Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема рекордна диетанови  
Авторsusana (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 21:20



здравейте на вси4ки.
имам следният въпрос -
коя е рекордната диета за вас? т.е с коя диета сте свалили наъзмного кила за най малко време?
нека всеки сподели, мисля 4е Ще е доста интересно.



Тема Re: рекордна диетанови [re: susana]  
Автор Scotiana (най-усмихнатата)
Публикувано19.06.05 17:20



Японско чудо - 14 дена = 7 кг.
при ръст 159 - и кг. на първия ден 57 и последния 50

проблема е че след това дълго време не вкусваш яйца
сега правя подобна диета с по малко яйца в нея - резултата ще кажа след 14-тия ден

It's nice to be important, but is most important to be nice...


Тема Re: рекордна диетанови [re: susana]  
Автор Globi (потребител)
Публикувано19.06.05 19:28



Японското чудо.За 14 дни - 8 кила.При височина 167, и първоначални 75 кила



Тема Re: рекордна диетанови [re: Globi]  
АвторSlan4ice (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 21:02



e kajete kakva e tazi dieta de?



Тема Re: рекордна диетанови [re: susana]  
Автор FarSeer (stranger)
Публикувано19.06.05 21:12



абе, момичета, сигурни ли сте, че сте стопили мазнините с това японско чудо или са си отишли мускулите и водата. защото за да свалиш 8 кила мазнини се изисква дефицит от 56 000 калории, което за ден означава дефицит от 4000!!! това са сигурно повече от 5 часа бягане (на ден) и неприемане на никаква храна...еми не знам, ама даже и на такъв режим да мине човек, пак няма да стопи 8 кила мазнини, ами най-много да се убие. ей от такива чудеса повечето хора с наднормено вместо да слабеят-дебелеят. диетата не е драконовски двудневен глад, а начин на живот.
така, че според мен е много по-добре да мислим перспективно и да караме лека по лека, но сигурно, отколкото да свалим 10 кила за 2 дни, само и само да се натъпчем в някоя тясна рокля и след 5 дни да сме си пак с 20 кила по-тежки.

...уж обща, пък цяло лято кацата със зеле кисне там...


Тема Re: рекордна диетанови [re: Slan4ice]  
Автор Scotiana (най-усмихнатата)
Публикувано19.06.05 22:46



Диетката я има в темата каталог за диети

пък който иска да вярва - не знам какво съм свалила - предполага се вода - все пак сигурно и част сланинки - тук по важното е май кой задържа килата
Както казах сега съм пак на диетка - което значи не съм задържала килата - но след 1 година борбе при сходни режими на хранене се връщам пак към японското чудо - надявам се за последно

It's nice to be important, but is most important to be nice...


Тема Re: рекордна диетанови [re: Scotiana]  
Автор FarSeer (stranger)
Публикувано20.06.05 01:08



след като тази диета веднъж ти е показала, че не е ефикасна-защо пак се връщаш към нея???
нито една краткосрочна диета няма да ти помогне да задържиш сваленото (ако ще и мазнини). защото проблема да имаш повечко килца е в рутинната ти диета. и връщайки се всеки път към нея след краткосрочно гладуване, ти си се връщаш към старите килца.
най-добрият начин да свалиш и да задържиш е просто да видиш какво ти куца в храненето и да го промениш. дали ще е повечко калории и липса на движение или пък прекаляване с т нар. junk food, или пък всичко това на едно-ти прецени. и просто елиминирай това, което ти пречи да сваляш и да си задържаш теглото тази нова 'диета' я възприеми като новия ти начин на хранене.

...уж обща, пък цяло лято кацата със зеле кисне там...


Тема Re: рекордна диетанови [re: susana]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 16:23



Моята рекордна диета е плодове за закуска и обяд(аз лично избягвах банани и грозде,но от време на време си позволявах и от тях)-за вечеря салата+пиле или риба на скара или малко сирене или варено яйце(1-2 бр).Така за 2 месеца свалих 10 кг(от 70 станах 60 при ръст 168).След това от време на време ядях и мляко,даже плодово за обяд или пакетче солети и така се разделих с още 10 килограма,но доста по-бавно.



Тема Re: рекордна диетанови [re: Eмa]  
Автор gorska borovinka (sladka)
Публикувано20.06.05 17:27



Ах,как хубаво звучи..искам и аз! кажии ми моля те,запази ли си свалените кг-ми? И аз съм решила то4но на тази система да минавам..



Тема Re: рекордна диетанови [re: gorska borovinka]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 18:13



Да,запазих ги 6 години.По време на диетата се отказах от хляба и сладкото.След като достигнах килограмите,които исках така и не проядох хляб.Позволявах си по нещо сладко от време на време,само след като съм спортувала доста през деня.После обаче ми се случиха едно след друго доста неща и от стрес започнах да се тъпча със сладко.Качих 3-4 кг и реших,че трябва да ги сваля моментално-и така вече три години-глад+тъпчене-добре познато на доста хора.Сега съм 65кг.Най-добрата ми приятелка също беше 63 кг януари и реши да се подложи на моята диета-сега е 53.Аз реших,че вече е излишно да правя глупости и затова от днес си минавам на изпитания режим и съм сигурна,че килограмите ще изчезнат-нямя да е за 2 седмици,а за няколко месеца,но със сигурност е трайно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.