Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: fenixx]  
АвторДивaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 23:10



Затова Аткинс е разделил този режим на 3 фази - само при първата - 2 седмици, се приемат по 20 гр. въглехидрати на ден от определени храни като сирена - до 100-ина грама, и зеленчуци, грубо казано. След това се започва постепенно увеличение на въглехидратите. Третата фаза е поддържаща, където се включват и някои плодове и пр. При зацикляне - минава се отново за известно време на първа фаза.
Този режим на хранене е силно препоръчителен за диабетици, наистина смъква кръвната захар, но до момента не съм чувала някой да е припаднал от нисък прием на въглехидрати, ако, разбира се, не е драстично.



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: Дивaнa]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано01.06.05 23:20



Ще ги потърся въпросните ленти,дано не са скъпи.Иначе,аз нямам намерение,да отслабна,за да се натъпча и да експериментирам с тялото си.Както писах качих проклетите кг. през зимата и просто трябва да ми се намали апетита,ето затова започнах този кетонен режим,защото ми убива апетита към сладкото и тестеното,после постепенно мисля да вкл. по малко сирене и ниско маслено мляко и да ми стане като начин на живот,за да не допускам да напълнея отново.Знам също,че трябва на всеки 6-7 дни да качвам малко калорийте.А и ти ли си на този режим?



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: rodopis]  
АвторДивaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 23:34



Моята е дълга и широка... След раждане на близнаци, преди това хормонални лекарства и пр. , доста качих. Даже не знам колко тежа, не искам да се меря. Два пъти за по месец бях на този режим и сантиметърчето показваше с по няколко надолу от всички части. Но, уви, ме завъртаха въртележките и започвах да се тъпча безразборно отново.
Но със сигурност знам, че когато отново се захвана с диета, ТОВА Е МОЯТ РЕЖИМ!!!
Преди това съм отслабвала с различни от описаните в списъка горе във форума диети, но, честно казано, се убедих, че за трайно сваляне на килограми си трябва постоянен режим, а не 7 или 10 дни на някакъв стресиращ за организма вариант, който после започва да си трупа запаси за бъдещи подобни стресове.
Ако те интересува НВД, отиди във форума на спайдърспорт



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременност [re: rodopis]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано02.06.05 09:10



Продават ги в Санита цената за 25 бр. е 2лв.



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременност [re: fenixx]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано02.06.05 09:11



Не мисля, че в 50 гр. сирене има толкова мого въглехидрати.



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременност [re: Doris]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано02.06.05 09:19



Проверих-краве сирене за 100гр. има 1,4-въглехидрати!



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: rodopis]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано02.06.05 09:46



Е грешка - но два грама пак не оправят работата.



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: rodopis]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано02.06.05 09:49



Сиренето е най важната (любимата) част от моя хранителен режим (ниско въглехидратен) и ако трябва да го спра - незнам!!!
Със сирене замествам консумацията на хляб и сол в салатите и яйцата !



Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: Doris]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано02.06.05 10:35



Току що си направих закуската за днес:100гр. зеле+1 зелена чушка/ср.голяма/+1 варено яйцо.Мисля,че това е около 7гр. въглехидрати.Аз не овкусявам,само слагам оцет.Иначе за сиренето,ако го изкисваш мисля,че не е фатално да си наръсваш салактата!




Тема Re: Безвъглехидранта диета и планирана бременностнови [re: rodopis]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано02.06.05 10:54



Точно това правя! Освен това омлетът със сирене е страхотен! Сирене в пергаментова хартия с две кръгчета домат магданоз и краве масло - супер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.