Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови  
Автор alexp (;-))
Публикувано04.07.05 15:19



След много изчетени книги, сайтове, статии на тема отслабване и доста несполучливи опити стигнах до извода, че е много по-трудно да свалиш дори 2-3 кг ако тежиш 65 кг, вместо ако тежиш 120 кг. Не казвам, че на тежащите 120 кг им е лесно /дори в никакъв случай/, но аз например се чувствах най-добре, когато бях 50-55 кг, но от лекарства и заседнал начин на живот достигнах 65 кг ... Някой с подобен проблем?



Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: alexp]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано04.07.05 15:35



Ей това все едно аз съм го написала.И аз на 50-55кг. съм супер,а и до преди 2г. си ги поддържах без никакви лишения.Поради проблем с кисти на яйчниците обаче,трябваше да пия какви ли не лекарства,вкл=чително и противозачатъчни и за кратко време станах 67кг.Със зелевата супа април месец свалих 2кг. за 4 дни и сега съм 65,но са ми твърде много.Днес пак си направих супата,но ще гледам да изкарам до край-колкото и да сваля обаче ,едвали ще реша проблема-10кг. няма да се свалят лесно,още повече че проблема с кистите не е решен.Карам и колело(велоергометър) по час на ден.
Много ме е яд,че се тъпках с тези лекарства,защото освен че напълнях-друг ефект нямаше.В крайна сметка ме оперираха преди 2 месеца.
Успех ти желая,дано се спавим с килата .





Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: angels_zg]  
Автор alexp (;-))
Публикувано04.07.05 15:41



Ами знаеш ли, мисля си, че тъй като не сме напълнели от прекомерно ядене, диетите с ограничаване на калории не биха ни помогнали много .... Чудех се дали е добре да отида на диетолог, но ме естах, че отново напразно ще си дам парите, ще ми изготвят няаккъв стандратен режим и това е ... Знам ли??? Ако някой има идея кое е най-добре?



Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: alexp]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано04.07.05 15:44



Да и аз съм си го мислила.А може би е добре да отидем първо да добър ендокринолог?




Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: angels_zg]  
Автор alexp (;-))
Публикувано04.07.05 15:47



Ние малко на чат го обърнахме, ама ..... ти имаш ли проблеми с щитовидната жлеза, аз да :-( Може би следващият път като отида на преглед ще питам дали би могло нещо да се направи ....



Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: alexp]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано04.07.05 16:20



Ами не съм я изследвала още-то май само тя ми остана,всякакви други хормони съм правила.Аз имам и височка квървна захар-все още не е диабет,но трябва да я следя,че баща ми и баба ми са диабетици.




Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: angels_zg]  
Авторaп (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 16:39



не искам да те стряскам, а и не съм специалист, но хора с поликистозни чйчници/ не знам длаи това е случаят при теб/ имат много често инсулинова резистентност и висока кръвна захар, както и склонност да развиват диабет 2 тип. много подходяща за хора с поликистозни яйчници/ за нормализирането на гинекологичния проблем както и за отслабване/ са всякакви нвд режими. дали зоната или аткинс или друга от 5000те вида няма значение. не съм ендокринолог или специалст, но все пак идея.



Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: aп]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано04.07.05 16:47



Да точно с поликистоза съм.И аз мисля,че НВД ще е подходящо,защото се приемат малко въглехидрати.Сега чета за тази диета и събирам подробна информация.Тази седмица ще си изям вече приготвената зелева супа,а след това ще започна НВД.Тъкмо ще имам 7 дни ,за да разуча хубаво тази диета.
Благодаря ти за мнението.




Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ...нови [re: angels_zg]  
Автор alexp (;-))
Публикувано04.07.05 16:51



Гледах, че за да се включиш в програмата за отслабване Редукция, трябва да се обърнеш към някой лекар и повечето от тях са ендокринолози. При следващия преглед при моятя ендокриноложка ще я разпитам по-подробно.



Тема Re: Ако си 120 кг отслабваш по-лесно ... [re: angels_zg]  
Авторaп (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 16:51



как си с английския? има много статии в интернет за храненето/билките и прочее алтернативни методи при това заболяване. на английски е pcos и ако търсиш в гоогле ще намериш страшно много неща. имай предвид, че от операция, това не се лекува, защото е метаболитно разстройство. трябва начинът на живот да се смени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.