Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ксеникалнови [re: vili]  
АвторMaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 12:34



Ами вие какво очаквате,като се тъпчете със захар и шоколад?
Аз взимам "Ксеникал" и мога да кажа,че ефект има !
Не спазвам никакви диети и се храня по 2 пъти на ден.
Внимавайте със шоколадите



Тема Re: Ксеникалнови [re: Maлkaтa]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано26.06.05 14:13



съгласна съм,че не трябва да се компенсира със сладки продукти:)
и съм убедена,че има ефект приема му

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Авторver (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 09:14



Вече има някакво действие, не видимо още!
Два килограма съм минус. Много съм щастлива. Остават ми още седем капсули от първата опаковка.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор slunchice ()
Публикувано29.06.05 10:17



Преди една година и половина тежах 82 кг., а съм висока 1.55 м. Можеш да си представиш за какъв ужас говоря! Тогава си купи Ксеникал, но не след дълго разбрах, че няма смисъл от него и отидох на диетолог. Тук ще отделя място за реклама на др. Байкова! Да е жива и здрава тази жена! Успя за една година да ме вкара в релси без всякакви хапчета. В момента тежа 58 кг.!
Като й казах, в началото, че съм си купила Ксеникал, тя категорично ми забрани да го пия. Неговото действие, както са писали някои от дамите във форума, е да не позволява усвояването на мазнини. Проблема е, че почти всички видове витамини са на мастна основа (А,Е), витамини които отговарят за това да си млада и с хубава кожа. Каза ми също, че нейни пациентки отишли при нея след употреба на Ксеникал, имали проблем с киста на гърдата. Така че ти препоръчвам да не го пиеш.



Тема Re: Ксеникалнови [re: ver]  
Автор slunchice ()
Публикувано29.06.05 10:21



Преди една година и половина тежах 82 кг., а съм висока 1.55 м. Можеш да си представиш за какъв ужас говоря! Тогава си купи Ксеникал, но не след дълго разбрах, че няма смисъл от него и отидох на диетолог. Тук ще отделя място за реклама на др. Байкова! Да е жива и здрава тази жена! Успя за една година да ме вкара в релси без всякакви хапчета. В момента тежа 58 кг.!
Като й казах, в началото, че съм си купила Ксеникал, тя категорично ми забрани да го пия. Неговото действие, както са писали някои от дамите във форума, е да не позволява усвояването на мазнини. Проблема е, че почти всички видове витамини са на мастна основа (А,Е), витамини които отговарят за това да си млада и с хубава кожа. Каза ми също, че нейни пациентки отишли при нея след употреба на Ксеникал, имали проблем с киста на гърдата. Така че ти препоръчвам да не го пиеш или ако си си го купила (знам безумната му цена), пий го само като си преяла с мазнини. Ако си се натъпкала с шоколад няма смисъл.



Тема Re: Ксеникалнови [re: slunchice]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано29.06.05 10:34



МОЖЕ И ТАКА ДЕ Е,НО АЗ ЛИЧНО СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА,ЧЕ НАПЪЛНО СЕ ОТРИЧАТ ВСЯКАКВИ МЕДИКАМЕНТИ ИЗ ФОРУМИТЕ,А ТЕ НЕ ТОКУ ТАКА СА СЪЗДАДЕНИ.КСЕНИКАЛА Е ПРОДУКТ НЕ НА КОЯ ДА Е ФИРМА И СЪМ УБЕДЕНА,ЧЕ ЩЕ ИМА НУЖНИЯТ ЕФЕКТ.ОСВЕН ТОВА СЪС СИГУРНОСТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЕМА ОТ ХОРА С НАРУШЕНИЯ В ОРГАНИЗМА И ЗАБОЛЯВАНИЯ.АЗ НЯМАМ ЗАСЕГА ПОНЕ ПРОБЛЕМИ С НИЩО
МИСЛЯ ДА СИ ГО ПИЯ МИНИМУМ 6 МЕСЕЦА !
ЩЕ ВИДИМ РЕЗУЛТАТ ИМА ИЛИ НЯМА ЗА МЕН...

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: Ксеникалнови [re: slunchice]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:07



и аз съм чувала много хубави неща за байкова.нормално-диетолог.
много се радвам за теб.
много,много,много,много ти се моля да ми кажеш кво стана като отиде при нея-смисъл мерихата това е ясно кво друго/подробно/моляте.искам и аз да отида ама все ене мога да се престраша.изготвити режим/не ми пиши какъв /и какво нещо упражнения какво ти каза да правиш освен хранителния режим?много ми е важно .
мерси

Редактирано от fenixx на 29.06.05 18:30.



Тема Re: Ксеникалнови [re: svoi]  
Автор carmilla (Le Fanu)
Публикувано29.06.05 18:59



темата тук не беше ли все пак КСЕНИКАЛ?
защо сега тези оффтопици слагате не разбирам?1

http://zoomania.org/gallery/view_album.php?set_albumName=album1011


Тема Re: carmillaнови [re: carmilla]  
Авторsvoi (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 21:50



?



Тема Re: Ксеникалнови [re: carmilla]  
Автор slunchice ()
Публикувано30.06.05 09:51



http://www.otslabvane.com/
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.