Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 24.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Целулитни въпросчетанови  
Автор Birdy (*)
Публикувано18.04.05 16:08



След като свалих 15 кг само с диети, реших да си помогна малко и започнах борба с целулита с най-разни и разнообразни процедури, от мисълта за които леко ме втриса, ама се надявам да има ефект. Започвам от утре ударно, в комплект с хранене с мляко, плодове и зеленчуци и каране на велоергометър вкъщи.
По тоя повод събирам всякаква информация за целулита, по-конкретно храните и напитки, които го образуват. Набелязала съм си серия въпроси, на които не успях да намеря отговори по разните сайтове.
Знам за основните храни и напитки, затова въпросите ми са по-скоро от типа доуточняващи
1. Ясно, че кафето е враг, но аз съм пристрастена. Някъде срещнах информация, че нес-а е по-безвреден. Знаете ли нещо такова?
2. Също така е ясно, че алкохол не се пие, но социалния живот понякога го изисква. Така че с презумцията, че става въпрос за 1-2 пиенета месечно, кой алкохол е най-малко целулитообразуващ?
3. Избягването на газирани напитки не включва и газираната вода, нали? Те би трябвало да се избягват заради захарта, не заради мехурчетата. Със същите аргументи - Кола Лайт?
Надявам се да получа смислени отговори, а не да се заяждате с мен (както често се случва, за жалост).
мерси предварително!



Тема Re: Целулитни въпросчета [re: Birdy]  
Автор jufy (shtastliva)
Публикувано18.04.05 16:45



Аз за съжаление мога да ти отговоря само на някои въпроси:
Виното е най-малко вредящо и чиста водка /ако можеш да я пиеш чиста/. Сода може. За кола лайт не съм много сигурна, защото има съдържание от части като кафето, а то не е от полезните. Колкото и банално да ти звучи наистина има ефект от многократното повтаряне за пиенето на вода. Поне по 2 литра на ден.
Другото, което на мен ми помогна адски много началото на миналото лято бяха масажите. Премахнаха ми 90% от целулита, а сега се поддържам със спорт, но докато ходех на масажи пък ми бяха забранили да спортувам.
Успех в това наистина адски трудно начинание!



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: jufy]  
АвторKaтepицaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 17:00



Аз сам от 3 седмици на масажи, който ми струват цяло състояние, но ве4е имам малък ефект, по мека ми е кожата, и не ме боли толкова при масажирането.
Я кажи, моля, колко масаж4ета направи??Ръ4ни или с ма6ините??



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: jufy]  
Автор Birdy (*)
Публикувано18.04.05 17:02



Ами и аз по твоя път съм тръгнала - отидох да се запиша в един фитнес, а те казаха - стоооп, първо целутрон, масажи или тангентор. И аз казах - дайте всичко
Поне първата седмица ще е ударно с пълната програма, после ще решим как да продължим.
Значи при теб помогна, а? Аз още се чудя дали не се минах яко (че предплатих освен всичко )



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: Kaтepицaтa]  
Автор Birdy (*)
Публикувано18.04.05 17:03



Аз почвам от утре, днес бях да уточним програмата и да си платя като поп



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: jufy]  
Автор Aни Илиeвa ()
Публикувано18.04.05 17:16



Какво пречи фитнесът на целулита?

За авлии може да прочетете само в творчеството на Йоан Владимир.
Ойген фон Майерщайн


Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: Birdy]  
Авторaзпpим (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 17:37



в кой фитнес отиде. и аз имам малък целулит но се чудя дали със самомасажи няма да стане, чета тука из руските сайтове разни съвети за масаж с бебешки бурканчета. доста мазохистично звучи:))



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: aзпpим]  
Автор Birdy (*)
Публикувано18.04.05 19:29



Ами аз съм в Люлин, така че в един дребен люлински в апартамент преустроен отидох (а ми е и напът за работа, което е супер удобно).



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: Birdy]  
Автор3opka (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 20:18



Здравейте,за масажите/самастоятелно/наистина има интересни и много неща в руски сайтове.Ако сте от поколението,което е учило руски ще разберете всичко,иначе малко по-трудно,но не невъзможно.Меденият,например,казват,че има резултат.Резултатно/и много евтино/е обвиването/обвертьiвание/.И още мн.други неща.Например на harbor.ru,или на кофейня/,ама забравих как се влиза...За масаж в студио,мисля че трябва да се пита някой патил,т.е. с познат добър масажист.Другото са само реклами,почтибез резултат.Антицелулитните гелове-също.Любима моя тема!



Тема Re: Целулитни въпросчетанови [re: Birdy]  
АвторEliS (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 20:29



Целутрона има ли ефект или си е загуба на време и пари? Поне цените варират доста и може човек да избира. Виж, какви са цените на масажите това не знам ама ей сега ще се ровна....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.