Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Центрове за отслабване?нови  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 11:58



Здравейте.
Реших, че трябва да потърся професионална помощ, за да се преборя с наднормените си килограми, коиот вече са около 25
Преди имах воля, но сега не, не знам какво стана с мен...
Та исках да ви питам дали имате инфо за добри центрове за отслабване в София, какви са цените, има ли ефект и въобще каквото се сетите.
Ако успея да отслабна с 5-10 кг, съм убедена, че след това ще имам сили да продължа и сама, но от доста време се опитвам да започна и все не успявам...
Много ми е гадно...
Преди време четох статия за център "РАлис"... Имате ли наблюдения..
Чакам с нетърпение отговорите ви...
Всичко добро!



Тема Re: Центрове за отслабване?нови [re: Дecи]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.06.05 12:01



Виж тук







Тема Re: Центрове за отслабване?нови [re: Spidercho]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 13:23



Милко, искам да ходя на процедури, а не да започна с тренировки...
Като сваля малко, ще започна да тренирам... Сега ми е много тежко... Ти никога не си бил с такива размери каквито са моите сега и вероятно не можеш да разбереш колко много ми тежи всичко... Хич не мога да подскачам и други такива...поне сега, де...
Чувалассъм, че с масажи се отслабва доста... Трябва ми начален тласък... После ще продължа сама...
Като сваля малко, смятам да се видя с теб, щото ние дефакто се познаваме, но ме е срам, щото верно мноо нашишкавях...
Поздрави:)



Тема Re: Центрове за отслабване?нови [re: Дecи]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.06.05 15:30



Деси, дадох ти линк към материал за контрол на теглото чрез хранене.
По отношение на размерите, с Галя имаме клиенти (мъже и жени) дошли при нас над 100 кг и дори над 130 кг.
Не е необходимо да подскачаш, противопоказно при високо тегло.

Познаваме се?





Тема Re: Центрове за отслабване? [re: Spidercho]  
Авторcмyт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 11:23



а сега ......
? е реклама ?



Тема Za desi!нови [re: cмyт]  
Автор lggiberry (новак)
Публикувано20.06.05 13:11



Скъпа Деси,
Разбирам те много добре, защото и аз имам да свалям много кила. В момента съм 89 при височина 170 и както виждаш, имам не 25, а 35 излишни кг.
Обаче не съм съгласна с теб, че не спортуваш защото ти е тежко. Аз ходя на фитнес през ден и тренирам общо 120 мин – кардио и тежести. Това ме кара да се чувствам много по-добре отколкото преди.
Центровете за отслбване не са добра идея, защото там ще свалиш много, но отделена от обичайния си начин на живот. Като се върнеш у дома, ще напълнееш отново.
Най-добрия начин е да захванеш някаква умерена диета и да включиш спорт – не е нужно да скачаш – може да е ходене пеша, но да е редовно.
Моасажите много помагат, но само помагат, те не са движещата сила. Аз ходя на масаж веднъж седмично и съм много доволна. Може да съм 89 кг, но вече изглеждам и се чувствам най-много 80 – пак не е малко, нали – но сега съм на НВД и ще видя след месец какви ще са резулататите.



Тема Re: Za desi!нови [re: lggiberry]  
Автор picol (непознат )
Публикувано11.02.09 21:16



уф! и аз съм непрестанно в период на диета, и катеря стълбите (7 етажа!) всеки ден, но нищо не ми се получава!

е, вярно е, че не са 25 кила за сваляне, обаче и моите 10-тина не са ми малко. не мога да ги сваля от години, какво ли не пробвах...та ако знаете някой център, поне за начало, за да тръгне процеса, моля ви, кажете.



Тема център?нови [re: lggiberry]  
Автор picol (непознат )
Публикувано11.02.09 21:19



уф! и аз съм непрестанно в период на диета, и катеря стълбите (7 етажа!) всеки ден, но нищо не ми се получава!

е, вярно е, че не са 25 кила за сваляне, обаче и моите 10-тина не са ми малко. не мога да ги сваля от години, какво ли не пробвах...та ако знаете някой център, поне за начало, за да тръгне процеса, моля ви, кажете.



Тема Re: Za desi!нови [re: picol]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано13.02.09 14:07



Деси от 2005 година до сега явно е отслабнала и не пише във форума.

.
Опитай някоя по-актуална тема или направо отвори нова.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.