Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема НОРМАЛНО ЛИ Е?нови  
Автортoнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 20:45



Нормално ли е при лунната диета, значи скоро имаше пълнолунние ако не се лъжа 25 срещу 26 и аз решх да опитам, не ядох в продължение на 24 часа и бях само на вода, но нищто не свалих като килограми даже и 100 грама не съм мръднала, това нормално ли е, много съм се притеснила, и една приятелка ми каза непременно да си направя кръвни изследвания. Само да отбележа че съм на 20 години и НЕ съм с наднормено тегло и доста активто спортувам, аз съм спортен тип и винаги се храня разделно, но исках да експериментирам и пи казаха че не е нормално, вие какво ще кажете.
мерси



Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: тoнkaтa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано01.04.05 11:57



Разбира се, че е нормално. Когато вторичната орбита на Сатурн се обърне под ъгъл от 45 градуса спрямо първичната орбита на Луната, диетата е в застой.
Потърси в Google "lunar distortion on saturn section two" и разгледай сайтовете по темата.
Каква зодия си? Имаш ли бенка на корема, отляво?

01.04.2005






Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е? [re: Spidercho]  
Автор reader (мИлодийка)
Публикувано01.04.05 12:09



Хаха, стига бе, умирам от смях вече.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: Spidercho]  
Автортoнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 13:02



Зодия Рак съм и имам две бенки на корема от ляво, защо ме питаш това какво означава? След 6 дена има новолуние и мисля пак да гладувам 24 часа. Спидерчо защто ме питаш каква зодия съм и дали имам бенки на корема. Рак съм и уж най- се влияя от луната



Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: тoнkaтa]  
Автор A.B.l. (AZ)
Публикувано01.04.05 13:25



Извинете,че се намесвам,но ми стана много интересно!
Какво общо има между лунната диета,зодията и бенките на корема?
Защото и аз имам 3 бенки на корема,зодия РИБИ съм,но като пазя тази диета и ми помага,т.е. има ефект при мен!



Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: A.B.l.]  
Автортoнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 13:32



A.B.I. какъв е ефекта при теб, и какво пиеш тези 24 часа докато гладуваш, защото при мен нищто, но това ме нахъсва сега на новолунието да пробвам пак, е верно, че аз не съм с наднормено тегло и можеби заради това и аз незнам.



Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: A.B.l.]  
Авторaзпpим (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 13:35



хахах ами може би се дължи на това, че с ти нечетно число бенките , също така лунният знак е важен. ако е в земен или воден знак при лунната диета ще надебеляваш, може би не веднага , но в последствие



Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: тoнkaтa]  
Авторaзпpим (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 13:39



някои хор надебеляват от лунната диета...внимавай!!! лечението е с хапване на шоколад при правилните фази



Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: тoнkaтa]  
Автор _dada_ (минаващ)
Публикувано01.04.05 15:10



Това сериозно ли беше . Леле боже, имайте милост. Ще падна под масата от веселба




Тема Re: НОРМАЛНО ЛИ Е?нови [re: _dada_]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано01.04.05 15:14



Ще получиш... черепно-мозъчна травма... и ще си отидеш за едното нищо, недей така, дръж се здраво за стола (аз така правя)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.