Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: aни]  
Авторивeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 12:10



добре мила,една година как точно се хранеше ,извинявай ,че таака те притеснявам ,но за мен е много важно, защото ако не знам как да си приготвям менюто и какво да съдържа то няма да мога да постигна никакъв ефект :) благодаря ако ми отг :)





Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: ДOPA]  
Авторчизи (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 22:49



Вече 2пъти правя тази диета и отслабвам само по 2,5кг. Защо така бе, хора? Искам поне още 2кг. И двата пъти ги свалям първата седмица и после- нищо!!!!



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: чизи]  
АвторDORA (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 09:49



ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ НЕ ОТСЛАБВАШ ЗАЩОТО СИ СЛАБА И НЯМАШ НУЖДА ИЛИ Я НАРУШАВАШ С НЯКОЕ ЯДЕНЕ БЕЗ ДА ЗНАЕШ ЧЕ ТО СЪДЪРЖА ВЪГЛЕХИДРАТИ. АЗ ОТ ПЪРВИЯТ ЦИКЪЛ НА ДИЕТАТА ОТСЛАБНАХ С 6 КГ И ДОСТИГНАХ ЖЕЛАНИТЕ КИЛА И ПОСЛЕ ИЗКАХ ДО ОТСЛАБНА ОЩЕ НО ВЪПРЕКИ ЧЕ БЯХ НА ДИЕТАТА ИЗОБЩО НЕ ОТСЛАБНАХ .



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Morgana]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 15:51



БВД и НВД са иделани за отслабване! По важното е че не се свалят просто кг а сантиметри, защото при тях се топят мазнините а не както при други диети и част от мускулите. Ако се комбинират със спорт дават страхотни резултати и при това са трайни. Но това, че след диетата искаш да минеш на плодове и мед е пълна глупост! Та именно те са с основно съдържание на въглехидрати! Какъв е смисала да си ограничаваш тялото даден период от въглехидратите и после да минеш на само такива???? Не ми е ясно?



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Baля]  
АвторДopeтa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 15:09



Може ли да се яде саздърма и маслини?



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Дopeтa]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано27.04.08 16:25



създърма може,за маслините не знам и аз се чудех,но те са плод и не ядох.аз отслабнах 17кг.тази зима с тая диета.правих я 2пъти по 24 дни.страхотна е.спазвай я стриктно и ще има ефект.успех.



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: eli]  
АвторRadost (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 16:27



Маслините не съдържат въглехидрати, но в морковите има и то не малко.



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Baля]  
АвторДaфи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:32



С този режим наистина се отслабва и то без спорт. През април направих 24 дни и след това 14 дни - без ограничения, всичко що ми се хапва. след тези 38 дни бях с 10 кг. по малко (не знам дали съм качила през последните 14 дни). сега отново от седмица съм на БВ. чувствам се добре, но ми втръсна едно и също, а как ми се хапват черешки



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Дaфи]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:20



Здравейте момичета! На тази диета съм от 12.05.08г. Първите 7 дни -5кг. и от тогава застой. Преди три дни малко я наруших, хапнах 5-6 бр. панирани пил.шапки и ми е много гузно. Много се мразя за това, но продължавам напред. Околните забелязват промяна в мен и това ме стимулира да продължа. Успех на всички и много - килограми.



Тема Re: Безвъглехидратна диетанови [re: Morgana]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:19



Мога ли да хапна малко череши при БВД?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.