Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Медикаменти за потискане на глада  
Авторaлekc (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 20:51



Здравейте,
искам да ви попитам да ми препоръчате медикаменти за потискане на глада понеже сега спазвам ниско въглехидратна диети и тренирам всеки ден, но съм гладен като вълк и ми е трудно да издържам на зеленчуци, яйца и пилешко месо. В момента приемам Аминокиселини, фетбърнър и Л-карнитин на Унивърсъл и Глутамин на Аминостар, но те са за запазване на мускалната маса и изгаряна на мазнините.Ще се радвам ако някой ми препоръча нещо.
мерси



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: aлekc]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано01.04.05 09:55



Фатбърнера с Л-карнитин и Хром ти осигурява за по-дълго време усещането за ситост. Като правиш силови тренировки са задължителни 4 хранения на ден, защо са ти супресори на апетита? Яж по една огромна ябълка половин час преди ядене (пектин) и по една пилешка пържолка със салата за основно.

Скъпо занимание си си намерил Алекс.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: martyr]  
Автор dimeco (непознат )
Публикувано01.04.05 10:26



Чувал ли си за елексирите на проф.Хлебаров? № 786 и № 414 ;по 60 капки от всекИ в100гр мин. вода:през 2ч :6 пъти на ден .ЕДИН СТРУВА 2.20ЛВ. и е достатъчин за 6 дни Може да опиташ и с таблетките "Нова фигура ".Сутрин на гладно взимаш 4 и след това 2 пъти по 2.
Другото което ти предлагам е чаят ХЪНИБУШ от ЮАР с "благоприятен ефект върху мастната и въглехидратната обмяна".
А опитът ми с FATБЪРНЪР-МНОГО ПАРИ- НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ!



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: dimeco]  
АвторPEHИ (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 10:55



ПРОЧЕТОХ ЗА ЕЛЕКСИРА НА ХЛЕБАРОВ И БИХ ИСКАЛА ДА РАЗБЕРА ОТ КЪДЕ МОГА ДА СЕ ИНФОРМИРАМ ЗА ДЕЙСТВИЕТО НА ВСЕКИ НЕГОВ ЕЛЕКСИР.СЪЩО ТАКА НЕ РАЗБРАХ ЗА ТОЗИ КОЙТО ТИ ПОСОЧВАШ ЗА КАКВО ТОЧНО Е ЗА ПОДТИСКАНЕ НА ГЛАДА ИЛИ ЗА РАЗГРАЖДАНЕ НА МАЗНИНИТЕ?бЛАГОДАРЯ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: martyr]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано01.04.05 11:43



За подтискане на апетита мисля, че Хром пиколинат ще помогне.



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: PEHИ]  
Автор dimeco (непознат )
Публикувано01.04.05 21:35



Ако ми напишеш от кой град си ще попитам и в понеделник ще ти изпратя отговор къде при вас се продават!Тези "магазини "той лично посещава и дава консултации.При нас напр. ще бъде на 12април.



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: aлekc]  
Авторjul@ (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:58



Навремето имаше един много добър препарат, с чиято помощ аз лично отслабнах над 12 кг. Казваше се "Мазиндол". За съжаление обаче, спряха лекарството от производство, тъй като не отговаряло на европейските изисквания. То се произвеждаше и внасяше от Полша.
Няма негов аналог на българския пазар.
Тъй като аз също имам нужда от подобни медикаменти, а вече на пазара няма - сега има само хранителни добавки, се спрях на други две лекарства. Едното е Гуарана, която е стимулираща. Извлечена е от някаква африканска или Австралийска лиана. Индианците са я определяли като билка на младостта. Помага, тъй като укрепва организма, засилва нервната система, освен това подтиска до някаква степен усещането за глад и жажда. Но до определена степен. Другото, което взимам в комбинация е ананасови таблетки. Те не само стимулират обмяната на веществата, но имат и засищащо действие. За съжаление и двете са сравнително скъпи. Всяко струва по около 16 лева и не стига за целия месец, ако се взима максимума на разрешеното количество. Но аз лично не мога да спазвам някаква диета, без помощ от някакви такива средства за справяне с апетита. Да не говорим че и двете хранителни добавки ми помагат за регулиране на отходните нужди [
Надявам се, че съм била полезна. Поне с тези неща имам сравнително дълъг опит. А, щях да забравя - не е лошо да се взима и Спирулина - средиземноморско водорасло. Но аз не го обичам заради отровно зеления му цвят и гаден вкус. Но като ми свършат другите, пак ще си ги изпия



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: dimeco]  
Авторaлekc (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 22:09



от град София съм



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: jul@]  
Авторaлekc (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 22:13



мерси много за изчерпателната информация, но искам да те попитам дали тези медикаменти, които ми каза могат да се намерят в аптеките или трябва да ги търся в специализирани магазини.



Тема Re: Медикаменти за потискане на гладанови [re: aлekc]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано02.04.05 13:11



Много е по-лесно да се подтисне глада с акупунктура.

Иглотерапевт и Фитотерапевт



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.