Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 28.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсега!нови  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано23.03.05 00:46



Ве4е сериозно вси4ко съм из4ислила,до морето или разгара на сезона има към три месеца,съвсем достатъ4но,за да заприли4ам не само на 4овек,ами да променя изцяло визията си.Досега така и не по4нах глад,бях на НВД,ама нещо не се полу4и.Та програмата ми стартирам от утре и ще карам така наистина доста време,без отпускане-фитнес,зелен4уци,плодове и много те4ности.Аз само така свалям! Миналото лято бях на море 70 кг и ми беше много кофти,4увствах се като прасе и постоянно бях комплексирана,да не говорим,4е изкарах с някви тъмни панталони.Това лято се сещам от рани4ко и целта е 52 кг,без тресящи се меса и целулит,за целта по4вам 3 пъти седми4но фитнес,после увели4авам на 4-5 и така...После сауна,антицелулитни кремове...изобщо искам да не се позная в огледалото един ден,напълно нов 4овек.Аз спрях с депресиите и периода ми с къснене в къщи,тъпкане и липса на настроение и желание за живот.Та така-бавно и славно към постигане на целите.Кой е с мен? особено тези,дето имат пове4е килограм4ета,надявам се да се впишат в групата
Късите поли щяли да са голям хит това лято Да поба4каме за една такава,а?

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсеганови [re: nemesis]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано23.03.05 00:55



ако още един път се изложа,ве4е ще си сменя ника на " Свиня" или "Прасе".Ако видите нещо такова зна4и съм аз Базикам се,няма отпускане.Но първите дни няма да е лесно

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсеганови [re: nemesis]  
Автор Mapиca (неотказваща се)
Публикувано23.03.05 02:02



Оооо,разбира се ,че се включвам!!!!! Имам повече от достатъчно килограми-75!! Целта ми е поне 60,но 15 кг не се свалят лесно!!!!

Хайде момичета,лятото идва,нека и ние да го посрещнем с усмивка поне веднъж!!![namigam

Мисълта е тази,която прави нещата такива.Шекспир


Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсеганови [re: Mapиca]  
Авторtrevopasna (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 07:07



и аз се включвам към групичката- само че с растителната ми диета. понататък след великден ако не издържа може и да включа малко кисело мляко или риба.
успех


Редактирано от fenixx на 28.05.05 08:56.



Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсеганови [re: Mapиca]  
Автор milena69 (moga)
Публикувано23.03.05 08:51



Здравей Мариса знаех че някой ми се губи от бройката на ветераните и това си била точно тиЖелая ти от цялото си сърце успех .ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ И ЩЕ СЕ СПРАВИШ



Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсега!нови [re: nemesis]  
Автор radish (Rady)
Публикувано23.03.05 09:15



Браво! Мотивацията е най-важното нещо! Пожелавам на теб и всички в темата много успех!
Аз също съм във вашия "отбор". На диета съм, сега са и пости, спазвам ги стриктно. Гледам само да не ям хляб и много картофи и ориз.
Вече времето е хубаво и има възможност за много ходене пеша и т.н.
Обаче идеята ти за сауна е супер. И аз се каня да ида от една седмица и най-вероятно ще отида още утре.
Поздрави на всички и много успехи, независимо каква точно диета спазват



Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсега!нови [re: radish]  
АвторKokoш4ицa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 09:19



Включвам се и аз към групата,но с идеята за прочистване на организма с плодове и зеленчуци.Почва сезона на салатките,да се възползваме от него!



Тема Re: Сформирам групи4ка:Подготовка за лятото отсега!нови [re: nemesis]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано23.03.05 09:38



И аз съм в групата.:) Имам да свалям 7 кг. Режимът ми е веганство с още една серия 20-дневен глад по някое време. И да докладвате как върви, ей!:)



Тема Първи ден!нови [re: Диaнa]  
Автор nemesis (неуморна)
Публикувано23.03.05 11:18



Станах с усмивка,пуснах си готино пар4е и съм изпълнена с добро настроение! нямам никакво намерение пове4е да отлагам вталяването си
Как сте,дами?

"What does not kill you , makes you stronger"


Тема Re: Първи ден!нови [re: nemesis]  
Авторazprim (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 11:55



аз пък си обещавам ежедневно плуване:)до морето. дай боже тази година да успея да отида:(


Редактирано от fenixx на 28.05.05 09:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.