Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторфют (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 14:59



а някой може ли да вмисти едно примерно меню.



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:41



ами какво да кажа и НВД е като всички видове диети, докато я спазваш отслабваш, но в момента в който я прекратиш си връщаш килограмите, а понякога и нещо отгоре. Няма да качиш килограми единствено ако си винаги на диетата, това че ако се ограничава храната задържаш килограмите не е вярно. Бях миналата година на НВД и наистина свалих 10 килограма, само че ми омръзна да ям само месо и зеленчуци и постепенно минах на обща храна т.е. храна която приготвях за семейството си - традиционна българска кухня, като се хранех в количества много по-малки от тези отпреди да почна НВД - РЕЗУЛТАТА БЕШЕ, ЧЕ СВАЛЕНИТЕ 10 КГ СИ ГИ ВЪРНАХ ТОЧНО ЗА ЕДИН МЕСЕЦ.



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: eли]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано21.07.05 15:47



Момичета няма вълшебна диета след , която да не се връщат килограмите , ако не се ограничавате от храната в последствие.
Бях миналата година на НВД и наистина свалих 10 килограма, само че ми омръзна да ям само месо и зеленчуци и постепенно минах на обща храна т.е. храна която приготвях за семейството си - традиционна българска кухня, като се хранех в количества много по-малки от тези отпреди да почна НВД - РЕЗУЛТАТА БЕШЕ, ЧЕ СВАЛЕНИТЕ 10 КГ СИ ГИ ВЪРНАХ ТОЧНО ЗА ЕДИН МЕСЕЦ.

А пресметна ли си по - колко калории си приемала с тази обща храна , както я наричаш - защото съм убедена , че ако си ги сметнеш ще ти стане ясно защо си си върнала килата.
И аз съм връщала свалени килограми след диета , но сега ми дойде акъла и следя много внимателно , когато не съм на диетата си все пак с какво и по - колко си хапвам.
Защото килограми от нищото не се качват сами - все от храна става!



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: fenixx]  
АвторEЛИ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:59



АМИ ДА ТИ ДАМ МАЛКО ДАННИ ЗА РАЗМИШЛЯВАНЕ - СПОРТ - САМО СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ХОДЕНЕ В ПЛАНИНАТА ОКОЛО 12 КИЛОМЕТРА, РАБОТА - 10 ЧАСА ПРЕД КОМПЮТЪР, ХРАНЕНЕ СЛЕД ПРЕКРАТЯВАНЕ НА НИСКОВЪГЛАХДРАТАНАТА ДИЕТА - ОКОЛО 1200-1400 КАЛОРИИ ДНЕВНО, ДАННИ СЛЕД ДИЕТАТА ВИСОЧИНА 165 СМ КИЛОГРАМИ 75 , ГОДИНИ 38, ПОЛ ЖЕНСКИ, ДЕЦА - 2 В МОМЕНТА - 84 КГ.

ПОЧТИ ЗНАМ ОТГОВОРА ВИ - СПОРТ И НВД, Е АМА САМО МЕСО И ЗЕЛЕНЧУЦИ И ГАДНО И СКЪПО, А УСИЛЕНО СПОРТ - И МЕ БОЛИ И НЯМАМ ВРЕМЕ, А И ЧЕСНО КАЗАНО МЕ МЪРЗИ - ТО КАТО СЕ ВЪРНЕШ ОТ РАБОТА, ДОКАТО ПРИВЕДЕШ КЪЩАТАТА МЪЖА И ДЕЦАТА В РЕД И СТАНАЛО ПОЛУНОЩ, А СПОРТУВАЙ ДЕ КАТО СИ КАПНАЛ ОТ УМОРА



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: EЛИ]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано21.07.05 20:36



Защо реши , че веднага ще ти препоръчам НВД - този режим препоръчвам по - скоро защото има доста информация в нета на български за него .Аз съм привърженик по- скоро на балансираният тип хранене - там пропорциите са по - различни и въглехидратите са повече.
А иначе за това , че си си върнала килата на тези калории 1200 - 1400 значи само едно - неправилна диета преди това , била си намалила прекалено много калориите , метаболизма ти е спаднал и вече и от минимално количество храна се качва.
А за НВД и колко е скъпа може да поспорим - и аз пазя НВД понякога и да ти кажа не ми излиза повече от другите диети или ако се храня нормално.
Защото наблягам предимно на големи салати на обяд и на вечеря и само едно от храненията ми е пилешко бутче или скумрия !Другото хранене е едно яйце и извара , понякога кисело мляко - не мисля , че е по - скъпо от времето , когато си хапваш и ядеш много повече неща.
Не ми се спори , да обеснявам от какво си си върнала килата още , защото вече видях как реагираш!




Тема винаги чета феникс с усмивканови [re: fenixx]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 21:38



Привет Феникс и мили дами, разбира се, като прочетох сравнително какво похапваш, ами че аз аз направо не се храня!Значи стигнах 85, от 104-105 кг. и от пет, шест дни ни стон ни, ни вопъл.Скоро ще влезна в цикъл, но чак пък толкова задържане!Иначе като се замисля, зная че ще ви прозвучи странно, но изобщо не съм гладна вече, храня се, за да не ми стане зле.Прибирам се към пет и си правя една салата с един домат, краставица и зеле+ телешко филе обезсолено или пилешка пържола една, в краен случай две.За яйца не съм се сещала и не искам да ги видя даже, просто нямам апетит.Та това ми е за целия ден, само вечер, а сутрин шипков чай без подсладители и един витамин еферфесцентен.Вярно, че това не са много калории, но наистина не съм гладна, не съм гладна за тази храна, която ми е разрешено да ям.Инабе нямам нищо против купа сладолед с натрошени лешници и карамел, шоколад с бадеми или пък ябълков сладкиш с канела..не бих отказала и порция, не три проции пържени картофи и пакет чипс, както и...сещате се, аз не, че нямам апетит по принцип, а просто вече не ми се яде нито месо, нито зеленчуци.А когато нямам апетит, как да се храня, предпочитам да пия вода и да чакам да стигна заветните 64 кг, еххх мечти!А феникс, много ми е любопитно на колко години си, но няма как да задам този въпрос без да прозвучи невъзпитано.Просто четох за качванията ти и свалянията ти на килограми, но не разбрах семейна ли си, имаш ли деца.Не, че това е болно любопитство, просто ми е интересно доколко съвпадаш ти с моян начин на живот, защото като те чета, на места ми взимаш мислитеРадвам се, че тук в клуба има толкова позитивен човек, всъщност...верно, че бях казала, че ние не сме дебели, а ниски, но аз също не съм от най-ниските, пък и винаги нося високи обувки, но....излишните килограми си личат.Късмет на всички и весели летни дни



Тема Re: винаги чета феникс с усмивканови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторkapитo-paзrлeждaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 12:07



Абе верно ли, че човек може да свали толкова килограми..чета тука и гледам разни момиченца се жалват за по три-четири килограма, при положение, че тежат 50 кг. на 1,70 и си казвам..ето тези жени, които са свалили по 20 и нагоре килограми, знаят за какво иде реч.За всички тях, вдигам наздравица с чаша мин. вода, че друго не може:) и им пожелавам да бъдат твърди и постоянни..но и да добавя, че няма нищо по-женствено от жена, която има извивки и форми, мъжете скелети не обичаме...женствеността е онова, което ни подлудява.Тъй, че не се унасяйте в отслабването, искаме си ви женствени:)))



Тема Re: винаги чета феникс с усмивканови [re: kapитo-paзrлeждaщ]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано24.07.05 22:40



Евала бате!На здраве!



Тема Re: нещата вървят отлично, казвам ви:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторИвeлинa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 10:06



Имам една братовчедка, която преди години прави гладна диета, стигна до болницата с кома, върнаха е от онзи свят, но не за това ми е думата, та нейният език беше обложен в бяло, тогава лекарите казаха, че ако започне да се храни преди езика да се изчисти и стане като преди не трябва да се приема храна, колко е вярно това, незнам, но се питам дали би имало някакъв проблем, когато си на такава диета, да я прекратиш в момента в който си постигнал желаният резултат, преди тези 24 или 26 /незнам точно/ дни, дали може да се приложи тази диета за седмица или две или няма смисъл, освен за фигурата, мисля и за здравето си, както и много от Вас.
Благодаря, ще се радвам да ми отговорите.



Тема Re: нещата вървят отлично, казвам ви:)нови [re: Ивeлинa]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано29.07.05 10:10



Може да я приложиш за колкото време ти харесва - има хора живеят с този режим и даже сайт си направиха

и като ги гледам са още живи и кипят от енергия!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.