Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хайде с мен !нови  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 13:10



Здравейте ,
прочетох една диета,наречена протеинна,но има и плодове,разбира се в ограничено количество.Харесва ми ,защото обичам плодовете и не е нужно да се отказвам съвсем от тях,както при НВД(в началото).
Тази диета обещава -5-7 килограма за 10 дни.Не ми се вярва много,но ще пробвам ...Ако някой иска да ми бъде сподвижник в начинанието ,много ще се радвам ..Диетата видях на адрес www.liniastandart.com..в раздел "диети" ,казва се "протеиново-витаминна"..Ако някой е правил тази диета-моля споделете-има ли ефект ..


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от fenixx на 06.05.05 08:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от fenixx на 06.05.05 11:06.



Тема Re: haide s menнови [re: DDD]  
Авторnev (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 13:25



Здравей,
В НВД още от началото може да се хапват плодове.Освен това , твоята диета не е само витамини и протеини, в плодовете има доста въглехидрати.
Аз съм на НВД и съм много доволна. Желая ти успех и пиши за резултатите



Тема Re: haide s menнови [re: DDD]  
АвторMia (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 13:28



Диетата ми се струва интересна... бих искала да те помоля да споделяш резултатите през седмицата, а аз ще се включа от понеделник



Тема Re: haide s menнови [re: Mia]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 14:01



Da,zapochnah ia ,smiatam ot dnes,makar 4e ne zakusvah ni6to,pih samo kafe..kakto i da e ,broi se...skoro shte spodelia niakakvi rezultati



Тема Re: haide s menнови [re: DDD]  
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 14:11



Как върви диетата?



Тема Re: haide s menнови [re: Mиa]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 18:16



Za sega OK !
Minys 1 kilogram i 500gr za dva dni..neshto takova..ima efeck,no neznaia dokoga...
utre pak 6te se premeria..Dunkite mi, obache, zapochnaha da uvisvat otkum dupeto .Mnogo 6te se radvam ako maham tlustini ot tam puk i ne samo..




Тема Re: haide s menнови [re: DDD]  
Автор fenixx (change for good)
Публикувано04.05.05 20:13



Мила единственото свестно нещо , което прочетох в този сайт беше един от коментарите на юзърите :

"още една не много трудна рецепта за отслабване:
-чай, секс, чай, секс - ако до 3-ия ден няма резултат спрете чая, но да се включи гръцка музика или салса ;-) "

Сайта е правен явно от някой пълен лайк на тема диети.Не може да обещаваш от 3- 5 кг за три дни диета - за да свалиш чисто едно кило трябва да изгориш 9000 калории.Така , че всеки диетолог ще ти каже , че за седмица максимума свалени кг са от 2 до 3кг . И то с балансирана диета , в която не са изключени цели хранителни групи.От такива скорострелни диети се сваля вода , мускули и ако си достатъчно упорит и се прежалиш да гладуваш накрая и малко мазнини .Които след края на твърде нискокалоричната диета се възвръщат за отрицателно време !
Можеш да запазиш ефекта от свалините кг само с много ограничения - а това не е нужно все пак!

How bad do you really want it


Тема Re: haide s men [re: fenixx]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 12:13



Znam,4e e taka, no reshih 4e desetina dni ne sa koi znae kakvo i niama mnogo da se lishavam ...nalivam se s chai i naistina se nadiavam da izhvurliam voda zaedno s razni shlaki...imam celulit otstrani i reshih,4e moje da se povliae ot takuv rejim na hranene.Tova e ,puk i liatoto idva-iskam da vidia rezultatite malko po-burzo !



Тема Re: haide s menнови [re: DDD]  
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 14:56



Много ми допада тази диетка ще изчакам до неделя да кажеш дали си доволна и ако си смятам от понеделник да се мятам и аз. Ще съм ти много благодарна ако споделяш как върви. Стискам палци!



Тема Re: Za Miaнови [re: Mиa]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 14:02



Mila Mia,
izviniavai 4e otgovariam chak sega.Izviniavai i za latinicata-v Germaniia sum i niamam vreme za ni6to.
Purvo vpechatlenie - iadesh v opredelenite chasove i opredelenite hrani i ne si gladen.Mojesh smelo da se naslajdavash na 2 poloda..
Pri men rezultatite sa 4 kilograma za edna sedmica,no az sum na 35g ,a tova znaesh ima znachenie,puk i rabotata mi e takava 4e poveche sedia.Ako sportuvash moje bi 6te ima po-dobur efect.
Tova e
Jelaia ti uspeh,ako ia zapochnesh..Pishi za rezultatite pri teb za da se radvam




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.