Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: Doris]  
Автор matiya (MAMA NA DAVID)
Публикувано02.06.05 22:09



Когато сиренето е добре изкиснато може да се консумира разбира се в определени количества,също може и кашкавал да се консумира също,моцарелата е много добра.Аз момичета бях много скептично настроена относно всякакви диети но да ви кажа вече 4 ден сам на нисковъглехидратната диета и от 191 поунда днес сам вече 182 като се има в предвид че дори бях в очакване на цикъла ми тези дни.Та сам твърдо решена това да е новият ми режим на хранене от сега нататък,защото работата не е да я направиш тази диета и после след 26 те дни да се наплюскаш като прасенце това трябва да е начюна на ни на хранене от сега нататък за да си поддържаме колограмите.
Поздрави,Мария[Смея се]

Когато пишете на кирилица показвате уважение към останалите!

Редактирано от fenixx на 02.06.05 22:46.



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: Maprи]  
Автор sema (african)
Публикувано03.06.05 08:46



При някои бидейки на НВД се появяват смущения в цилъла.... Та мисълта ми е да внимаваш в това отношение.А иначе като стане работата ще се наложи да изоставиш всякакви крайни режими - бебето е по-важно!



Тема в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: sema]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 09:12



Това е момичета, за 26 дни свалих 11 килограма, е да в диетата пишеше от 15 до 18, но аз свалих 11 и ви казвам най-честно, че бях абсолютно стриктна...От друга страна, 11 килограма за 26 дни изобщо не е малко и до сега не съм го постигала с никоя друга диета.Преди осем или седем дни, застопорих на 95 и не искаше да мръде от там теглото ми дълго време.Но вчера отново тръгнах да свалям, при все че съм пред цикъл и мислех, че задържам вода и затова не свалям.Днес съм 94, а бях 105...как се чувствам ли?Сигурна съм, че ще направя и втората серия от 26 дни, за да вида колко още ще сваля, разбира се, ще пусна и една кръвна захар, за да съм сигурна, че няма да направя хипогликемия..нали така се казваше?Иначе съм щастлива вътрешно, въпреки че малцина виждат разликата от тези 11 килограма, защото от 105 до 94 ..ми то ми личи само като съм без дрехи...да, има и отпускане, но се чудя кога да включа натоварването, тъй като ми се сструва, че сега се чувствам слаба и непълна с енергия за спорт..можеби след вторите 26 дни, ще направя седмица почивка и захранване с малко плодове и млечни произведения и ще опитам да бягам и да ходя на фитнес, както си беше, когато бях 63 килограм...а това бе преди три години..пак ще стана, обещала съм на себе си..не на някой друг.Това е от мен, разбира се, че ще продължавам да пиша и споделям с вас как вървят нещата, защото до тук в темата прочетох мног мнения и съвети, но ни една не каза- да, аз го направих и това се получи..Е, аз го направих и ви казвам какво се случва, дори продължавам!Относно витамините, купих си мултимитамини и минерали, без захар са, зад диабетици и пия през ден по една таблетка в чаша вода.А да, трябва и да увелича течностите, сиреч чай и вода...толкова:)Сега късмет на всички и хубава, плодовтворна седмица!



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: sema]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано03.06.05 09:15



Милички-да ви се похваля!Вече съм сигурна,че съм свалила 1 кило,цялата седица си го задържах,въпреки,че оная вечер едвам се сдържах да не изям цялата теджера пилешка супа,заради проклетия цикъл.Сега гордо заявявам 56.00кг. и продължавам.Не съм тичала + това и не се измерих на гладно,ама карай,важното е,че започнах да отслабвам!Без вас е много по-трудно!Вие сте незаменими!Досега не съм усещала такава подкрепа и разбирателство другаде!Благодаря ви! Ще пиша как върви по-нататък.



Тема Re: в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано03.06.05 09:20



Много се радвам за теб!Първо 11кг. хич не са малко,дори и при твойте килограми.Аз едвам свалил 1 кило от 23.05 до днес и въпреки това съм щастлива,защото не ям сладко,а то на мен ми е болната тема!Да знаеш,че ако не беше пуснала темета тук,нямаше и да почна.Само да те питам,за зеленчуцште в какви количества ги поемаш на ден?Ограничаваш ли ги и доколко?Благодаря



Тема Re: в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторДивaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 11:47



Мила, много се радвам за теб! Браво!
но бъди внимателна през тази една седмица на захранване, недей да вдигаш много въглехидратите, не се отдавай на пиршества с тестени изделия и сладкиши... Щото после ще трябва да мине време преди матеболизмът да започне отново да работи в посока изхвърляне на тлъстини.
Ако не си го направила досега, влез и чети в www.spidersport.com



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: sema]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано03.06.05 11:51



Не съм чувала за смущения в цикъла при НВД, по-скоро при гладуване има такива симптоми, като спиране на цикъла, косопад и др.



Тема Шампионнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано03.06.05 12:03



Супер! Ти ме стимулираш страхотно!
Колкото до физическото натоварване аз бих ти препоръчала каланетика. Със сигурност не натоварва ставите и определено има стягащ ефект, а релакса е бонус.
Виж

или за някои упражнения.



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: Doris]  
Авторyyoana (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 13:24



Изчетох всички мнения и съвети. Както можете да предположите и аз реших да се пробвам. Вече 5-ти ден съм на този режим на хранене и резултатите са налице - цели 3 см по-малка обиколка на талията и минус 1 см. от обиколката на бедрата. Не знам колко е това в кг. Решила съм да се премеря накрая и непременно ще ви пиша. Имам да свалям малко и след като опитах почти всичко, вече мислех, че е невъзможно. Отдавна не съм била толкова щастлива Желая на всички ви да се почувствате като мен в момента



Тема Re: A какво ще кажете за безвъглехидранта диета+Reductнови [re: Aннa]  
Автор тopтичka (непознат)
Публикувано03.06.05 14:09



Ани,
би ли споделила какъв е резултата от НВД и Редуктил?
Имам да свалям същите килограми като теб. Предварително благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.