Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ксеникал  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 11:56



Ксеникал - какво ви е мнение?
Има ли ефект?



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 12:12



Не, няма ефект. Пих го три месеца и не отслабнах грам. Единственият ефект беше, че не излизах от тоалетната. Т.нар. "мазни зацапвания" на бельото са само ефемизъм за непрекъснатото и неконтролируемо разстройство, което имаш. Още имам проблеми със стомаха. Още повече, че като се консултирах с диетолог, се оказа, че принципът му на действие е сбъркан - ксеникалът не позволява организма да усвои мазнините /пр. месо, сирене и т.н./, а всички знаем, че се пълнее най-вече от въглехидратите /хляб, захар/.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 10:26



Три дни от както започнах да го пия.
В упътването пише, че резултат може да се очаква след две седмици.
Ще Ви напиша тогава.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 13:45



Ксеникалът е полезен за хора с висок холестерин примерно - наистина прочиства мазнините. Не познавам някой, който да е отслабнал от него - по едно време го пиехме всичките приятелки като излезе на пазара - около 10 бяхме и нито една не отслабна. А ако го комбинираш с диета:месо+салата наистина става страшно - съветвам те да си носиш резервни бикини в чантата или пък да ходиш с дамска превръзка - иначе изненадите са доста неприятни.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ani]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано21.06.05 18:31



аз вече съм на втора опаковка ксеникал и нямам подобни проблеми.
за да има ефект,обаче се пие поне 6 месеца:)
успех
салата+месо е добра комбинация и никак не се получават кофти моменти

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 11:31



Аз да попитам на каква цена го купувате? Аз го взех за 50 лв. 21 капсули.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано23.06.05 12:40



в аптеките "РЕМЕДИУМ" е 40,60 лв.Има такива на "ШИШМАН" и на "ГРАФА" близо до Попа:)
за 21 капсули -40,60 лв.По-голямата кутия от 42 бр. е 76 лв,ако не се лъжа:)

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано23.06.05 12:42



какво е положението -има ли вече резултат?
аз не мога да преценя ,защото ми се повреди кантара точно преди да започна,но не бързам да си купувам нов засега

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторeти (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 16:12



Пих го 4 месеца и отслабнах 3 килограма. След което ги наваксах за един месец. Това беше преди 2 години. Сега имам висок холестерин и си го купих с тази цел. Преди да започна да го пия холестеринът ми беше 6.04. След като го пих един месец холестеринът ми стана 6.20. Пиша само факти, вие си съставете мнение. Добрата цена, на която може да се купи в момента е 38 лева за 21 таблетки. Търсете, докато го намерите на такава цена.



Тема Re: Ксеникалнови [re: eти]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано26.06.05 11:33



аз пък мисля,че 3 лв.не са толкова голяма разлика,че чак да обикалям и да търся:)
а и при всеки е индивидуално.ти какъв режим на хранене си правила и колко кг.си имала за сваляне?
4 кг.за четири месеца ми се струва невъзможно-в смисъл,че на каквато и диета да се сложи човек резултата би бил доста повече от 4кг. на месец...да не говорим за 4 месеца!

http://metric.rodim.ru/anim1_anim4_10_7_2004_0_betray.gif


Тема Re: Ксеникалнови [re: vili]  
АвторMaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 12:34



Ами вие какво очаквате,като се тъпчете със захар и шоколад?
Аз взимам "Ксеникал" и мога да кажа,че ефект има !
Не спазвам никакви диети и се храня по 2 пъти на ден.
Внимавайте със шоколадите



Тема Re: Ксеникалнови [re: Maлkaтa]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано26.06.05 14:13



съгласна съм,че не трябва да се компенсира със сладки продукти:)
и съм убедена,че има ефект приема му

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 09:14



Вече има някакво действие, не видимо още!
Два килограма съм минус. Много съм щастлива. Остават ми още седем капсули от първата опаковка.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор slunchice ()
Публикувано29.06.05 10:17



Преди една година и половина тежах 82 кг., а съм висока 1.55 м. Можеш да си представиш за какъв ужас говоря! Тогава си купи Ксеникал, но не след дълго разбрах, че няма смисъл от него и отидох на диетолог. Тук ще отделя място за реклама на др. Байкова! Да е жива и здрава тази жена! Успя за една година да ме вкара в релси без всякакви хапчета. В момента тежа 58 кг.!
Като й казах, в началото, че съм си купила Ксеникал, тя категорично ми забрани да го пия. Неговото действие, както са писали някои от дамите във форума, е да не позволява усвояването на мазнини. Проблема е, че почти всички видове витамини са на мастна основа (А,Е), витамини които отговарят за това да си млада и с хубава кожа. Каза ми също, че нейни пациентки отишли при нея след употреба на Ксеникал, имали проблем с киста на гърдата. Така че ти препоръчвам да не го пиеш.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор slunchice ()
Публикувано29.06.05 10:21



Преди една година и половина тежах 82 кг., а съм висока 1.55 м. Можеш да си представиш за какъв ужас говоря! Тогава си купи Ксеникал, но не след дълго разбрах, че няма смисъл от него и отидох на диетолог. Тук ще отделя място за реклама на др. Байкова! Да е жива и здрава тази жена! Успя за една година да ме вкара в релси без всякакви хапчета. В момента тежа 58 кг.!
Като й казах, в началото, че съм си купила Ксеникал, тя категорично ми забрани да го пия. Неговото действие, както са писали някои от дамите във форума, е да не позволява усвояването на мазнини. Проблема е, че почти всички видове витамини са на мастна основа (А,Е), витамини които отговарят за това да си млада и с хубава кожа. Каза ми също, че нейни пациентки отишли при нея след употреба на Ксеникал, имали проблем с киста на гърдата. Така че ти препоръчвам да не го пиеш или ако си си го купила (знам безумната му цена), пий го само като си преяла с мазнини. Ако си се натъпкала с шоколад няма смисъл.



Тема Re: Ксеникалнови [re: slunchice]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано29.06.05 10:34



МОЖЕ И ТАКА ДЕ Е,НО АЗ ЛИЧНО СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА,ЧЕ НАПЪЛНО СЕ ОТРИЧАТ ВСЯКАКВИ МЕДИКАМЕНТИ ИЗ ФОРУМИТЕ,А ТЕ НЕ ТОКУ ТАКА СА СЪЗДАДЕНИ.КСЕНИКАЛА Е ПРОДУКТ НЕ НА КОЯ ДА Е ФИРМА И СЪМ УБЕДЕНА,ЧЕ ЩЕ ИМА НУЖНИЯТ ЕФЕКТ.ОСВЕН ТОВА СЪС СИГУРНОСТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЕМА ОТ ХОРА С НАРУШЕНИЯ В ОРГАНИЗМА И ЗАБОЛЯВАНИЯ.АЗ НЯМАМ ЗАСЕГА ПОНЕ ПРОБЛЕМИ С НИЩО
МИСЛЯ ДА СИ ГО ПИЯ МИНИМУМ 6 МЕСЕЦА !
ЩЕ ВИДИМ РЕЗУЛТАТ ИМА ИЛИ НЯМА ЗА МЕН...

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: Ксеникалнови [re: slunchice]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:07



и аз съм чувала много хубави неща за байкова.нормално-диетолог.
много се радвам за теб.
много,много,много,много ти се моля да ми кажеш кво стана като отиде при нея-смисъл мерихата това е ясно кво друго/подробно/моляте.искам и аз да отида ама все ене мога да се престраша.изготвити режим/не ми пиши какъв /и какво нещо упражнения какво ти каза да правиш освен хранителния режим?много ми е важно .
мерси

Редактирано от fenixx на 29.06.05 18:30.



Тема Re: Ксеникалнови [re: svoi]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано29.06.05 18:59



темата тук не беше ли все пак КСЕНИКАЛ?
защо сега тези оффтопици слагате не разбирам?1

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: carmillaнови [re: carmilla]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 21:50



?



Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Автор slunchice ()
Публикувано30.06.05 09:51



http://www.otslabvane.com/
Успех!



Тема Re: carmillaнови [re: svoi]  
Автор slunchice ()
Публикувано30.06.05 09:54



Ще ти отговоря в темата за диетолога.



Тема Re: carmillaнови [re: slunchice]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 12:26



mersi mnogo



Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 12:29



carmilla,ne6to ne te razbrah-offtopitsi-kakvo zna4i?



Тема Re: Ксеникалнови [re: svoi]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано30.06.05 13:37



означава,че темата тук е КСЕНИКАЛ,а не диетолози...
не ,че е нещо фатално разбира се

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: Ксеникалнови [re: slunchice]  
АвторMaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 12:29



Ей,слънчице,чакай малко!
Не позволява усвояването на около 30% мазнини.Това не го ли знаеш?
А за киста на гърдата от къде си толкова сигурна,че е от ксеникал?
Подобно мнение не съм чела никъде.



Тема Re: и аз пия Ксеникалнови [re: Maлkaтa]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано01.07.05 14:28



От понеделник започнах да го пия по 1 път на ден - вечер. На мен диетолог ми го е изписал междудругото!
Това което ми прави впечатление е, че коремчето ми се прибра
Зимата качих 10кг и ми се струваше, че те няма да спрат да растат...другата седмица ще направя и една диета - японската, и имам силни надежди, че ще се вталя най накрая.



Тема Re: и аз пия Ксеникалнови [re: ohlalaa]  
АвторMaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 15:51



Аз го пия от 1 месец,без да се лишавам от каквото и да е. Т.е храня се така,както и преди да започна да взимам ксеникал.За този месец съм свалила 2 кг.От 3 дена съм на диета (храня се без хляб)и да ви кажа се чувствам много добре.Мисля да продължавам така
Височината ми е 153 и тежа 46 кг.А тежах 48.5



Тема Re: и аз пия Ксеникалнови [re: ohlalaa]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 16:53



Бе не знам какъв диетолог ти го е изписал, но мой приятел доста пострада от Ксеникала. Беше му го изписал някакъв доктор - за отслабване след спиране на цигарите и качване на около 15 кг. Е, не отслабна. Но и получи трайно увреждане на червата. Не помня точната диагноза, но в Мед. Академия казаха КАТЕГОРИЧНО, че това е последствие от пиенето на Ксеникал в продължение на 6 месеца. Буквално: не можеш непрекъснато да се...еш по 10 пъти на ден и да очакваш, че няма да се увредиш. Та, съответният приятел смята да съди фирмата със съответното медицинско.
Колкото до препоръките от диетолог - на мен също диетолог ми препоръча Ксеникала, ама толкова беше убеден, че чак се усъмних, та затова и разпитах. Оказа се, че от всичките ми познати, които са пили Ксеникал, няма НИТО ЕДИН, който да е отнслабнал. Слава богу, няма и друг пострадал чак толкова. Оказва се, че и различните фирми плащат на различни лекари, за да препоръчват това или онова лекарство. Та, фактът, че лекар ти го е препоръчал, въобще не значи, че е безвредно.
Съветът ми е да се консултираш с друг лекар.



Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 17:45



и?трябва да отварям нова тема ли?пиши за ксеникала колкото си искаш.аз не те питам тебе,така че не ми е ясно къв ти е проблема?!.


Редактирано от fenixx на 01.07.05 18:35.



Тема Re: Ксеникалнови [re: svoi]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано01.07.05 18:22



ти нещо никак не разбра,Svoi
.......
пиши си каквото ти харесва и където ти харесва,но темата тук е ксеникал и не знам дали някой би ти написал нещо за друг въпрос
опитай иначе-няма лошо.

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: за Ксеникалнови [re: Cвeтлa]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано03.07.05 18:37



Чесно казано не съм много по лекарите и не смятам да обикалям насам натам и да ги разпитвам за Ксеникал. Всъщност преди да отида при въпросната диетоложка сондирах мнения и намерих хора, на които препарата е подействал много добре.
Най-важното е според мен човек да е здрав преди да започне да приема каквито и да е подобни препарати.
На мнение съм, че на този свят 100% безвредни неща няма, винаги има и положителни и отрицателни страни. Може би не може да се отслабва без да се дадат жертви. Дори една на пръв поглед съвсем безобидна диета не е 100% безвредна за организма ...
Аз съм решила да пробвам с Ксеникал и това е! Поне засега ми действа добре, няма ги и страничните оплаквания и не смятам да се отказвам, нито пък да прекалявам ....решила съм да ги пия 3 месеца.
Разбира се само една седмица е минала и ако имам оплаквания веднага ще ги спра.
Може би твоя приятел е трябвало по-рано да се обърне към лекар, дори в опаковката пише, че при поява на каквито и да е оплаквания трябва да се консултираме с лекар.
Поздрави от мен!




Тема КСЕНИКАЛнови [re: svoi]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 17:03



САМО МОГА 1 ДА ВИ КАЖА 5 ДЕНА ВЕЧЕ ПИЯ КСЕНИКАЛ И СЪМ СВАЛИЛА 4 КГ НЕЗНАМ КАКВИ СА ТИЯ ГЛУПАВИ МНЕНИЯ И ОТЗИВИ ЧЕ НЕ ПОМАГАЛ ИЛИ БАВНО СЕ СЛАБЕЕЛО ОТ НЕГО ТВА СА ГЛУПОСТИ МОМИЧЕТА АКО ИСКАТЕ ДА ПРЕДОБИЕТЕ ВИД ПИЙТЕ КСЕНИКАЛ.





Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 18:11



Аз го пих преди години-точно, когато беше излязьл по аптеките. Отслабнах близо 10 кг, но се храних малко и то предимно салати и месо...т.е.просто ми помагаше на диетата. Когато го пиете е важно да не приемате наистина никакви мазнини и вьглехидрати.





Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Авторcвeтлининa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 13:09



здравей
аз пих в началото на тази година ксеникал 3 месеца и отслабнах с повече от 12 килограма мазнини и останах с чисто тегло... при което се хранех основно с протеини, млечни, салати ..хапвах си шоколад също от време на време .. трайно! за 7 месеца качих единствено 2 килограма защото не спортувах
сега пак пия ксеникал от 2 седмици, и не спортувам ..
но тези хапчета не са шега, те са качествени и работят ..но не можете да очаквате че вие ще си се тъпчете както преди и ще отслабвате, магически неща няма ..това е медикамент, не билкови бонбонки ..
ако искате да имате резултати бъдете отговорни към себе си ..ако не можете, просто се откажете от каквото и да било ..



Тема Re: Ксеникалнови [re: пeпeляшka]  
Авторпeшeвa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 13:14



а да приемате въздух нали?

зеленчуците са въглехидрати
месото - протеин и мазнина

така че, айде не се изказвайте, като някой в първи клас

между другото хубаво е да приемате мазнини като пиете ксеникал, той е фет блокер не карбс плокер ..

поздрави и дерзайте!
медикамента действа, само малко трябва да се мисли



Тема Re: Ксеникалнови [re: ani]  
АвторHETИ (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 21:54



АЗ СЪЩО ГО ПИХ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ,НО СТРАНИЧНИТЕ ЕФЕКТИ ПРИ МЕН БЯХА МНОГО КОФТИ . ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ИЗРАЗ " НЕ СМЕЕШ ДА КИХНЕШ ДА НЕ СЕ НАСЕРЕШ "





Тема Re: Ксеникалнови [re: пeшeвa]  
Автормaлинka (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 13:38



кажете как го пиете
по колко хапчета на ден и как точно



Тема Re: Ксеникалнови [re: мaлинka]  
Авторslavej77 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 09:21



колко хапчета трябва да изпия за да сваля 10 кг



Тема Re: Ксеникалнови [re: мaлинka]  
Авторslavej77 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 09:22



днес пих второто




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.