Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Спорт към диетатанови  
Автор fenixx (change for good)
Публикувано03.05.05 20:54



Отначалото на диетата още започнах всеки ден да карам по 45 мин колело - така от 17 март досега.Едновременно с това тръгнах и на плуване - 2 пъти в седмицата.В един момент реших да оставя плуването , защато не ми действа добре на косата( едно от нещата , които най - си харесвам) и сега се колебая с какво друго да се захвана.
Ходи ми се на фитнес , но иструкторката ми каза , че трябва да сваля излишните кг и тогава- сега нямало да има толкова голяма полза.
На всички видове подскачащи спортове , като тае бо и степ айробика не съм привърженичка - а и кг не ми го позволяват - най - много половината време само да гледам!
Остана ми общо взето ходенето и каланетиката.
Сега съм решила освен 45 мин на колелото , да ходя по 1 час на ден пеша и три пъти в седмицата да включа и една програма по каланетика , която имам!
Кажете с какво допълвате диетата си!
Да включа ли още нещо?

How bad do you really want it


Тема Re: Спорт към диетатанови [re: fenixx]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано03.05.05 23:07



Бягане.



Тема Re: Спорт към диетатанови [re: KaтИ.]  
Авториoни (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 00:32



препоръчвам ти да си вземеш ролери,голям кеф е ,много се стягаш(особено ,ако не можеш да караш) и е изморително,ако драпаш по разни нанагорнища..................
..............единствения проблем е ,че спирането става само в дърво!



Тема Re: Спорт към диетатанови [re: fenixx]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 00:38



Има нещо вярно в това, което ти е казала инструкторката. Така е наистина. Ама ти можеш да си ходиш на фитнес и да си ползваш пътечките за ходене и бягане, степовете, колелата - все приятни уредчета за целите ти. Аз лично ходя много пеш, ама много 6-8 км на ден + 3 пъти седмично аеробика + 1200-1400 дневен прием на калории ( това като извадя игорените). Уф, много е комплецирано това слабеене да му се невиди:)()(!



Тема Re: Спорт към диетатанови [re: sema]  
Автор fenixx (change for good)
Публикувано04.05.05 09:10



А аз съм на 1000 калории

How bad do you really want it


Тема Re: Спорт към диетатанови [re: fenixx]  
Автор sema (african)
Публикувано04.05.05 09:18



Има някаква теория, че не бива да се пада под 1200 калории дневно, за да се предпази забавянето на метаболизма. После, ако сега започнеш на 1000 кал. нямаш мегдан за понижаване по нататък. Остави този вариянт за най-накрая. Увеличи енергоразхода за сега.



Тема Re: Спорт към диетатанови [re: sema]  
Автор fenixx (change for good)
Публикувано04.05.05 09:36



Аз на тези калории съм вече 50 дена - още от началото на диетата - няма да ги увеличавам - смятам през цялото време да съм на тях.Горе долу до август , както съм го замислила трябва да съм 58 кг.Вече веднъж преди около две години така отслабнах!Сега даже съм си дала повече време!Над 1000 почти не свалям - пробвах вече!Аз правя един ден в седмицата на 1, 500 с цел да не забавям метаболизма.Другите неща , които правя пак със същата цел е да се храня по 5 пъти на ден , спорта , от време на време пия и добавки , топла вода сутрин , и храните са нискокалорични но в големи количества - например салата от домати краставици около 500 гр и към нея пиле или риба .Естествено ям и много други неща - досега ефекта е около 20 кила минус за този период

How bad do you really want it


Тема Re: Спорт към диетатанови [re: fenixx]  
Автор Soki (дивотина)
Публикувано04.05.05 10:45



Възхищавам ти се от всякъде!! Аз искам поне 20ина кг да сваля, но дали ще издържа...
Ти на колко години си?
Аз между другото почнах да ходя на тае бо и за сега е много добре. Излизаш си един такъв добре изпотен и тонизиран



Тема Re: Спорт към диетатанови [re: fenixx]  
Авторflabster (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 11:03



Не виждам при4ина да не можеш да ходиш на фитнес... Аз не съм спирала а през цялото време отслабвам

Освен това заниманията с тежести са много енерго хабящи - демек доста калории се горят



Тема Re: Спорт към диетатанови [re: Soki]  
Автор fenixx (change for good)
Публикувано04.05.05 11:14



Soki на 22 години съм - но имаи предвид , че ако имаш да свалиш 20 кг само - свалянето ще е много по - бавно.Аз започнах от доста солидни кг и имам да сваля още страшно много.Поне се радвам , че кг ми са двуцифрени , защото ги бях стигнала да са и трицифрениНо при мене излишнити кг не са само от лакомия , а са следствие от много тежка депресия - както вече казах - загубих човек от семейството ми . Сега съм се съвзела и се боря да се върна към предишната си форма.

How bad do you really want it



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.