Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С какво се самонаграждавате?нови  
Автор onagra (мъчеща се с НВД)
Публикувано18.06.05 10:18



Когато свалите някой килограм, то е ясно, трябва си награда. Какви глезотийки си правите и как ви награждават околните? Споделете!




Тема Re: С какво се самонаграждавате?нови [re: onagra]  
Автор @ksi (bittersweet)
Публикувано18.06.05 23:11



не мисля че на всеки свален килограм му се полага награда,поради простата причина че той ще вземе да поиска да доведе още няколко на негово мястота затова лично аз след шест дневен режим при определено хранене без никакви образно казано "боклуци",на седмия "почивам" и вкарвам в организма си от "лошите" неща/тестени,сладки и шоколадени изделия/,дето по принцип съм си забранила и на които съм се "точила" цяла седмицаа на следващия ден се самонаказвам и изкупвам греховете чрез пост и молитви,да се разбира чай и вода/в много краен случай с добавка на я плод,я зеленчук,я кис мляко/подобни изцепки вършат работа,в случай че имате вроден хроничен психически глад за въглехидрати,под каквато и да е форма

where there is a will,there is a way...
the truth is over there...


Тема Re: С какво се самонаграждавате? [re: onagra]  
Автор Polito (сладурана)
Публикувано19.06.05 00:42



Аз си купувам някоя дрешка или си позволявам чаша вино, когато съм примерно на парти. Опитвам се и психически да се 'похваля' за стореното, да оценя, че съм го постигнала със собствен труд. А околните ме ласкаят ужасно много

Fortune favours the brave


Тема Re: С какво се самонаграждавате?нови [re: onagra]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 08:58



това с наградката е много яко като съм добричка, примерно вчера си купих пудра за тяло много готино. това го правя за първи път т.като бях решила като стана 100 в талията да си направя подарак. сега мисля като стана 98 - пак да си направя подарак - нещо което не ми е наложително но да поглезя тялото си с него. всъщност нещо дребно което да ми достави удоволствие но определено не за ядене - иначе какъв е смисъла ?
примерно да го заведа на масаж или на плаж - тъй като цяло лято ще съм на работа!



Тема Re: С какво се самонаграждавате?нови [re: onagra]  
Автор slunchice ()
Публикувано08.07.05 10:10



Аз се награждавам на определени килограми. НАпример: решила съм, че трябва да стана 52 кг. и се награждавам тогава с нещо, което ми се яде.
През останалото време си копувам глезотийки - червило, спирала, дрешка и т.н.
Ако се награждавах обаче за всеки килограм щях да се разоря.



Тема Re: С какво се самонаграждавате?нови [re: onagra]  
Автор Nightgale (непозната)
Публикувано08.07.05 11:52



Ами обикновено като сваля поне 2-3 кг - някво малко бижу, или козметика, или дрехи, чанти....изобщо все любими неща. А на седмица - две от диетата, по някоя забранена храна за да не наваксам след края на диетата. ... ама като си говорим за такива неща сега имам желание да ходя на пазар



Тема Re: С какво се самонаграждавате?нови [re: onagra]  
Автор Purple rain (Purple rain)
Публикувано08.07.05 13:17



опредлено с нова дрешка! на сваслени няколко кг обаче, че имам достатъчно много за сваляна! ;о) малко глезена с нещо вкусно, но най-вече дрешка и някоя глезотийка за тяло - лосион или подобно ;о)

Редактирано от Purple rain на 08.07.05 13:18.



Тема Re: С какво се самонаграждавате?нови [re: Purple rain]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано08.07.05 15:17



Ето какво правя аз !
Когато започнах диетата си направих приблизителен график на това на коя дата колко килограма искам да съм.
Постепенно разбрах , че това е доста трудно за преценяване , тоест скоростта на сваляне и си смених замисъла - реших да сваля излишните кила на етапи - например първата цел ти е да свалиш 5 кг и т. н . до края.
На достигането на всеки от етапите има и награда.А ако съм успяла да ги сваля и за поставения срок към наградата има бонус - хаха!
Като наградата никога не е ядене - това е просто лоша идея - нали целта е да си променяме навиците , а не да мислиме как като свалиме 5 кила ще изядем един шоколад.
Наградата винаги е свързана с външния вид - дреха , козметика или някакви процедури.
А крайната ми награда е изключително стимулираща - почивка в Палма де Майорка - обещана ми е от баща ми. Но така като гледам няма да е скоро - защото споразумението включва условието да съм 58 кг!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.