Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Има ли някой на БВД?  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано05.05.05 12:43



Аз започвам от днес 05.05.2005 г.
височина- 163 см
тегло- 58 кг
цел- 50 кг
Ако има желаещи нека се включат!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано05.05.05 12:54



Здравей мила с най-голямо кеф бих се включила но в момента съм на друга диета .ЩЕ я правя пак но не сега .Започнах една диета и смятам да я направя до край .За да те подкрепя ще ти кажа че моя приятелка прави тази диета и за 6 месеца свали 40кг като казва че отвреме на време си е хапвала и нещо забранено.От мен УСПЕХ и знам че можеш



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: milena69]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано05.05.05 13:18



Мерси Миленче ,радвам се че точно ти ме подкрепяш!!! Твърдо съм се решила и ще издържа докато сваля излишните килограмчета!!! Успех и на теб!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Авторpepi* (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 13:21



Без никакви плодове, тестени и захарни изделия, газирани напитки, алкохол и какво друго няма да ядеш? Аз също съм навита! За колко време?



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Авторmalinka (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 13:27



Какво означават тези инициали БВД?

Аз смятам от 9май да започна безвъглехидратната.



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: pepi*]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано05.05.05 13:28



Без млечни и бобови, картофи и ориз! Може да се ядат яйца, месо, салати без кремвриши! Мисля да я спазвам поне един месец! А след това постепенно ще включвам по малко въглехидрати!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: malinka]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано05.05.05 13:30



това е безвъглехидратната диета , изключват се напълно въглехидратите, но сутрин задължително трябва да се изпие едно разтворимо витаминче!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор koя ли ()
Публикувано05.05.05 18:28



А мляко?



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано05.05.05 19:34



Наскоро в нашият форум имаше подобна дискусия, как ли не ги наричаха вече нисковъглехидратните диети за да се връзват хората, това БВД е вече ново 5.
Както и да е, само малка скоба (защо се пие разтворим витамин, набъкан с подсладители сутрин????). Само ми е любопитно кой пусна и тази идея.
Иначе успех на захваналите се.





Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: gal]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано06.05.05 11:31



защото трябва да се набавят витамините от които се лишаваме!
БВД-безвъглехидратна диета!-напълно изключени
НВД- ниско въглехидратна диета!-ограничено количество



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
АвторFlabster (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 11:39



Мисля 4е въпроса беше защо то4но разтворими - пии си витамините, но защо трябва да са разтворими



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Авторnev (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 12:02



Да ама не!
В яйцата, в салатите (че даже и в месото!) има въглехидрати.
БВД няма, това си е просто ограничено НВД
Успех



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: nev]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано06.05.05 12:14



Както и да е не твърдя че съм супер компетентна по въпроса ПРОСТО МОЯТ РЕЖИМ Е СЛЕДНИЯТ:
РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ:
Всички видове месо,включително дреболии,сушено месо,пръжки, колбаси(без кремвриши,всички видове риба и рибни консерви,яйца,пресни или печени чушки,домати, краставици,салати, прясно или кисело зеле,лук,репички,спанак,цвекло, моркови!Салатите могат да се подправят със сол, олио,пипер,оцет!Може да се пие минерална вода,кафе и чай без захар!
ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ:
Хляб,картофи,брашно,ориз,боб,грах,галета,панирани меса,тестени произведения,ядки,кремвриши!Всички млечни продукти,маргарин,захар,царевични пръчици и плодове!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
АвторHeлитo (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 12:37



Инструкторът ми беше казал да се придържам към:
- Риба тон, филе от бяла риба, пилешки гърди, телешко месо - всичко без мазнина
- салати - без моркови, мазнина, оцет, сол
- без газирани напитки
- яйца (които така мразя!)
и всъщност май само това.

А това е направо ужасно.

Ще има ли добър ефект, ако ям всякаква риба (на скара или просто печена)?

Какво мислите за сиренето и кашкавала - в тях е доста високо количеството на мазнините, а мисля че има и въглехидрати?



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Heлитo]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано06.05.05 12:41



В моя режим сиренето и кашкавала са забранени! А що се отнася до рибата мисля че няма проблем щом ще е печена!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
АвторHeлитo (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 13:17



А какво е положението с пилето на грил? Мисля че него по ще мога да го ям от обикновеното вкъщи.



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Heлитo]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано06.05.05 13:55



Става, но аз предпочитам домашното



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано07.05.05 12:55







Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано07.05.05 14:31



Привет и аз съм с теб!
Почнах от 06.05

Висока съм 165, тежа 58 кг. за мой ужас за 1 година качих 12 кг.ю Цел – 52 кг. (харесвам се най-много в тях)
Днес съм на пиле с краставички. Витамините които взимам са Витарал.



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.05.05 06:59



Зеленчуците съдържат доста въглехидрати (особено морковите). Слагай си зехтин в салатите. Ако ще пиеш витамини, рибено масло и Вит С. Също е добре преди започването на каквато и да била нисковъглехидрата диета, да почетеш повече, в 99% от случаите се прави погрешно или нездравословно.





Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано10.05.05 08:48



Какво значи "напълно изключени въглехидрати" при консумиране на "салата".
Или салатата е от сюджук
Мултивитамините са безполезни, дори има изследвания/теории, че успяват да изведат от тялото ценни микроелементи като се свържат с тях и хайде пишшш.





Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторrodopis (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 11:30



Здравейте,сладури!И аз сега се включвам с пълна скорост,само дето имам някой притеснения!Така,висока съм 166см.,в момента 57кг.,като искам да отбележа,че допреди зимата бях 50!Много ми е кофти,че се изложих така,ама съм пред свършен факт.Искам да започна някаква диетка и да си възвърна нормалния ритъм на хранене.Също спортувам,но повечето пъти в домашни условия,а и тичам,като съм увеличила от 20 на 30 минути през ден/е понякога през два дена/.Та тъй като не знам каква диетка да започна вие може нещо да ме посъветвате,защото съм притеснена,че може кожата да ми увисне,в смисъл,знам,че тези кг не са чак толкова много,но ме притеснява,фактът,че точно гърдите ми са увеличили с 1 номер обиколката и въпреки упражненията и гимнастиката,все си мисля,че ако почна например БВД или НВД прекалено бързо ще се стопя точно в гърдите
Може би трябваше да отворя нова тема,но ползвах тази заради БВД.Вие какво мислите?А,да на 22г. съм.
P.S. Да се похваля,че се регистрирах днес!Ще го полея с чаша гореща вода



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано11.05.05 13:23



Здравейте на всички! До тук съм - 2 килограма, като си похапвам добре както на обяд така и на вечеря,при вас как е?



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: gal]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано11.05.05 13:25



Къде мога да прочета повече за този режим, защото определено ми допада!Благодаря ти



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано11.05.05 20:07



Мини през форума на

. Много хора на НВД пишат там всеки ден. Има доста информация.





Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано12.05.05 15:03



Здравейте, започнах НВД в понеделник от 59 съм на 57 и половина днес, но се притеснявам, че менюто ми не е добро.

Първия ден бях на пилешка пържола на скара със салата от краставици (това за целия ден, че не ми остана време нито за закуска, нито за обяд);
Втори ден същата работа закуско-обядо-вечерях със задушени зеленчуци (броколи, тиквички и малко моркови) с филе от риба тон на скара;
Вчера картинката беше около 16:00 краставички с копър и лимон и пилешко месце около 250 гр. всичко. Вечерях чак около 22:00 – свински ребърца на скара – в менюто пишеше 400 гр., но май не бяха повече от 300. Иначе пия много вода (за мен де) – около 1,5 – 2 литра на ден (иначе не по-вече от 250-500 мл.) и 2 чая поне + 2 кафета – всичко чисто, без захар и сметана.
Днес обядвах 3 дребни варени яйца! За вечеря мисля само салата.

Имам чудно сирене Дунавия в къщи, но не знам мога ли да си хапна мъничко от него.
Пия всяка сутрин по един витамин – Витарал.
Пуснах го и в линка даден малко по-горе, че хич май не спазвам НВД, а направо някакъв хибрид съм си изработила между глад и НВД
Искам по-бързо да слабея!!! Ми до 5 юни ще съм на месоядни пости!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано12.05.05 20:27



Гледай да ядеш поне на обяд и на вечеря, аз си хапвам обилно два пъти на ден, за сиренето поне в моя режим е забранено! И аз съм на косъм да си разваля диетата заради пустия му шоколад, все ми е пред очите , иначе съм -2 кг без никакъв глад



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: .Jiji.]  
Авторtwety (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 14:28



Два пьти бях на БВД,но после напалнявах.Сега отново сьм,но ме е страх ,че пак ще си вьзвьрна кг.Дайте някакви савети!!!



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: twety]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано14.07.05 14:30



Основен съвет - не се захващай с глупости

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Иpeтo]  
Авторtwety (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 20:00



какво имаш впредвид с ГЛУПОСТИ



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: twety]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано14.07.05 21:00



Под "глупости" имам предвид имено въпросната "без"въглехидратна диета. Ще си прецакаш бъбреците много жестоко. Да не говорим, че това, не е нормално хранене да набиваш само месо и салата (основно зелена). Съвсем обяснимо е, че ще напълняваш след това като си възстановиш нормалния режим на хранене. Мини на НВД - там поне имаш избор и на повече зеленчуци, млечни храни, ядки, сирена, някои плодове. В никаквъв случай не падай под 1000 калории на ден - иначе разочарованията пак ще са на лице.
Хайде умната!

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Иpeтo]  
Авторtwety (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 11:36



Вече е кьсно.Днеска ми е 26 ден.Сега ще се опитам да се храня разделно.Имам две приятелки,които преди 1год бяха на тази диета(и двете доста пухкави)но си запазихи кг.Аз допреди 2 год нямах проблеми с кг,но заминах в чужбина-напълнях и така се почна....



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: gal]  
АвторTz (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 15:46



НиШто не се е променило в този клуб!....



Тема Re: Има ли някой на БВД?нови [re: Tz]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано15.07.05 22:51




Здрасти Tz, как си?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.