕ МИСЛИ ЗА ГЛАДА,А ЗА МОМЕНТА В КОЙТО ЩЕ СЕ ПОЧУВСТВА КОМФОРТНО ОГЛЕЖДАЙКИ СЕ И ВИЖДАЙКИ В ОТРАЖЕНИЕТО СИ ЕДНА ОСВЕН ПО-КРАСИВА И ПО-ДОСТОЙНА ЖЕНА.БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ,УСПЕХ НА ВСИЧКИ БОРЕЩИ СЕ!:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.