Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 07.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хапчета блокиращи калории  
Автор proletka (все разсъждава)
Публикувано07.05.05 07:40



Онзи ден в едно седмично списание видях реклама за хапчета, които блокират приети калории при преяждане: 2 са -1002кал. Дали някой от вас е ползвал такива или да знае нещо повече за тях? Видяха ми се доста интересни (беше показана опаковката в списанието, една вилица с навити спагети на нея, иначе май нямаха конкретно наименование). А и цената им беше само 12 лв (но не разбрах за колко броя). Ще съм ви благодарна да споделите, ако знаете нещо.



Тема Re: хапчета блокиращи калориинови [re: proletka]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано07.05.05 09:58



Вече можете да ядете онова, което обичате без угризения – благодарение на Super Carb Block на Genesis. Супер Карб Блок е нов, революционен продукт, който помага да се блокират за усвояване 114 грама от погълнатите въглехидрати и захари (456 калории) на ден. Блокирането на усвояването на въглехидратите ви дава възможност да се наслаждавате на любимите неща.

Дозировка:
2 таблетки

Дози в опаковката:
30

Съдържание в опаковката:
60 таблетки

Съдържание в доза:
Magnesium (as oxide).....50 mg - Phaseolin.....750 mg - Gymnemalin.....100 mg - Alpha Lipoic Acid.....25 mg. - Chromium Picolinate.....150 mcg - Chromium Polynicotinate.....50 mcg - Vanadium (as BMOV).....100 mcg




Употреба:
Взимайте 2 таблетки 20-25 минути преди ядене или според предписание на здравен специалист.


Това е което намерих - струва 46 лв.Но не мога да ти кажа дали действа.Ползвала съм ел -карнитина и бърнерите им само.

Редактирано от fenixx на 07.05.05 10:00.



Тема Re: хапчета блокиращи калориинови [re: fenixx]  
Автор proletka (все разсъждава)
Публикувано07.05.05 19:59



Благодаря ти. Май обаче става въпрос за друг продукт: на опакофката му е написано на италиански, че съдържа хром, NOPAL (това не го разбрах) и аминокиселина (faseolamina). Но очевидно действат еднакво. Има ли някоя от вас, която да е употребявала такива медикаменти за да сподели ефекта?



Тема Re: хапчета блокиращи калориинови [re: proletka]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано07.05.05 23:43



Можеш ли да си спомниш как се казват? Преди няколко месеца беше станало въпрос за същото нещо в един друг форум и бях намерила някъде из нета малко информация, не помня обаче нищо. Знам, че са същите хапчета, защото имаше и снимка на опаковката на единия сайт. Но информацията наистина беше малко, така че не знам струва ли си човек да се рови и да търси - всеобщото мнение беше, че това е поредният боклук, само че не съм говорила с никой, който всъщност да ги е употребявал.



Тема Re: хапчета блокиращи калориинови [re: proletka]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 07:54



NOPAL е вид мексикански кактус.Казват,4е помагал за горенето на мазнини.



Тема Re: хапчета блокиращи калориинови [re: _anonymous_]  
Автор proletka (все разсъждава)
Публикувано08.05.05 09:59



Намерих инфо в някои италиански сайтове, но предимно реклама (а това не дава повод за особено доверие). Мисля днес да мина да поразпитам из аптеките: цената е доста атрактивна, в сравнение с повечето такива медикаменти, макар че съм малко скептично настроена. Но все пак съдържа естествена съставка: екстракт от кактус, може да действа!



Тема Re: хапчета блокиращи калориинови [re: proletka]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано08.05.05 20:17



Сещам се за какво говориш. Не струват, една приятелка ги пие ги от четири седмици и каза, че нямат никакъв ефект. А й излязоха бая солено - една опаковка отива за десетина дни.
По-добре си вземи фат бърнър.



Тема фат бърнър.нови [re: KaтИ.]  
Автор pepi* ()
Публикувано08.05.05 20:29



Това пък какво е, дай повече инфо!



Тема Re: фат бърнър.нови [re: pepi*]  
АвторMaja (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 16:33



Vse ste skeptichno nastroeni,vse tyrsete neshto eftino,za 12 lev. super.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.