Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 04.07.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Резултат до моментанови [re: Aннa]  
Авторpepta (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 14:16



Би ли дала линк към този форум моля те.



Тема Re: Резултат до моментанови [re: pepta]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 14:47



http://www.essentialbaby.com.au/CFForum/viewmessages.cfm?Forum=42&Topic=157027&sortby=desc



Тема Re: Резултат до моментанови [re: fenixx]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 14:53



то че е така - така е! Аз нямам намерение да спирам спорта, нито пък диетата, но ми се ще и нещо стягащо да ползвам. А този крем на ROC много ми го хвалят, но доста парички стават - 93лв. Reductil, - 45лв. Roc - няма да мога да издържа финансово така дълго .А ми се ше поне 2 месеца да ги комбинирам нещата.



Тема Re: Резултат до моментанови [re: Aннa]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 10:25



mnogo gotin link !



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: Aннa]  
Автор Gioconda (загадъчна)
Публикувано10.06.05 12:42



Няма значение каква е диетата. Стига да се намалят калориите. Редуктил помага да не се намали разходът на енергия, което се случва при спазването на диети - там проблемът е, че като гладуваш, организмът се настройва да харчи по-малко. Затова след диета се дебелее. Пробвала съм го, но аз включих и аеробика 3 пъти седмично. Знаеш, че за да имат ефект, физическите упражнения трябва да са на не повече от 72 часа едно от друго.



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диетанови [re: Gioconda]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 13:37



И какъв беше ефектът? Колко време го пи? и дали след това апетитът ти се усили?



Тема Re: Резултат до моментанови [re: pepta]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 19:54



Piesh li dostatqchno voda, moje ot tova da ti se vie svjat...pri men njama stranichni efekti veche 15 dni,po-loshoto e che njama i mn polojitelni 3 kg za 14 dni, jam po 1 pqt na den pile i salata /pove4e ne mi se jade/ i hodja na fitness..znam li moje neshto da sqm povredena



Тема Re: Резултат до моментанови [re: M.]  
Авторgosho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 02:41



tempoto e perfektno !
ne iskaj poveche!
ako njakoj ti kaze 10 kg za 1 mesec ne mu vjasrvaj gram. Seti se za koloko vreme si kachila sashtite tezi 1o. Ne e bilo za 1 mesec, nali :)



Тема Re: Резултат до момента [re: gosho]  
Авторmim (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 10:44



Hej, otdavna nikoj ne e pisal tuka
Kak e? napredvate li?



Тема Re: редуктил+безвъглехидратна диета [re: Aннa]  
Авторpepta (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 15:38



Ами аз да споделя при мен какво е положението.Днес ми е 16ден откакто пия Редуктил и съм -5кг.днес обаче мъжа ми има рожден ден и ще си похапна.Утре обаче ще я карам само на плодчета и вода.Споделете вие как сте.Успех на всички отслабващи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.